Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 21.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Тема big brotherнови  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано06.04.10 21:58



Имам само едно определение- " Планета на маймуните "...

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die

Редактирано от brukk на 06.04.10 21:59.



Тема Re: big brotherнови [re: brukk]  
Автор gergi_81 (рокаджия)
Публикувано06.04.10 23:09



Ама поне е супер забавно. Следя го редовно,когато мога,и ще гледам до финала. Ама СМС няма да пратя де.Просто ще се забавлявам на аванта. Това е най-интересния ББ досега.Този път са си само изроди,курви,алкохолици и тн. Допада ми много.

За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!


Тема Re: big brotherнови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано07.04.10 08:25



Този път са си само изроди,курви,алкохолици и тн. Допада ми много

Хахахаха, много ме изкефи с това. Верно са само такива, само че аз нямам никакви нерви да ги гледам, щото ми идва да ги пребия накуп.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: big brotherнови [re: KpucaHa]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано07.04.10 14:25



Категорично -Не гледам!!!!!!! Позволих си мазохизма само на откриването!Ако бяп продължил и след това вече щях да съм и садист!!! Не знам как са му сладки спечелените пари на Продуцента!!!! Дали не му пресъхва залъка......????



Тема Re: big brotherнови [re: ra4O]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.04.10 15:12



Ако можем да покажем някакво чувство за хумор, предлагам вкупом да отидем(особено девойките и булките от клуба) да запалим по една голяма свещ(като за венчавка) и да кажем:Благодарим ти, Господи, че сме с такива мъже!Да са ни живи и здрави!



Иначе сериозно, от тийнейджъри чухЛкакъв късмет, че вие сте мои родители(за техните си родители).Та, колкото и да не е приятно това шоу, има някаква поука.

Снощи попаднах на част, в която от "Закрила на детето" отидоха д ахокат някакъв от Приморско за отношението му към децата му.Абе, донякъде и той имаше право.



Тема Не сте прави изобщо!нови [re: brukk]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано08.04.10 00:43



Биг Брадър фемили трябва да се излъчва задължително във всички социални институции, в коридорите на административните сгради и въобще - навсякъде. Всеки трябва да го гледа и да внимава да не заприлича на участниците. Малко или много, всички сме били груби с близките си и това там е примерът, който не трябва да следваме. Понякога е необходимо да се отвратим до смърт от нещо, за да се откажем от него (за пример, яденето на пържени неща)




Тема Re: big brotherнови [re: gergi_81]  
Автор Уди ()
Публикувано08.04.10 15:42



Прав си. Това, че в предаването участват сто процента стопроцентови изроди и добитъци, не означава, че предаването е тъпо. Е, не е от най-интерсните зрелища, но пък за сметка на това е достатъчно да бъдат гледани 2-3 предавания, за да бъде провокирана и най-закърнялата в бетон съвест...



Тема Re: big brother [re: Уди]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано08.04.10 21:58



Аз го намирам за поучителна гротеска. И да, признавам си, че в малко (за щастие) моменти и аз съм била за такъв биг.





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.