Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 19.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Сезонната работа в Слънчев брягнови  
Автор Halenna (непознат )
Публикувано07.03.10 20:08



Здравейте на всички!
Като начало искам да се извиня, че именно тук пускам тази тема, но някак си ми се стори най-подходящото място за нея. Простете, още съм нова : )

Интересуват ме всякакви мнения и личен опит от работа в к.к. Слънчев бряг, тъй като за първа година (лято) възнамерявам да работя там. Коя според вас е най-добре платената работа за хора без опит по морето? Как да си намеря работа - на място, чрез интернет, връзки и кога? Как се случи при вас? Всякакви разкази биха ми били от полза!

Благодаря предварително!
Приятна вечер : )



Тема Re: Сезонната работа в Слънчев бряг [re: Halenna]  
Автор lauresil (незапознат)
Публикувано08.03.10 11:40



най-доходната работа е т.нар. викач - стоиш пред заведение и приканваш хората да влязат вътре. надницата е 10лв на час(тва по информация от миналото лято 2009). прави си сметката ако работиш 8 часа всеки ден. само, че тази работа не е за всеки. аз не мога да я работя.
обикалял съм по хотелите да си предлагам услугите - така, че тва е вариант. по интернет също би трябвало да става. последно съм работил там, обаче преди 3 години и заплатите сигурно са се изменили

едит: обикновено сезона почва края на април и по-хубавите хотели почват по рано работа. иначе може да започнеш и юни/юли месец, но няма да е толкова добре

Редактирано от lauresil на 08.03.10 11:44.



Тема Re: Сезонната работа в Слънчев брягнови [re: lauresil]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.03.10 12:36



10 лв на час? сигурен ли си в тази информация? защото аз знам за 10 лв на ден!
и я помисли добре, койк ще ти даде 10 лв на час за викач? по тази логика на готвача трябва да дават по 25 лв на час, ма говорите все наизуст бе

Господи като прибра грешните, защо не прибра и смешните!?


Тема Re: Сезонната работа в Слънчев брягнови [re: lauresil]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.03.10 12:38



и да допълня само, на готвач се плаща по 90 лв на ден, а смятай сега дали викача ще взима колкото готвача? Изобщо имаш ли някаква представа от тези неща или просто реши ей така да се изкажеш, неподготвен?



Господи като прибра грешните, защо не прибра и смешните!?

Тема Re: Сезонната работа в Слънчев брягнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано08.03.10 15:45



На мен също ми се струват нереални тези 10 лева на час, но ако е така, излизам в неплатена и отивам да бачкондря в Сънито :))))
За съжаление постът ми е малко оф, защото нямам никаква информация за работата в Слънчев бряг, само знам, че е добре да я търсиш от сега.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Сезонната работа в Слънчев брягнови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.03.10 15:59



И без това, с пи-ар-а си на ти.





Тема Re: Сезонната работа в Слънчев брягнови [re: KpucaHa]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано08.03.10 16:15



Ти поне си по специалността:





Тема Re: Сезонната работа в Слънчев брягнови [re: Halenna]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано08.03.10 16:25



"Възнамерявам да работя там" ми прозвуча сякаш са ти предложили работа и се каниш да я приемеш, но разбрах, че не е така. Това поражда кое те накара да възнамериш? Искаш да си изкараш едно лято на морето или искаш да изкараш някой лев? Двете едновременно, повярвай ми, не могат да се случат. Работил съм там, имам и много приятели които работят и много които дават работа.
Ако искаш да си изкараш лятото, намери си работа в някой магазин, офис за имоти, нещо такова което работи през деня. Парите със сигурност няма да са големи, ако си очаквала друго - подвели са те.
Ако е за пари, да не те плаша ама е трудно да се изкарат. Сервитьори с опит, готвачи на високо ниво, артисти може и да изкарат някой лев, ама или е трудно или местата за заети.
Само не допускай грешката да отидеш на общо основание да питаш "Имате ли работа" защото както се сещаш наплива на нова работна ръка е огромен и много хора го знаят и практикуват по следния начин, взимат те с обещание за хубави пари, не ти плащат, месец, ако изкараш два и те пращат да си ходиш, защото следващия чака. Там не им пука от текучество, защото клиентите им са за по една седмица.
Да не те плаша, ама тръгваш за джунглата.
И все пак трябва да си решила какво ще правиш там, не може просто така да си търсиш работа...



Тема Re: Сезонната работа в Слънчев брягнови [re: KpucaHa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.03.10 17:41



аз имам инфо и това е лъжа, на ден да, ма на час...айде бе, ми то добрите готвачи ше станат викачи в тоя случай



Господи като прибра грешните, защо не прибра и смешните!?

Тема Re: Сезонната работа в Слънчев брягнови [re: mizzo]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.03.10 17:44



браво, поста ти е точен


пари на нашето черноморие няма отдавна, а откак убиха един виден мафиот съвсем замряха някои неща, по точно едни хубави кинти

Господи като прибра грешните, защо не прибра и смешните!?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.