Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 17.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Протест  
Автор burgas2013 (непознат )
Публикувано07.02.13 14:35



https://www.facebook.com/events/239425919526817/ Моля всички от Бургас да се включат и да канят свои приятели в националния протест срещу цените на тока, парното и надписаните сметки! Нека покажем, че Бургас е един от будните български градове!



Тема Що? [re: burgas2013]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано07.02.13 21:30



Какво им е на цените? Парното в Бургас е най-евтиното в България - 57.93 лв. за мегаватчас без ДДС. Сметки надписани нямам, за ток давам 20 лв. на месец +/- 2-5 лв., отопление и топла вода 30-50лв месечно за 120 кв.м. панелка.



тъй ще е и все по-тъй ще става...

Тема Re: Що? [re: After_Dark]  
Автор burgas2013 (непознат )
Публикувано07.02.13 23:06



Значи трябва да Ви се случи, за да излезете да протестирате... жалко.



Тема Нелеп отговор [re: burgas2013]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано08.02.13 06:42



Давай да организираме протест против магарешката кашлица при водните червеи, нищо че не е измислена още...




тъй ще е и все по-тъй ще става...

Тема Re: Що? [re: After_Dark]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано08.02.13 11:45



Да бе много е евтино - 40 лева за едни голи тръби и още 40 лева за 5 кубика топла вода, направо без пари е. Но всички правителства крепят произвола на монопола, вероятно щото получават процент от рекета...



Тема Re: Нелеп отговор [re: After_Dark]  
Автор burgas2013 (непознат )
Публикувано08.02.13 13:12



Неразбирането не означава, че отговорът е нелеп! Все едно няма хора с надписани сметки... това ли искаш да кажеш?! Но няма значение бъди от тези, които недоволстват за каквото и да било вкъщи с бирата в ръка.



Тема Re: Нелеп отговор [re: burgas2013]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано08.02.13 15:39



Мен ме кефи.Не че това ще ги накара да си признаят всички грехове и ще се юрнат да си посипват главите с пепел:-)
Радва ме това,че млади ,съвсем млади хора ,децапочти ,се ангажират с обществени проблеми ...и не са мрънкалници и критикари ,ами хора ...абе хора ,бунтари:-)




Тема Re: Що? [re: After_Dark]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано08.02.13 15:42



20 кинта на месец за 120 кв. .... ами ти значи не готвиш ,не ползваш хладилник/фризер/пералня/бойлер ,стоиш на тъмно и само компа работи...или просто ти се заяжда с младежа..:-)




Тема Re: Що? [re: Пeтъp_]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано08.02.13 15:46



Съвсем си прав...обаче е факт (все пак) ,че сметките на тока този месец започват от 20.12.12 - тогава беше последното засичане...последните 10 дена предпразнично се ползваше доста ток...и те сега влизат в януарските...Не че ги оправдавам гаднитемръснимонополисти де:-)




Тема Re: Що? [re: Kи.]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано08.02.13 17:57



20 кинта е тока, осветлението ми е ЕСЛ и светодиоди, пералнята ми е енергиен клас А+А, хладилника е клас А, готвя на газ и ходя по кръчми, панелката не е точно панелка, освен това има и топлоизолация, парното не се спира, бойлер не ползвам, щото съм на ТЕЦ, компа харчи 65Вт, щото е лаптоп.
Комшиите от входа не искат и да чуят за отказване от парното - миналото лято го намалиха с 14%, преди месец поевтиня с още 11%, а тока само поскъпва.

Сметките не са високи - доходите са ниски.

тъй ще е и все по-тъй ще става...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.