Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 28.09.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ченгене скеле  
Автор geoorgi (непознат)
Публикувано08.12.09 19:26



Започнаха да събарят .Дали ще са само рибарски вили ,или ще карат наред имутренските и вилите на специалните хора?
И кво става с другите незаконни строежи?





Тема Re: Ченгене скеленови [re: geoorgi]  
Автор Уди ()
Публикувано08.12.09 22:45



Понеже това действие е свързано с немалки разходи на общинския данъкоплатец, би следвало разходите да бъдат поети от нарушилите закона граждани, т.е. те да бъдат дадени на прокурор.!



Тема Re: Ченгене скеленови [re: Уди]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.12.09 23:08



Чух, че за разрушаването на павилионите се отправяла покана към собствениците и ако не спазели срока, общинската администрация предприемала мерки за разчистване и глоба на неспазилите предписанието.Нищо чудно тази практика да се приложи и в този случай.



Тема Re: Ченгене скеленови [re: geoorgi]  
Автор V.Grig ()
Публикувано20.12.09 10:59



Нещо ми се причу / привидя някой да заявява, че щели да го правят "модерно европейско рибарско пристанище" ... що ли подобни изявления ме изправят на нокти и ме карат да си мисля, че крайната цел ще е 5 звезден хотел и марина за модерните европейски рибари





Тема Re: Ченгене скеленови [re: V.Grig]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано20.12.09 12:20



Само да не пипат Даляна!

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Ченгене скеленови [re: KpucaHa]  
Автор V.Grig ()
Публикувано21.12.09 10:38



Еле пък таз мизерна кръчма трябва да я изстържат от там и да дизенфекцират после ама айде



Сега се сетих ... дай ще ходатайстваме дружно да се пусне местността за модернизиране на Ваклин.ком - най много да вдигнем 2 дискотеки и един рибарски паркинг и проекта никога няма да се осъществи

Редактирано от V.Grig на 21.12.09 10:40.



Тема Re: Ченгене скеленови [re: V.Grig]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.12.09 12:56



Що дружно, ти какво общо с Ваклин имаш? ;)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Ченгене скеленови [re: KpucaHa]  
Автор V.Grig ()
Публикувано21.12.09 16:38



Нищо особено общо нямам с него, ама ей на ти например не искаш да се пипа кръчмата, а аз мисля че не трябва да закачат къщичките на "каналите" ... а Ваклин е най-сигурния начин да постигнем търсения резултат





Тема Re: Ченгене скеленови [re: V.Grig]  
Автор Koдий (енджинерин)
Публикувано21.12.09 17:13



Естествено, че не трябва!!! Всеки трябва да има право да строи колкото и където си поиска. Както правят циганите примерно... От кога аз призовавам за анархия....



Тема Re: Ченгене скеленови [re: Koдий]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано21.12.09 17:59



ами като не сме свикнали на анархия??






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.