Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ГРИПна епидемия?нови  
Автор (не позна)
Публикувано30.10.09 15:20



Бургас е сред градовете с най-много заболели,дали е свински,прасешки или сезонния,не знам...училищата са полупразни,поликлиниките пълни,джипитата едвам смогват(къде на две на три,къде по-сериозно) да преглеждат...аз лично,съм на прага на паниката






Тема Re: ГРИПна епидемия? [re: Kи]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано30.10.09 17:34



Започни да практикуваш редовно пиене. На, гледай ни нас, имам сериозни наблюдения върху няколко клубаря и в последната една година не съм ги видяла нито веднъж да се разсополивят!
Иначе наистина ми се струва сериозна работата това с грипа...И с тамифлу-то ми се струва сериозна работата, като му четох страничните ефекти :(

Antes muerta que sencilla


Тема Re: ГРИПна епидемия?нови [re: KpucaHa]  
Автор (не позна)
Публикувано30.10.09 18:52



Аз лесно ще се науча да пия,обаче децата нещо се опъват:-)

Вече никой не изследват за свински грип-било много скъпо(а болните са страшно много)-на здравната каса й е скъпо,но на нас не...добре,че пенсионерите по-малко ги засяга точно този грип,защото за 1 дете лекарствата струват около 120+ лв(имуностимуланта е 40-50,антибиотика 28-30,после хаповете за кашлицата,гърлото,витамини,прахчета разни...чайовете,лимони,мед,плодове,сокове хич не ги брой....) И който няма какво прави??

На мен и двете деца се разболяха,видя ги лекар,купих всичко необходимо,ама пак НЕ ми е спокойно...




Тема Re: ГРИПна епидемия?нови [re: KpucaHa]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано30.10.09 21:34



ХА ХА ХА ХА. Криси ЖЕЛЕЗЕН СЪМ ! Много си права. Два пъти съм отказвал алкохола и двата пъти се разболях много жестоко. Иначе всеки ден си спортувам ама не се лишавам от ракийката със салатката и евентуално винцето после. Хора Българи. ПИЙТЕ АЛКОХОЛ ! И не да се насерете веднъж в месеца. А пийте всеки ден по малко. Така и няма да се излагате като отидете на рожден ден примерно.Щото ще имате тренинг и няма да драйфате по чужди кенефи



Тема Re: ГРИПна епидемия?нови [re: Kи]  
Автор Пяx-cДeпeш! (виден певец)
Публикувано02.11.09 08:07



Как така антибиотици? Нали постоянно се тръби, че грип не се бори с такива медикаменти?:))

[center][flash=410,80]http://www.depeche-mode.org/flyers/banner2009final.swf[/flash][/center]


Тема Re: ГРИПна епидемия?нови [re: gergi_81]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано02.11.09 13:14



Жоре,бете,ти на краставичар нали знаеш ,че краставици не се продават!!???

Чесъна също много помагал срещу заразата,заедно с редовната употреба! Честно казано,това ми се струва по-скоро "медийна зараза" !! Според мен лекувайте се със всичко с коете лекувате и останалите 470 /май бяха/ щамаво на грип1 Така и никой не каза каква е разликата при този,че да го познаваме и "органолептично" !!!??



Тема Re: ГРИПна епидемия?нови [re: Kи]  
Автор Koдий (енджинерин)
Публикувано02.11.09 16:40



Истерията наистина е голяма... Днес минах през поликлиниката по административна работа и се шашардисах - пълно с нинджи пред кабинетите... и като настана едно кооперативно кашляне и кихане... едни си сваляха фереджето за да се изкашлят, други тогава си го слагаха...пълна дезорганизация.... направих кръгом и отлетях с танцова стъпка навън. Оставих разнасянето на документи за по-добри времена....

Стигнах до извода, че за да преборим свинския грип, първо трябва да се справим с прасетата.... довечера ще сме на пържоли...



Тема Re: ГРИПна епидемия?нови [re: Koдий]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано02.11.09 18:42





Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а

Тема Re: ГРИПна епидемия?нови [re: Пяx-cДeпeш!]  
Автор (не позна)
Публикувано02.11.09 22:05



И аз се чудех,но ми обясниха - на гърба на рецептата ми написаха антибиотика,защото АКО се наложи(некви усложнения примерно) ,да се вземат веднага от аптеката,иначе БЕЗ рецепта не дават нищо.Да не се разкарвам напразно до поликлиниката,щото както я описва Коди,е ад:-)
Само че аз си ги заведох на втори преглед,ако трябва и на трети,за всеки случай...Ако цели някой ПАНИКА,при мен успя:-)




Тема Re: ГРИПна епидемия?нови [re: Koдий]  
Автор (не позна)
Публикувано02.11.09 22:09



И аз "движа" с маска.
На тези,които ме бъзикат им казвам,че сега уча и Лунната походка:-)

Добре,че лудата крава отшумя,че как щеше да бориш толкоз едър рогат добитък...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.