Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 20.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема М.Рудник без болница заради кръчманови  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.12.09 01:50



Да,така е.Колкото и да ми звучи като тъп виц и да не ми се иска да вярвам.Оказва се,че освен съборените над 100-на гаражи е била съборена и кръчма(кафене или заведение-който както го разбира).Собственика на кръчмата,подкрепян от "трагично" загубилите гаражите си е завел дело срещу общината да не се използва терена за строеж на болницата."Той нямал нищо против М.Рудник да има болница,но на друго място и докато се точели делата се надявал инвеститора и изпълнител на строежа да загуби интерес към строежа и да се откаже".Въпросното лице работи на ръководен пост в Лукойл Нефтохим





Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчманови [re: morska valna]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано29.12.09 13:04



поредния самогъзен тъпан





Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчманови [re: Пeтъp_]  
Автор Уди ()
Публикувано29.12.09 13:31



Добре де, ако човекът е собственик на мястото (сграда, земя), би трябвало върховния закон на страната, а именно конституцията, да се спази. А там изрично е записано - частната собственост е неприкосновена. Което означава, че е... неприкосновена - всеки знае какво означава тази дума и никой адвокат по никакъв начин не може да я тълкува различно, дори и този на Общината.
Ако обаче не е собственик, защо изобщо го питат?



Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчманови [re: Уди]  
Автор (не позна)
Публикувано29.12.09 13:55



И да си собственик,пак има много начини да ти вземат мястото.Нали затова си има имотна мафия

(това е по-скоро горчива усмивка,от опит)




Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчма [re: Kи]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано29.12.09 15:25



Ехоооо,вие как сте.....?? как ако е собственик ,дори и на част от парцела,общината ще планира построяване на болница там??? Я,се стегнете,бе!!! Това си е за смях!! Кебапчийницата е била на общински терен и сигурно е плащал 4лв на месец за 100кв.м. Е,как няма да го е яд ,че му развалят далаверата?? От болницата няма да се пълне джоба му!!!



Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчманови [re: ra4O]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано29.12.09 22:01



опа точно така направо "асфалтира" по-горните мнения...
И не мога да разбера щом земята е общинска, аджеба защо общината въобще обръща внимание на гаражджии, кебапчии и всякакви други. Пуска си строежа и т.н.



Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчманови [re: MoPcKu]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано29.12.09 23:14



Тоя с кръчмата трябва да му стъжнят живота всички жители на М.Рудник. Голяма загуба за комплекса ще е ако наистина не построят болницата. Не знам само тоя човек с кръчмата как няма да му е малко съвестно,щото предполагам ,че общината ще го компенсира по някакъв начин ,все пак.



Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчманови [re: gergi_81]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано30.12.09 14:51



ами ще го компенсира, колко магазинчета бутнаха някой да са го компенсирали?
Щом си е общинска собственост правят каквото искат не знам, какво ще искат тия с незаконните гаражи или заведения...



Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчманови [re: MoPcKu]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано30.12.09 21:28



Аз не съм много запознат,ама не е ли земята негова. Аз разбрах че той човека си купил земята от общината. Абе като цяло нямам никаква идея какво става,ама наистина трябва да има болница в М.Рудник



Тема Re: М.Рудник без болница заради кръчманови [re: MoPcKu]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано31.12.09 01:57



Няма за какво да го компексират.Той е плащал за заемания от него терен символичен наем към общината.Имал е предупреждение за събаряне.Дори е стигнал до там да подпитва някои от работещите в Лукойл Нефтохим дали са имали "наглостта" да излязат на организирания протест и дали са се подписали в подписката...........щото........???!!!



Решил е,че като е наел скъпо платен адвокат е хванал господа за шлифера.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.