Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 30.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Краля е мъртъв! Да живее краля!нови  
Автор Cтeфaн Coфиянckи (от Слатина)
Публикувано22.12.08 19:40



Сигурно не е редно да се обсъждат теми свързани с политика, но тази се отнася за нашият скъп роден град. Смятате ли, че след като Валери Симеонов няма да взима участие в управлението на нашият град нещата ще се оправят. Или по-скоро други като г-н Стойновски вече ще имат поле на изява. Доста интересно бих казал, че е решението на г-н Стойновски да входира подписка за отстраняването на Валери Симеонов. При положение,че доста от Вас може би си спомнят, че Ваклин Стойновски съветваше на изборите всички гласували за него (12000) на 04.11.2007г. да си дадат гласа именно за Валери Симеонов.





Тема Re: Краля е мъртъв! Да живее краля!нови [re: Cтeфaн Coфиянckи]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано22.12.08 19:54



мисля че точно заради него някои добри неща се случиха в Бургас, а който има нещо против него си е негов проблем



Тема Re: Краля е мъртъв! Да живее краля!нови [re: Пeтъp_]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано23.12.08 07:39



Добре, Пешо, ще се съглася с теб само за момент. Защото този път искам да се обосновеш. Искам да напишеш всички неща които Валери е спомогнал, направил, осъществил, наричай ги както искаш, само да са в плюс за града. Наистина ми е много интересно. после ако искаш, аз ще говоря...



Тема Re: Краля е мъртъв! Да живее краля!нови [re: Пeтъp_]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано23.12.08 11:33



много интересно боравене с понятията "добър", "лош" що се отнася до политиката.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Краля е мъртъв! Да живее краля!нови [re: Cтeфaн Coфиянckи]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано23.12.08 11:35



Напротив, редно е. Ваклин Стойновски верно посъветва народа да гласува за Валери. Сега иска оставката му. Това говори само едно : Било му е лошо, ама се е оправил!

Език кости няма - кости троши!


Тема А, да. Без малко да забравя.нови [re: marta_s]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано23.12.08 11:41





Език кости няма - кости троши!

Тема Re: Краля е мъртъв! Да живее краля!нови [re: Cтeфaн Coфиянckи]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано23.12.08 11:49



Явно не си достатъчно наясно с политиката, наистина. Ваклин каза, че при евентуален вот без него ще посъветва хората да гласуват за човек, който не е свързан по никакъв начин с бившата власт. При балотаж Николов- Симеонов каза да се гласува за Симеонов защото Николов беше член на бившата власт, по-точно общински съветник от квотата на СДС. Кое му е сложното?

ПП. От днес не те познавам.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Краля е мъртъв! Да живее краля!нови [re: Пeтъp_]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано23.12.08 12:21



Оптичният кабел на телевизия СКАТ?
Или какво?

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Краля е мъртъв! Да живее краля!нови [re: Cтeфaн Coфиянckи]  
Автор ra4O (ентусиаст)
Публикувано23.12.08 14:19



Мисля,че темата е доста разисквана вече и дори преекспонирана,в случая!! Моето мнение повечето го знаете и не считам за нужно да се повтарям! дали ще има поле за изява за други общински съветници-това ще се разбере впослествие.както се сазва-Поживьом -увидим!! Но за времето от една година ,в което работи тозе общински съвет,разбрах едно-докато Симеонов водеше сесиите,в повечето случаи много съветници оставаха без вазможност за изява! каквато и да е,за разлика от неговите съпартийци!! В началото си мислих,че така е по-добре-да има ред! но ми се струва ,че последните месеци реда се изкриви в нещо твърде различно-диктат!!! Аз така го виждам! Но не налагам мнението си на никой друг! Вречмето ще покаж и както писах в един местен сайт-когато дойде време за тъмните стаички-мислете с главите и разума си,не само със сърцата си! щото стават бели!!





Тема Re: Краля е мъртъв! Да живее краля!нови [re: KpucaHa]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано23.12.08 14:27



Пропускаш най-доброто което е направил. Разрешението на телевизия СКАТ да си купи земята под сградата. Всъщност Пешо уточни ли че е направил много добри неща ЗА СЕБЕ СИ И ФИРМАТА СИ или аз съм го пропуснал...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.