Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 15.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Къде енови  
Автор (не позна)
Публикувано27.11.09 11:36



...Марта?
Сигурно съм го споделяла,но когато живеех далеч от Бургас,влизах тук,четях новини,гледах снимки от родния град...и се кефех на острия и хаплив хумор на Марта. Виках си,еййй,туй бабе опасно бе!...Да,така си я представях..нещо кат Латинка Петрова,с опасно чувство за хумор и ум на Айнщайн:-)...После като я видях,как се разочаровах!Никво бабе нямаше,ми млада и нахакана мацка!
С хаплив и остър език


Та,къде е Марта??




Тема Re: Къде енови [re: Kи]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано27.11.09 11:45



Как къде в неизвестност е...





Тема Re: Къде енови [re: Kи]  
Автор Уди ()
Публикувано27.11.09 14:09



С хапливия си език сигурно прави кариера, а с острия - разваля нечия биография...


Искам и аз да я видя поне на снимка!



Тема Re: Къде енови [re: Kи]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано27.11.09 15:48



Ааааа, а ,къде е батко ,бе...???





Тема Re: Къде енови [re: Kи]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано27.11.09 22:14



Нямаш идея даже каква мацка е Марта. И аз отначало я мислех за някоя сърдита пенсионерка ама се оказа ,че не е. А докато има теми от рода на : От къде да си купя перука? Боли ме зъбче......къде да отида? Кучето ми пръдна...какво да правя? Счупиха ми пощенската кутия. Шефа ми пуши в магазина. Къде да се оплача? и тн. Няма да я видите тука



Тема Re: Къде енови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано28.11.09 13:57



Жоре, добре си го казал :) Тъкмо да не реват част от приходящите, че някаква групичка била окупирала форума. Ето, сега групичката рядко влиза и както виждам, форумът цъфти и връзва ;)))

Ама по темата с перуката още тогава ти казах, че не си прав. Пази Боже да ни се налага да търсим такива перуки... Не съм суеверна, но с рак не бих си правила шега...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Къде енови [re: KpucaHa]  
Автор Уди ()
Публикувано28.11.09 14:39



Да бе, наистина, много е тъп тоя форум! Каква е тази групичка, някакви форумни лъвове-писатели ли са? И защо са обидени на "приходящите" чак до там, че да си тръгнат от мястото, което по право им принадлежи? Айде, аз съм нов, не знаех за тази групичка, но вие тук, ако сте ги заварили, разкажете ми нещо за нея. А вие защо не сте влезли в групичката? Много ми е интересно! Няма ли някакъв начин някой да ги помоли да ни удостоят с внимание и да спасят форума?



Тема Re: Къде енови [re: gergi_81]  
Автор (не позна)
Публикувано28.11.09 15:41



Ама много си...първичен!
Имам си идея ква мацка е Марта!Ма ти нали нямаш чувство за хумор...

А ти си пускал най-много такива теми,не се прави на отворен.





А може и да ви бъркам,нали сте няколко Гергевци май?

Редактирано от Kи на 28.11.09 15:44.



Тема Re: Къде енови [re: Уди]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано28.11.09 19:03



Бе никой не е обиден, просто почнахме да се виждаме по-често на живо...като например всеки ден ;)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Къде енови [re: Kи]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано28.11.09 20:39



Момчета и момичета , приемайте всички такива -каквита са ! И тогава и ви ще бъдете приети...

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.