Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 29.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Снимки на деца в интернетнови  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано03.12.09 19:29



Мисля, че е редно след скандала, който се развихри последната седмица, всички тук, които настояваха, че е супер безопасно и свежо да си качват снимките на красивите дечица по знайни и незнайни форуми, да си посипят главата с пепел и поне с една дума да си признаят, че не са прави.
То не бяха обиди, то не бяха престрелки. Стоях настрана, понеже ако се бях включил, щах да съм груб, а не исках да съм такъв. Ето сега вече си имаме доказателство към тезата. И не мисля, че се иска висш интелект да разбереш, че не е логично всякакви перверзници и циници да могат да разполагат със снимката на детето ти само с един клик и да правят с нея каквото си поискат.

Ако все пак има неразбрали дори след днешната емисия Календар на Нова ТВ

може да се осведомят



Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: mizzo]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано03.12.09 21:53



Очаквах по-рано някой да го напише. И все пак ,човек има право да се радва на детето си. Все пак родителите на момченцето нямат вина ,че има изруди по света.



Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано04.12.09 01:06



Аз съм изключително обичано дете (все още). Родителите ми никога не са ми се радвали по интернет (все още). Следователно, това да се радваш на детето ти и интернета не са взаимосвързани.
За мен винаги е било комплекс да си покажеш със снимки някъде си колата, детето или бялата техника в апартамента. Винаги съм го казвала, радвам се, че Мизо повдигна въпроса, а не аз... Щото си ме знаете, че съм анти качването на снимки на деца, без да имат свое мнение, все едно качваш снимки на новата си ваза...Само дето досега с ваза никой не е злоупотребявал.
Всеки си вади изводите за себе си. Родители, преди да натиснете ъплоуд сериозно се замислете струва ли си...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: KpucaHa]  
Автор Koдий (енджинерин)
Публикувано04.12.09 02:29



А... и с вази сигурно има злоупотребили (фетишисти дал Бог), ама няма кой да се оплаче...



Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: gergi_81]  
Автор Уди ()
Публикувано04.12.09 11:53



Ако родителите нямат вина, че по света има изрУди, то и децата нямат вина, че в къщата си имат също изрУди.

Има един принцип - рекламират се само калпавите неща. Хубавите сами са си реклама!



Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: Уди]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.12.09 12:15



Уди, с това си изказване:Има един принцип - рекламират се само калпавите неща. Хубавите сами са си реклама!, ти зачертна цяла една наука





Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: gergi_81]  
Автор (не позна)
Публикувано04.12.09 12:50



И на мен така,едно време нямаше интернет,и родителите ми се чудеха как да ми се радват.

Герги,прекарвай повече време с детето,от това по-добро няма.




Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: Фиш]  
Автор Уди ()
Публикувано04.12.09 15:07



Обаче си е така... Това, че следствие на масирана реклама някои хора харесват в крайна сметка калпавите неща, това не ги прави по-добри. Нито кока-колата ства по-малко отровна, нито на кремвиршите не им ядат лайната вътре, нито Българската Коледа става по-човечна, нито нищо! Огледай се около себе си и виж, че най-качествените неща са тези, които са без или почти без реклама... (Примерите ги дадох на прима виста, но списъкът може да бъде безкраен)



Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: Уди]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано04.12.09 15:25



Ще се въздържа от коментар по това мнение!!!! по обективни причини! А за темата-напълно съм съгласен! за жалост,като се обърне каруцата-причини много!!!



Тема Re: Снимки на деца в интернетнови [re: gergi_81]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано04.12.09 17:37



За теб леко ще доразвия темата.
Едва ли на света има родител, който не харесва детето си и за когото детето му не е най-красивото от всички. Едва ли има друг, който би харесал нечие друго дете повече от своето. Остава в тези класации да гласуват хора като мен, които нямат собствени деца...засега. Но на мен нито ми е работа, нито забавление, да влизам във форуми, в които има гласувания за деца. Качваш снимката, каниш всичките си авери да гласуват за нея, НЯМАШ НИКАКВА ГАРАНЦИЯ че те харесват детето ти, просто ти вършат услуга, печелиш! И какво? Във СИВИто ли ще му го вкараш на детето това? Или може би ще се хвалиш пред същите тези приятели, които са гласували, че е спечелило. Ми те са наясно, нали те са гласували. Или може би ще спиш щастлив, че детето ти е по-хубаво от останлите в класацията? Дали, след като знаеш как е спечелена.
Мога да пиша до утре, но няма смисъл, защото всичко това го зачертвам само с едно предположение. Извини ме за грубия език, който ще използвам за да се изразя, но иначе няма как да стане.
Един единствен педофил, си удря една с дясната ръка на снимката на моето дете е достатъчно да ме откаже от каквито и да било измислени конкурси и състезания.
Надявам се да си ме разбрал малко по-добре.

Цинично е да си избиваме собствените комплекси на гърба на децата си.

Весел празник на Бургас!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.