Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 21.09.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Добрата новина  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано14.05.10 11:17



Нещо ми е слънчево на душата, въпреки че не съм си получила още януарските хонорари.


Иска ми се да напишете по една добра новина в тази тема. Нещо, което сте видели с очите си или пък сте чули, може и прочели във веснико.
Ще започна първа.
Влача се преди два-три дни по Александровска след работа, а краката ми сами ме водят към едно дървено павилионче на Тройката, където бирата е много студена.
И ето пия си бирката и зяпам минувачите.
Вървят две момета на видима възраст 16-17 годинки. Дърпат някакво пале от дребна порода, а то се опъва. Секунди по-късно става ясно защо - на малкото му се ака и то свършва тази работа на площада. Тъкмо да се вкисна и гледам как едната девойка вади пакетче мокри кърпички, подава на дургата, която пък взема малкото лайно и го носи към кошче. От изумление не успях да си извадя фотоапарата. Щях да пусна снимката във вестнико.
Хвала на такъви моми!!!



Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор (не позна)
Публикувано14.05.10 12:08




Много ме изкефи връзката лайно - изумление

Мен пък ме трогна нещо,което няма как да разкажа с чувство за хумор...
Та,баща ми има некви съседи - младо многодетно семейство,с 3 деца,бедни хорица...Не ги познавам,но им пращам по него дрехи от мойте деца (много били доволни) Онзи ден тати ми разказа,че неква друга съседка там,млада украинка,самотна майка, умряла (при странни обстоятелства,убийство или самоубийство) и оставила сам самичко момченце на 5 год.,"много хубаво детенце"(цитат)И не знам как, но горкото дете прибрали да отглеждат онези хора,с техните си три деца...ей така,без много шум(не знам подробности,дали постоянно,дали законно) но тез хора са си свършили добрината без много шум(макар едвам да свързват двата края)
На фона на цялата гъзария дет ни тресе...кой е по по най,парадиране и показност с ВЕЩИ,ей тва ме развълнува

Сега ше му търся малки дрешки на сладура,обувки,маратонки,квото и да е,за тях ше е огромна помощ!




Тема Re: Добрата новинанови [re: Kи]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано14.05.10 14:47



Искам да направя две неща.
Първото е да дам и аз едни дрехи и обувки, а второто - да се срещна с тях, за да ги опиша във вестника.





Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор (не позна)
Публикувано14.05.10 15:50



Супер!...това за дрехите и обувките,аз още не съм намерила,ама продължавам да търся:-)
Обаче...не знам никакви подробности,да не вземем да объркаме нещата,не знам социалните да не им го вземат зарад нас...В неделя ще ходя натам,баща ми обеща да ме запознае с хлапето,и тогава ще разпитам за всички подробности.Ако искаш и имаш време,ела и ти...неофициално засега:-)

П.С. В центъра е.




Тема Re: Добрата новинанови [re: Kи]  
Автор gergi_81 ()
Публикувано15.05.10 21:09



Много е тъжно и в същото време е много обнадеждаващо,че има хора като вас.Ако можех и аз бих помогнал ,ама нашата дъщеричка е само на 3 и старите и дрешки няма да им вършат работа.

За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!


Тема Re: Добрата новинанови [re: gergi_81]  
Автор (не позна)
Публикувано15.05.10 23:19



На теб може да ти потрябват за второто



Пък и то това не са стари дрехи,знаеш,децата докато ги облекат 2-3 пъти,и вече са им малки...

А иначе,не знам дали им е тъжно,по-скоро си мисля,че е голям купон с тез четири деца - въпреки трудностите,положителните емоции би трябвало да са повече:-)




Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор V.Grig ()
Публикувано16.05.10 12:00



Предложение:

Можеш да застанеш на павилиона с подготвен огледало рефлексен апарат и подходящ обектив и да чакаш в засада как дребна мутра тантуреща се с дърпащия си питбул, след появата на голямото лайно вади мокро пешкирче и събира лайното в шепичка



Ако не друго то те чака голямо пиене на бира, докато не ти писне или докато кмета не реши да разкара най-накрая смрадливите павилиони от центъра на града.



Тема като каза "центъра"...нови [re: V.Grig]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано16.05.10 19:47



Дали се е променило нещо от преди няколко месеца?





