Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 22.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Необходим ми е съветнови  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано27.12.10 12:22



Необхгодим ми е съвет ,въпреки че от тези празнични маси едва ли ви е до съвети,но не е спешно! Обръщам се към хората ,които считам че са по-компетентни- Морски, Жоро,Мизо, Ниро и всеки който може да помогне!!
Време ми е да подменя твърде страият си телевизор с нещо по-добро! Все пак сме в 21 век!!! ИТрябва ми нещо 32 инча,защото ще се гледа от 2.5-3м и мисля ,че по-голям не е нужен! Най-важнот е да може да се свърже лесно с лаптопа ,който имам и е също старичък/Acer, Travelmate 5100/ но за филми ще върши работа! ТВто да чете субтитри на български,след не особена сложна настройка,защото не съм голям техничар! Друго не ми е необбходимо-втраден плеър,уйфи връзка ит.н. не са задължителни,най-много съвсем да ме объркат!Дайте ми съвет! За сега се спирам като марка на Toshiba- казват че са с оригинални японски части,но само това знам! Хайде,чакам съвет,че да не свършат промоциите и да се обезмисли всичко!!!





Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: ra40n]  
Автор niro (Европеец)
Публикувано27.12.10 12:47



Това за субтитрите го пропускаме, защото зависи от компа/плеъра...
Трябва да има видео и звуков вход за връзка с такива джаджи. Изобщо с тая цифровизация това направо е задължително. Някои модели дори са дублирани/VA+евробукса/, други са вече с новия HDTV вход, но засега при теб май няма откъде да му подадеш такъв източник. Тък като не каза, че имаш video-out конектор на лаптопа, проблема при теб ще е как да вържеш VGA изхода на лаптопа с V-comp. сигнал към ТВ-то. Ако можеш да намериш ТВ с VGA вход, с един 2М кабел ще си готов. Има и др. решение - монитори, с вграден ТВ, но не съм чувал добри отзиви. Там Морски и Жоро да кажат, че са наясно с продуктовия пазар.





Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: niro]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано27.12.10 13:32



Аааа Niro, ти на какъв език ми говориш,бе,братко???

Ще си ги запиша тия работи,ама нищо не хващам! Ами не го знам моя лапчо,какво има?? Отпред има едни жакове за слушалки и мик,отзад само един изход,като за допълнителен монитор,понимеш!??Другото всичко е USB !!! Май съм тежък случай,ама ще чакам и другите да се вклъчат на база твоят пост!!



Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: ra40n]  
Автор niro (Европеец)
Публикувано28.12.10 09:46



Еми трудно става така от VGA към ТВ... Явно може да пропуснем лаптопа... Има и ТВ с USB, та освен да качваш филмите на флашката и от там - си го пускаш на ТВ-то...



Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: niro]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано28.12.10 14:59



Уффф, да бе,то излезе много сложна работа! поне за мене! Човек не може вече един ТВ да си купи преди за завърши университет ,специалност електроника,най-добре в Силиконовата долина,мамка му!!!


Другите "специалсти" още не са се включили!?!



Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: ra40n]  
Автор gergi_81 ()
Публикувано29.12.10 00:24



Препоръчват ти Тошиба защото сега има много добра бонусна схема. Демек за всяка продадена тошиба,в джоба на консултантите влизат по 10 кинта. Аз отсега ти казвам кой е телевизора: samsung 32c650.Освен ако не искаш LED TV. Тогава е
UE 32C6000
Не казвам ,че тошиба са лоши телевозори,но аз лично ги предлагах само заради бонуса.
http://www.technomarket.bg/products/09070937/samsung-le-32c650
За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от gergi_81 на 29.12.10 00:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от gergi_81 на 29.12.10 00:36.



Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: gergi_81]  
Автор gergi_81 ()
Публикувано29.12.10 00:39



Обади се и ще ти го намеря на по-добра цена,ако ти харесва. И ако си избереш някой друг,пак се обади ще го намеря на по-добра цена.Пиши на facebook"Георги Инджов"

За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!


Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: ra40n]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано29.12.10 21:20



Отговарям само с една дума - Philips.
Всичко друго е компромис. А понеже ти познавам компа, ти казвам директно:
Няма првходници от VGA към HDMI, както те бях подвел, така че имаш само два варианта:
1. Купуваш Philips с VGA вход, слагаш салатка и ракийка и идвам да ти направя настройките.
2. Сменяш лаптопа с по-модерен (не значи скъп), който има HDMI изход и си решаваш проблема нацяло и за дълго. Без значение какъв телевизор ще си избереш.



Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: mizzo]  
Автор gergi_81 ()
Публикувано29.12.10 22:57



Мишо си е фен на филипс

Но ,Мишо има и други марки и не са компромис. Самсунг си е водеща марка в телевизорите. Сравнявали сме Сони,Самсунг,панасоник и филипс, с еднакви показатели.Най -добре ,без никакво съмнение ,си беше Сонито. Но цената беше с 300лв. над останалите. След това като картина беше самсунга,а цената беше най-ниска. И четирите телевизора се тестваха на един и същи сигнал.

За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!

Тема Re: Необходим ми е съветнови [re: gergi_81]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано30.12.10 17:23



Герги, не подценявам опита ти в сферата, но и аз поназнайвам. Сони от доста време саголеми пръчки. Има и хубави модели, разбира се но са скъпи. Те имат убийствено предимство в перфектните цифрови тунери, които ти спестяват гадните приемници на цифровите кабелни телевизии. Но пак подчертавам,че говорим за яки цени. Самсунг също са убийствени пръчки и много добрите им модели са отново много скъпи. Когато имаш определен бюджет и той е в рамките на 800-1200 лв. най-доброто което можеш да си купиш е Philips или LG, но нито една марка в света не предлага толкова добра оптимизация на екрана в случаите когато гледаш телевизия 4:3 на екран 16:9, като тази на Philips. За мен това от особена важност! Освен това системата pixel plus на Philips, e страхотен бонус, а не се отразява на цената. Аз не случайно съм фен, колко съм чел и обсъждал със специалисти, бедна ти е фантазията...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.