Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 13.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Сняааагнови [re: Уди]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.12.09 08:29



Подкрепям твърдо! На мен ми е досадно тва с "най-най"...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Сняааагнови [re: KpucaHa]  
Автор Koдий (енджинерин)
Публикувано21.12.09 13:00



Е как? Важно е да си най... И това с центъра на вселената е абсолютно вярно.... тъй като тя(ако човек може да си я представи) прилича по-скоро на сфера, чиито център е навсякъде, а периферията - никъде...физиците казват, че на въпросите "Къде се намирам?" и "Къде отивам?" не може да се отговори, без да се знае отправната точка. Така че всеки един от нас се намира наистина ама в самия център на вселената...точно! Естествено, човек по свое собствено желание може да постави някой друг...или нещо друго, в центъра на вселената и да почне да се измерва спрямо него... ама това си е лично решение.



Тема Re: Сняааагнови [re: KpucaHa]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано21.12.09 13:16



Ееее,само остава да ми посочете,кой е "реалистът",когато става въпрос за него самият ,или за нещо негово?? това е Въпросът??



Тема Re: Сняааагнови [re: ra4O]  
Автор lce floWer ()
Публикувано05.01.10 23:16



Снегът беше страхотен, само се питам: ЗАЩО ТАЗИ ГОДИНА НЯМА ПЪРЗАЛКА?! Достатъчно студено е сега и мисля, че ще се намерят достатъчно желаещи! Лично аз миналата година ходех почти всеки ден и беше страхотно!!!



Тема Re: Сняааагнови [re: lce floWer]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано06.01.10 14:12



Много е просто-не е рентабилна на собствениците!!! Колко като тебе ходиха всеки ден....???



Тема Re: Сняааагнови [re: lce floWer]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано06.01.10 17:47



Не е рентабилна, и аз така чух.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Сняааагнови [re: KpucaHa]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано08.01.10 18:44



ама то и миналата година беше доста топла, а тази е подобна макар да валя повечко сняг еднодневка...:)



Тема Re: Сняааагнови [re: Koдий]  
Автор icoman (непознат)
Публикувано10.01.10 16:32



Де го тоя сняг?!
Новата година я посрещнах по потник, къси гащи и джапанки...
Да не сме в Австралия?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.