тъй ще е и все по-тъй ще става...

Скапан дир-ник

Редактирано от After_Dark на 16.05.10 19:48.



Тема Re: Добрата новинанови [re: Kи]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано17.05.10 11:19



Не съм чела, защото ме нямаше в Бургас.
Хайде през седмицата да идем да им занесем.





Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор (не позна)
Публикувано17.05.10 15:14



Хайде!

Тю,такава подробна бележка ти писах,ама нещо не стана:-(
За да не се обяснявам пак,пробвай ти,прати ми тел.номер,и ще ти звънна...




Тема Re: Добрата новинанови [re: V.Grig]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано17.05.10 16:11



Разгеле, днес май кебапчийниците ги демонтират!!!

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано17.05.10 16:14



Мен вчера много ме усмихна едно момиче на около 18 години, което докато чакаше автобуса, четеше на крак. На фона на тотално ширещото се нечетене, това дете ми стана тоооолкова симпатично...ако не беше селско щях да си извадя фотоапарата да го снимам.
Много ме усмихна :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Добрата новинанови [re: KpucaHa]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано17.05.10 16:17



Не можа ли да го снимаш скришом без светкавица?





Тема Re: Добрата новинанови [re: KpucaHa]  
Автор (не позна)
Публикувано17.05.10 16:17



Хубаво!...ама и бараките с пастичките да махнат,че са ми слаби ангелите:-)))




Тема Re: Добрата новинанови [re: KpucaHa]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано17.05.10 16:45



Тю, язък. Отначало прочетох 18-годишно момче и очаквах някаква интрига





Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано17.05.10 19:05



Според новия закон "демонстрация на сексуалната ориентация на обществени места - забранена!" И много се надявам , че се намери някой , който да спре двамата идиоти Иван и Андрей от екрана !

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die

Редактирано от brukk на 17.05.10 22:20.



Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано17.05.10 22:52



Айде сега, с 18 годишни благодарим. Даскалъкът не ме влече



Antes muerta que sencilla

Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано18.05.10 14:50



Евала за идеята с тази тема, като те видя ше те цункам!

Това с кучешкото ако и мен ме зарадва много още преди месец-два. Една дама на токчета с рокля супер неудобна за разходка и йоркшир териер с панделка на главата. Ходещия губер най-спокойно си се издруса в морската на асфалта и супер неочквано за мен, жената се наведе с една салфетка, взе му акото и го понесе към коша! Аз бях единствен свидетел, в смисъл, че не го направи, за да не и се кара някой, а просто го искаше! Идваше ми да отида и да и кажа колко е хубаво това, което прави, но се сетих за Камен Донев, който разказва как, когато някой шофьор даде път на пешеходец на пешеходна пътека и той му благодари, сякаш му е задължен. Трябва да свикваме с тези нормални неща.
Толкова много неща има, които ме карат да се усмихна напоследък, въпреки проблемите наоколо, ама в момента не мога да се сетя за конкретно нещо. Освен купищата дечица с тениски на AC/DC редом до дядовците с шапки от вестник и отново тениска на AC/DC и баби с дантелени блузки всички заедно в центъра на София привлечени НЕ от Слави Трифонов и НЕ от политически митинг на управляваща партия. Съжалявам, но това ще ме държи много време жив.



Тема Re: Добрата новинанови [re: mizzo]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано18.05.10 15:56




Какви млади хубави момчета бяха едно време металите, а сега са дядовци.



Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано19.05.10 13:56



Да, "дървото е желязно",по -скоро-метално! Не само за възрасття ,но и за живота и държавата като цяло! Нямам хубава новина! И спрете с утопиите,моля,че ми става смешно даже!





Тема Re: Добрата новинанови [re: ra40n]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано19.05.10 14:51



Айде, къш от хубавата ми тема!
Като нямаш добра новина, поне имай положителна нагласа!





Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано19.05.10 15:03



Ей,тъй кат ма гледаш ,да ти се виждам раждан в Индия??????

Даже и курсове по Нобоков не съм минал!!!! Никакво "къш"1ще стой тука да ви приземявам,че нещо много се отпуснахте да......мечтаете,май!!!



