Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 16.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Плочките в "Мол"-анови  
Автор mimosh ()
Публикувано02.11.09 12:35



Ако ви е писнало да се спъвате в плочките по коридорите на нашия така наречен "МОЛ" (който пък общо взето няма нищо общо с МОЛ а си е баш търговски център) напишете едно писъмце на управата

, може пък да вземат мерки и да ги оправят.

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!

Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: mimosh]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано02.11.09 13:09



АААА,аз не искам да ги оправят! Много ме развеселяват като отида там и ми се вдига настроението! Така , игнорирам неприятното чуство,че жена ми ще унищожи и малкото ми спестявания в портфейла!!

Освен това те са толкова големи и подвижни вече,че дори се люлея на тях! Много е забавно!



Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: mimosh]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.11.09 13:12



Определение за мол (не онази единица) от уикито:
A shopping mall or shopping centre is one or more buildings forming a complex of shops representing merchandisers, with interconnecting walkways enabling visitors to easily walk from unit to unit, along with a convenient parking area – a modern, indoor version of the traditional marketplace.е точно за търговски център.Иначе за настилката може и да си права.Лично аз не съм се спъвала, да си призная в редките ми 2-3 посещения.



Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: Фиш]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано02.11.09 13:15



Ааа, споко Рибче!! Разходи се утре до там-гаранция 100%



Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: ra4O]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.11.09 13:42



Въобще не ме успокои!Щом Мимошчето се оплаква, няма да е без причина.



Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: mimosh]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано02.11.09 19:24



Е що бе, толкова е забавно, издават един много специфичен звук. Е не чак колкото в Трия-та, където плочките са скачали пред мен. А мол-а си е мол, откъдето и да го погледнеш, не знам, защо си мислиш, че не е.



Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: mimosh]  
Автор (не позна)
Публикувано02.11.09 22:00



Ми те си плануват отдавна сменянето на плочки-били сложени некадърно-нещо с фугите,не им разбирам...и доколкото знам ще почват да ги сменят ,но нощем.




Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: mimosh]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано02.11.09 22:44



Аз както повечето знаете работя там и онзи ден направо паднах от смях. Рвшили хората да вземат мерки и 5 костюмарчета тръгнали с едно апаратче да правят сними на повредените плочки. На 20-тата плочка им се запълни картата на апаратчето и се отказаха да снимат повече.

Просто ги записаха всички като повредени



Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: gergi_81]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано03.11.09 00:03



Че то здрави няма...





Тема Re: Плочките в "Мол"-анови [re: MoPcKu]  
Автор mimosh ()
Публикувано03.11.09 08:35



Ми няма здрави да

. Имаше един участък със здрави на втория етаж до Марк и Спенсър ама гледам и там почнали да сдават багажа. Като отворят Хиполенд-а и там ще сгънат.

Под `Мол` разбирам място с магазини, кина, забавления и кафенета. А това нашето си е търговски център. Или вие това с плочките го намирате за забавление ?

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.