Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 01.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Стига с това куче бе хоранови  
Автор gergi_81 (рокаджия)
Публикувано30.03.10 00:22



Прекалено ми идва вече постояно да се говори за това куче. Фондация щели да правят,дарения събират, не нзам си к'во там още измислили.... ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ баси кучето. Ми толкова много деца по домовете има.Дайте ги тия пари по домовете за сираци .Никой не мисли за тях, а сега цяла седмица слушам само за горкото кученце. Ми да го беше отрепал тоя изрод ,това куче,и сега никой нищо нямаше да знае. Верно че е жестоко това което е направил,ама айде малко по-сериозно вече. И сега вместо да преспят животинката,те щели протези да и слагат и дрън дрън. Пак някой да печели от мъките на животинката.



П.С.
Вярно че малко тъпо пускам тая тема,ама в тая част на денонощието е нормално за мене. Може да не съм се изразил съвсем правилно ,ама ще разберете какво ме ядосва по тоя въпрос

За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!


Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: gergi_81]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано30.03.10 14:58



Жоре, какво е това куче, ве?!Да не са се завърнали виетнамците и да са започнали прочистване?



Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: Фиш]  
Автор (не позна)
Публикувано30.03.10 15:18





По - гадно е...




Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: Kи]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано30.03.10 23:27



Май разбрах какво е направил този двукрак малоумник.Дали няма да е по-добре вместо да изпадаме в истерия да се замислим каква е разликата от садистите и тези, които изпадат в умиление пред поредното бездомно коте.
Честно казано...защо не умъртвят животинчето.



Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано31.03.10 00:47



Жоре, току що ме отврати от себе си.
Аз правя разлика от садистична болка, причинена за удоволствие; болест, придобита...да кажем заради съдбата /кой може да каже от къде идват болестите/ и тн. Освен това, повечето от хората, които се вълнуваме за обстоятелствата, довели Мима до това дередже, даваме пари и за другите...
Ситуацията с кучето е такава, че човек, който ходи по улиците, среща други хора и утре ще пие с теб на една маса, всъщност му е причинило това. Идеята не е в инвалидното куче. Идеята е в човека, който докато кучето е ревяло от болка, без да му трепне окото е рязал крайниците му.
Този човек утре ще се спре пред нещо? Едва ли...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: Фиш]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано31.03.10 00:49



Добре, бе, Фиш, а защо не умъртвяват всички инвалиди??? По-лесно ще е някак.
Какво е виновно животното, че някакъв малоумник го е нарязал на котлети едва ли не, че да трябва да умре? То душа няма ли?
И проблемът всъщност не е ли в този, който му е причинил това????

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано31.03.10 09:34



Крис, имах идея какво да направя с непрокопсаника, но не исках да дърпам дявола за опашката.
Предпожих да го умъртвят, защото съм за евтаназията.Конят е също толкова висше животно като кучето, но когато си счупи крак, го умъртвяват.
Знаеш, че не съм някаква дърта злоба, но и на мен ми иде в повече, когато интернет -пространството се залива от безумни призиви.



Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: Фиш]  
Автор Koдий (енджинерин)
Публикувано31.03.10 10:33



Колкото и висше животно да е конят, в пикадили го продават на пастърма.... французите имат традиции в областта.



Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: Koдий]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано31.03.10 11:00



Италианците също имат много колбаси от конско.Това ще е затова, че Алцек(брат на Аспарух) е емигрирал там и е кръстил един връх БулгерИя.
Ай, няма да се гаврим с темата.
Не знам защо откакто чух за тази тема си мисля за еидн убиец на 3 деца(нито си спомням името) и как самоотвержено се грижеше в килията си за няколко гълъба.



Тема Re: Стига с това куче бе хоранови [re: KpucaHa]  
Автор Koдий (енджинерин)
Публикувано31.03.10 11:10



Крис... не съм особено съгласен с Герги, ама и с теб не съм съвсем. Още не съм чул мнението на "изрода", "изверга", "малоумника"... демек този, дето цяла България иска да линчува на площада. Като се започне от затвор, рязане на краката му, бой с камъни... и се стигне до убийство. И това ни прави по-хора от този, който му е отрязал краката на животинчето. Случаите са различни, умствения багаж на хората е различен, психиката им е различна... не знаеш какво може да се е случило, за да провокира това. Не знаеш дали не е нахапало някого и т.н.... на дядо ми кучето на кашлата беше много добро и игриво с нас, но скъса веригата и здраво нахапа краката и ръцете на случаен минувач...

Отделно. Този така добър стопанин е възрал кучето на синджир и го е зарязал да му пази имота, като от време на време баща му е ходил да му хвърля хляб. Къде тука е хуманното отношение? В синджира ли? Вярно, че това е българската традиция за охрана на стопанството, но също е жестоко отношение към животното, ако се осланяме на американския модел от анимал планет...

Редактирано от Koдий на 31.03.10 11:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.