Тема Re: Добрата новинанови [re: ra40n]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано19.05.10 15:32



Не обичам да си контактувам с черногледи хора

.
Пусни си специална тема и се оплаквай там.
Псувай властта и четирите годишни сезона, вайкай се за простия и овчедушен народ и ... върви на майната си!



Тема Още една добра новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано19.05.10 15:58



Явно така ми е тръгнало.


Ей, има и такива хора, макар и рядко срещана порода.
Вчера идва в редакцията една възрастна жена и ми казва: "Не знам към кого да се обърна, прибрах един клошар вкъщи и го гледаме десетина дни, обаче е много болен. Как да му се помогне на този човек? Да пишете нещо за него ли?"
Изумях и доде отреагирам, тя продължава - "Много интелигентен човек, знае 4 езика и помага на децата за уроците".
Събуди окончателно интереса и днес отидох в дома й. Клошарят едно на ръка, че наистина беше много умен и говореше предимно в стихотворна форма и редеше епиграми. Имал две висши образование - биология и френска филология в Софийския университет.
Обаче страхотно впечатление ми направи самата жена. Тя е на 64 години. Деца и внуци - големи. Вместо да си гледа сериалите и рахатлъка, тя станала приемна майка на две деца от Коджакафалията. Отглежда си ги вкъщи като свои.
Мъжът й, който е 70-годишен е съгласен с всичките й човеколюбиви идеи и я подкрепя напълно.
Е, това са щастливи хора.



Тема Re: Добрата новинанови [re: KpucaHa]  
Автор niro (Европеец)
Публикувано19.05.10 17:04



Аз пък отначало го прочетох 'ми се усмихна'....
Иначе навремето ако отидеше /за сега не гарантирам/ в Русия - там по цял ден сигурно ухилена щеше да ходиш - всичко по гари, метра, вътре.. вънка - носи едни книжлета и чете ли чете, че си ги и разказват от време на време - кой какво е прочел интересно... Но мацките им не пропущаха да отправят някой и друг поглед настрани и особено ако съвпаднеше преставата им за някои от образите с тези до нея /в метрото/, получаваш и усмивка, и още влюбчиви погледи





Тема Re: Още една добра новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано19.05.10 17:15



Ти ме уби!
Това верно ли е?
Направо не мога да повярвеам честно! Много хубаво това.
Срещал съм такива клошари, интелигентни, тъжно е. Винаги са с такива образования дето само може да си ги гледат дипломите в рамка а всъщност са ценни, но не у нас.
Непременно напиши материал за тези хора!!



Тема Re: Още една добра новинанови [re: mizzo]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано19.05.10 17:29



Е, утре това е темата на броя.
Обаче съм наблегнала на клошаря.
Мисля после отделно да пиша за местната майка Тереза.





Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано20.05.10 12:50



Че защо само аз???? Ние всички сме тръгнали натам!!!! А и нещо си забравхи някъде в годините розовите очила!!



Тема Re: Още една добра новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано20.05.10 17:40



Винаги ми е седяла в главата една натрапчива идея за клошарите, клошарките и всички изгонени от дома си хора, защо няма до всеки по-голям град нещо като малко стопанство в което да прибират тези хора, а те самите да земеделстват да имат подслон и това, което произведат да консумират на трапезата си. Сигурно ще имат нужда и от някой друг държавен лев, защото производството им няма да покрива всички техни нужди и консумативите ще трябва да си ги купуват от магазина. Тъй или иначе се отделят пари, а може и да не се отделят...та хубавото беше, че поне ако никой не мисли за тях те да мислят за себе си да имат подслон и легло, а не да скитат и да ровят по казаните...Да не говорим, че зимата някой даже не е изкарват...



