Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 17.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Лига на разказвачитенови  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано02.02.10 21:43



Всеки човек има истории, които разказва оживено на своите близки, приятели и познати. Всеки изпитва огромно удоволствие, когато останалите го слушат с интерес. Някои хора просто умеят да разказват увлекателно, а на други им е в кръвта (природата). Около нас е пълно с истории, които не заслужават да останат несподелени.

Тази седмица желаещите да се превъплътят в ролята на разказвачи имат възможността да го направят пред публика и жури, които да оценят техните истории. „Грууви бар” е първото място в Бургас, където ще се проведе „Лига на разказвачите”. Датата на прощъпулника е 06.02.2010 г. - събота.

Записването на участниците става в „Грууви бар”, най-късно до 05.02.2010 г. Темата е - „Страх от…”. Всички участници разполагат с 5 минути, в които да разкажат своята история по зададената тема. Историите ще бъдат оценявани от жури и публика, като призьорите ще получат и награди. Наградата на журито е парична, в размер на 200 лв., а публиката ще осигури за фаворита си бутилка качествено уиски. С трудната задача да определят коя е най-атрактивната история ще се заемат Катя Атанасова - основател на „Лигата на разказвачите” и позната на публиката от списанията „Капитал Лайт”, „Его” и др., популярният български писател Радослав Парушев и Вълчо Чолаков – общински съветник от Бургас и председател на СДС-Бургас – ценител на добрия разказ. Водещ ще бъде познатият от малкия екран Димитър Павлов.

„Лига на разказвачите” е формат, който е доста популярен в столицата и големите градове на България, но за пръв път се представя пред бургаска публика. Надеждите на организаторите са събитието да се превърне в традиция.



Тема Re: Лига на разказвачитенови [re: mizzo]  
Автор gergi_81 (рокаджия)
Публикувано02.02.10 23:25



Много се надявам да успея да дойда.От колко часа ще започне?

За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!


Тема Re: Лига на разказвачитенови [re: mizzo]  
Автор (не позна)
Публикувано10.02.10 12:18



Как мина ? Разкажи ни , ти самият го можеш добре






Тема Re: Лига на разказвачитенови [re: Kи]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано10.02.10 13:35



Благодаря, но мисля че има друг, който определено го може по-добре, дори журито му присъди първа награда.


Аз мога да кажа, че се получи уникално събитие. Много издържано, много весели истории, страхотни разказвачи. Купона беше супер силен и продължи до късно, като съм убеден, че съвсем скоро ще има второ издание. Скоро ще има и видео от първото за тези които не успяха да го посетят.



Тема Re: Лига на разказвачитенови [re: mizzo]  
Автор (не позна)
Публикувано10.02.10 14:38



А този с наградата клубар ли е?

Ами много ми се иска да видя видеото...ако може?






Тема Re: Лига на разказвачитенови [re: Kи]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано10.02.10 15:22



Абеее,да си дошла-да си гледала!! какво разпитваш? Другия път -грабвай микрофона!



Тема Re: Лига на разказвачитенови [re: Kи]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано10.02.10 16:55



Мина страхотно, клубар взе награда, другите клубари си пийнаха как си знаят, а пък всички дружно най-накрая се запознахме с Герги, който специално поздравявам, че дойде :))))))))))

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Лига на разказвачитенови [re: mizzo]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано10.02.10 19:58



ПисАха ги у газетата, т.е. вестнико.
Аз мислех да се включа, ама като си представих, че могат да участват разни радиоводещи, дето не можеш да им хванеш паузата за поемане на въздух, се отказАх.
Жалкото е обаче, че изтървах да гледам шоуто.

Другият път - непременно.



http://www.vselena.com/vudu.jpg

Тема Re: Лига на разказвачитенови [re: KpucaHa]  
Автор gergi_81 (рокаджия)
Публикувано10.02.10 20:48



Аз ,като горд очевидец на събитието,смело заявявам ,че това ми беше една от най-добре прекараните вечери в живота ми.Невероятно събитие,но както казва Рачо,който е голям пич между другото, да сте дошли да сте видели. На следващото издание не пропускайте. А победителя обаче не мога да не се изкуша да кажа Нашата така обичана и уникална marta_sm Беше невероятна просто. Аз лично спечелих бас ,че ще спечели тя.



За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!

Тема Re: Лига на разказвачите [re: KpucaHa]  
Автор gergi_81 (рокаджия)
Публикувано10.02.10 20:55



Мерси ,Крис. Все пак за две години задочно познанство,най -накрая завърших моя анализ на компанията и се почуствах в свой води.

И въпреки това пак успяхте да надминете очакванията ми. А на бургазлии ще кажа че е срамота такова хубаво заведение(бара на Мишо) да не е пълно всяка вечер. Кажете НЕ на чалгализацията на държавата.

За слушането на чалга,нямате никакво оправдание!Вие просто сте малоумни!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.