Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 16.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кетъринг фирми в Бургас?нови  
Автор Aлykapд (ангелска жена)
Публикувано04.03.10 01:09



Би ли могъл някой от вас да ми препоръча кетъринг фирма в Бургас: интересуват ме по скоро лични впечатления и мнения от качеството на предлаганите меню и услуги, както и нивото на обслужване, експедитивността етц.
Аз намерих в нета няколко страници на кетъринг фирми, но само две от тях даваха примерни менюта с цени и никъде нямаше цени на напитки или наем на помещение... съответно не ми е съвсем ясно как става точно цялата работа, когато става въпрос за организиране на частно тържество



Извинявам се ако темата е била наскоро обсъждана, но след близо половин час който прекарах, докато се сетя все пак кое име и коя парола ползвах в клубс.дир.бг, нямам много търпение да претърсвам архива

Нощем с белите коне в чужди сънища ще бягам
Сутрин с пламнали нозе пак добра до теб ще лягам


Тема Няма читави!нови [re: Aлykapд]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано04.03.10 07:16



Все пак с повече въображение и без много изисквания може да се ползва



тъй ще е и все по-тъй ще става...

Тема Re: Кетъринг фирми в Бургас?нови [re: Aлykapд]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.03.10 11:36



Бих препоръчала Бат Кетъринг и ресторант Университета като място.



Тема Re: Кетъринг фирми в Бургас?нови [re: Фиш]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано04.03.10 21:28



В тези дни на криза, можеше да спретнем една хубава нелегална кетъринг фирма, а ти...веднага го отпрати към конкуренцията (парите летят във въздуха, трябва просто да ги уловим)




Тема Re: Няма читави!нови [re: After_Dark]  
Автор Aлykapд (ангелска жена)
Публикувано04.03.10 22:04



Благодаря за идеята, погледнах сайта и определено си струва, ако човек иска да организира да речем спонтанно парти или ако просто му се хапва нещо. В случая става въпрос за юбилей - 80 годишнина - а аз ще съм за няма и седмица в Бургас, та няма да имам време да се разправям сама с организацията и ми се ще да уговоря всичко в аванс и от нас да се изисква само присъствието и празнуването и така



Нощем с белите коне в чужди сънища ще бягам
Сутрин с пламнали нозе пак добра до теб ще лягам


Тема Re: Кетъринг фирми в Бургас?нови [re: Фиш]  
Автор Aлykapд (ангелска жена)
Публикувано04.03.10 22:19



Да, Бат Кетъринг бяха една от двете фирми, които аз намерих и които не само даваха меню, но и цени към него. Определено се бях замислила за тях, но понеже не ставаше ясно къде точно организират тържествата и прочие, реших да питам първо тук


Погледнах в нета; ресторант "Университета" явно е горе до стоматологията където преместиха Свободния, но никога не съм била там. Как е откъм достъп? Трябва ми ресторант, който или да е на партера или да има асаньор до него - мобилносността на част от присъстващите ще да е доста ограниченаБлагодаря предварително за помощта

Нощем с белите коне в чужди сънища ще бягам
Сутрин с пламнали нозе пак добра до теб ще лягам


Тема Re: Кетъринг фирми в Бургас?нови [re: Aлykapд]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.03.10 23:00



О!Сериозно предизвикателство.За съжаление има стълби към ресторанта.От към "Ст.Стамболов" са 2 пъти по 4-5(по-полегати), но откъм Вардар са си 20-тина стъпала.

Щом празникът е такъв сериозен, мисля, че можете да запазите места, в което и да е заведение като предварително се уговорите за менюто.
Ако споделите за колко човека ще е празникът, какви изисквания имате към предлаганата храна и цените, мисля, че с удоволствие ще споделим мнение.
Дори не мисля, че ви е нужна фирма за кетъринг.В комплексите има доста приятни заведения, ако трябва да се съобразите и с това.



Тема Re: Кетъринг фирми в Бургас? [re: Aлykapд]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано06.03.10 23:29



Мога да препоръчам.
Има 4-5 фирми в Бургас които могат да се справят. Или ми трябва повече инфо или направи да ти ги дам като контакти да се оправяш, но на лична, да не правим излишна реклама.
Ако ми кажеш точно за какво иде реч, мога да ти кажа коя е най-добре да наемеш.



Тема Re: Кетъринг фирми в Бургас?нови [re: Aлykapд]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано08.03.10 10:31



Двете големи фирми за кетъринг в Бургас са хм, към ресторант Луксор, които в момента не знам как се казват и БАТ, ако искаш на лична мога да ти дам телефони и те да ти пратят оферти. Даваш им примерен бюджет и те ти правят меню, което може да се коментира.
Отделно залата си я ангажираш ти или евентуално парти агенцията, ако наемеш такава. Смятам, че няма нужда да даваш излишни пари и всичко можеш да си направиш и сам :) Ако имаш въпроси- свиркай :)))

Antes muerta que sencilla



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.