Тема Re: Още една добра новинанови [re: MoPcKu]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано21.05.10 09:01



Въпросът е в това, че има два вида клошари. Някои искат да са такива, а други им трябва само подслон, за да стъпят на краката си и да започнат нормален живот.
Днес би трябвало да е излязла във вестнико историята на един световен шампион по борба, бургазлия, който има къде да живее, но рови по контейнерите и си говори само с клошарите. Един вид социопат.
Би трябвало да се има индивидуален подход. Някои от тях дори нямат документи за самоличност.
А как се става клошар е една много дълга тема. Аз имах един, е не точно приятел, но близък колега, с когото съм работила в друг вестник. Наборче. Завършил филлология, бил учител, барета, мутра, охрана, журналист.
Първо загуби последната си работа в предишната криза и не можеше да си намери. После катастрофира много жестоко и така и не можа да се възстанови напълно. Постепенно започна да иска по левче като ни види или цигара. После някак незабелязано стана клошар и накрая умря, не знам и за причините.


Беше здрав, прав мъж, добре сложен с ръст 190.

Редактирано от Лили Bиxpoнpaв на 21.05.10 09:02.



Тема Re: Още една добра новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор (не позна)
Публикувано21.05.10 11:13



Има и друг вид - знам един,пак беше високообразован,с добро положение..обаче "залитна' по хазарта и чуждите жени...загуби дом,семейство,приятели и стигна до там,да стане клошар...

Тук,в Бургас,повечето клошари са цигани.За тях е ясно...
Но да изгубиш всичко от глупост е много тъпо.




Тема Re: Още една добра новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано21.05.10 12:56



И къде е сега "добрата новина" ???? Да не изляза прав,ей!!!!



Тема Re: Още една добра новинанови [re: ra40n]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано21.05.10 13:14



Къш, казах!
Обаждаш се като задната пръчка на тъпана. Ама не е в такта.





Тема Re: Още една добра новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано21.05.10 14:59



Без тъпан-няма музика!!! Без пръчки-няма тъпан! Така че,задна,предна,важното е ,че съм част от музиката,а колко е фалшива е въррос на професионална оценка! Нещо като "добрата"новина-за едни е такава,другите нещо не я виждаме точно така !!!



Тема Re: Още една добра новинанови [re: ra40n]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано21.05.10 20:55



За този клошар ,който знае 4 язика и със 2 дипломи нищо не се дават по централни медии .... В кой вестник да намеря материал и защо никъде не се повдигне някоя "акция "!?

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Още една добра новинанови [re: brukk]  
Автор (не позна)
Публикувано22.05.10 12:20





ето,Бруки




Тема Re: Още една добра новинанови [re: Kи]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано23.05.10 01:11



Покъртителна история. Този човек заслужава филм. С хепиенд. Желая му го.



Тема Още една добра новина от днеснови [re: cineman]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано28.05.10 19:44





"Шоково поскъпване на парното в някои градове на страната от 1 юли прогнозират експертите на държавния енергиен регулатор. Парното в страната трябва да поскъпне с до 35 процента.

Още вчера председателят на комисията регулатор Ангел Семерджиев предупреди, че ни чакат непоносимо високи цени и, че се търсят всякакви резерви повишението да бъде по-малко.

Според огласения днес проект за нови цени - парното в София и Пловдив ще поскъпне с около 11 процента, а във Варна увеличението ще достигне 22 процента.

Най-голямо повишение ще изпитат абонатите в Габрово 35 процента, следвани от Сливен - 31%. Утеха ще изпитат само абонатите в Бургас, където цената ще се понижи с половин процент. В Перник, където ТЕЦ-ът е на въглища, топлото ще поскъпне с около 15 процента. Експертите още не знаят какво ще е точното увеличение на цената на природния газ. Твърде вероятно е увеличението да се окаже още по-голямо."


тъй ще е и все по-тъй ще става...

Тема Re: Още една добра новина от днеснови [re: After_Dark]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано30.05.10 15:20



То, хубу, добра новина е, ама нещо не се радвам много на фона на останалите нещастници.
Не знам, маамустара, обаче не мога да се вместя в калъпа на Нане, дето не искал да е добре, а само на Вуте да му е зле.
Ама това е сигурно, защото нямам шопски корени.





Тема и аз немам шопско ...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано30.05.10 22:06



ама се радвам, че поне нещо толкова прозаично, като парното поевтинява, пък било и с половин процент. Не се радвам за другите, че им е зле. Парното е един от най-евтините начини за отопление а го направиха недостижимо удоволствие за съжаление...
ПС - на парно съм, но заради ****** ****** вече имам и бойлер и климатик, щото от малоумие на разни хора и зимата без отопление останахме преди време (украинци ли кви бяха там и другите и те... наши родни боклуци

)
А хубава седмица ви желая!

тъй ще е и все по-тъй ще става...

Тема Re: Още една добра новина от днеснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано31.05.10 17:01



, която някои тълкуват като добра, други като лоша, а лично аз като измислица.

Не може от факта колко хора са се обърнали към дружеството на анонимните алкохолици, да правиш извод, колко бил голям проблема с алкохола в града. По-скоро този факт говори, за голям процент на хора, които са разбрали, че имат проблем, с алкохола...не като мен. Щото малките градчета и села са с огромен процент употребяващи ежедневно, да не кажа ежечасово и то люта домашнярка. Проблема е че като ги питаш те не мислят, че злоупотребяват, а че употребяват.

Редактирано от mizzo на 31.05.10 17:06.



Тема Re: Още една добра новина от днеснови [re: mizzo]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано31.05.10 17:18



Тоя Владо, мине не мине време, все изскача с тази статистика.



А както казва мъжът на Маргарет Тачър - Проблемът с алкохола е един - единствен - той винаги свършва.



Тема Re: Още една добра новина от днеснови [re: mizzo]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано01.06.10 13:44



Ееее,че как да не е добра новина ,бе??? На първо място сме!!! Бургас=1!!! Предполагам,че тоя владо е сериозно активен,за това и статистиката при нас е такава! В другите гррадове просто няма правена такава статистика,или поне нещо подобно!! Не мисля,че проблема с алкохола,може да е супер проблем за БГ въобще!!!!!Доста нации са мнооогоооо напред в това отношение! Мисля ,че българите имат все пак добра култура на пиене- не сядат за да се напият неперменно ,например! Това другате трудно можеш да видиш! И все пак - in vino veritas!!!!!





Тема Понеже не видях темата за Гого,нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор (не позна)
Публикувано04.06.10 16:48



а имаше питания,та тук пише...:






Тема Re: Още една добра новина от днеснови [re: ra40n]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано11.06.10 14:29





Утре го отваряме пак нефтопровода и другата седмица го спираме пак и така до края на света...

тъй ще е и все по-тъй ще става...

Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано11.06.10 14:56



В темата, защото всички, които четем тук, ще минем по главната улица на Бургас и пак ще усетим аромата на цъфналите липи!Ммммммммммммммм





Тема Re: Още една добра новина от днеснови [re: After_Dark]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано14.06.10 11:44



Ааааа, стоп,край!!!! В събота вече окончателно -лека му пръст на Бургас -Александропулис!!! Големия началник, рече и отсече! Направи подарък на южното черномория за свойя РД!! Да е жив и здрав! По този случай ,предлатам да си направим една добра новина-догодина 13.06.10р-нациаонален празник на РБ за да почетем спасяването на южното ни море и Странджа от ББ!!!!





Тема Re: Добрата новинанови [re: Фиш]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано14.06.10 17:52



Като ти го прочетох вчера това изречение, отидох да пия бира в борисовата градинка под едни липи.
Все едно студен липов чай пиех. Ама по-вкусен.





Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано15.06.10 13:32



Наздраве!





Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано16.06.10 10:45



Там и аз искам, на малката кръчмичка от страната на Младежкия! Абе, какво сме се заврели в тия централни кръчми, днес ще сръчкам Марта, ако и се идва, да минем към Борисовата. Ама първо ще те проверим на линия ли си :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Добрата новинанови [re: KpucaHa]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.06.10 15:16



Тя Марта е от ГолЕмото добрутро. Не моеш я закараш в Борисовата.


Иска бели покривки и опаковани столове. И по три вилици и три ножа отстрани на чинията.



Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано16.06.10 19:48



Че, какво ще прави със толково прибори ?



Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die

Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор gergi_81 ()
Публикувано17.06.10 00:37



Глупости

За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!


Тема Re: Добрата новинанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано17.06.10 11:51



Това отчасти е заради "бойния" и опит...я си се появил неподготвен, я те е заковала...





Тема Re: Добрата новинанови [re: MoPcKu]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано17.06.10 19:46



Сигурно е нещо като нинджа ! " И те така "...

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.