Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 17.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема хора ударете едно рамонови  
Автор lceTany (непознат )
Публикувано24.10.09 20:31



моля дайте своя вот за това детенце ,ако ви е харесало .........само по 10 звезди моля
http://www.marti-online.com/contest/galliano/archive.php/54



Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: lceTany]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано25.10.09 22:24



Детенцето е адски хубаво, ама адски!
Но и друг път съм го казвала, това ли е начинът да си начешете родителската краста... Всякакви извратеняци бродят из нета, замисли се дали ще ти е приятно снимката на това ПРЕКРАСНО дете да бъде нощната занимавка на някой прошляк...
Иначе имаш моя глас... който си върви и с моето мнение :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: lceTany]  
Автор niro (Европеец)
Публикувано26.10.09 09:56



Наистина красиво момиченце... лично на мен би ми било интересно да направя една фотосесия след 14-15 год. Но и аз като Крис съм против ползването на деца за такива измислени от някой си, може да се каже лични сайтове тип 'прати смс' или 'клик-$', макар че този специално може да не попада никъде. И изобщо 'конкурсни' инициативи за Мис, Мистър и т.н. до 16 г. поне не трябва да се провеждат, тъй като за мен е изкривяване на детските представи. И може би според ЗЗД не само в Б-я, но и в др. държави, също и УНИЦЕФ на това винаги се гледало като хубава инициатива, но за мен е точно обратното, дори и именно според съществуващите закони.





Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: niro]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.10.09 12:59



Това си е просто начин човек да се порадва на детето си пред повече хора. Всеки се гордее с детето си и тия конкурси са си нещо напълно нормално.В цял свят ги има ама само тука типично по български търсим винаги какво да оплюем и да критикуваме.



Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: gergi_81]  
Автор Уди ()
Публикувано26.10.09 14:41



Детето може и да е хубаво, но не бих го поощрил. А родителите му, меко казано, укорявам!!! Тази дрешка, бюстие ли се казва или другояче, дето вкарва сексапил с голия пъп...... айде, моля! И вместо да го стимулират да бъде естествено, да бъде себе си, те проектират върху него собствените си чалгарски понятия за красота...

От мен - НЕ



Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано26.10.09 15:06



Родителите не се ли радват на детето си заради него, а не заради хората??? Баси, до сега винаги така съм мислела, че е. Ама явно е важно пред колко хора ще му се порадваш, а не дали ще му се порадваш... Тцтцтц :) Интересен начин на мислене.
Иначе, както вече казах, детето е супер готино. Но на фона на многото педофили не бих го пльосвал така в нета, де да знам... За мен децата сами по себе си са нещо важно, без значение дали има хора наоколо или не, и идеята някой да лъска бастуна на снимка на детето ми, която аз съм имала неблагоразумието да кача в нета, е меко казано неприемлива.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: gergi_81]  
Автор niro (Европеец)
Публикувано26.10.09 15:50



Герги, нямаш си на представа колко напредна 'бизнеса' последните 10-на год. с детския 'моделинг', 'конкурси' и т.н. Вече е част от модната индустрия дори, само че със забележката, че е с деца, не с 20 годишна какичка... Иначе нещата са същите - подготовки, ангажименти на хора, екипи, намиране на спонсори, разучаване на сценарии, конкуренти, дори често пъти - и с политически оттенък било коя партия стои зад дадени хора или от коя разв. страна да се 'побутне' някое напред, има си продажбата на рекламно време, партньори. Нещата отдавна не са само да се намерят 7-8 деца и се покажат дрешките на фирма 'Буболино' примерно /без това не може/ или да се съберат, да изпеят по една песничка, да им сложат едни коронки и изядат няколко торти и лакомства всичките...





Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: KpucaHa]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.10.09 21:08



Точно така Криси! Права си. След време ако ти видя детето в някое списание,много ще ти се карам. А не се ли замисляте ,че тия мнения "против" са само да хора които нямат деца а ? БЪЛГАРСКА МУ РАБОТА !



Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: niro]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.10.09 21:09



Наясно съм.Племеницата ми спечели конкурс за лице на партия"НОВОТО ВРЕМЕ"



Тема Re: хора ударете едно рамонови [re: gergi_81]  
Автор Уди ()
Публикувано26.10.09 22:10



Брех какъв успех! Лице на онези гъзове от Новото време!

Герге, конкурсите са толкова много и толкова безсмислени, да не кажа и вредни за децата. Ами изкривява им се мисленето бе, човек. И после - каква гордост.... Това ми напомня за онези оперни изпълнители, дето мине не мине година и се похвалят - спечелили били трета награда в съпътстващия конкурс за млади таланти не знам си къде в Италия и се праскат, все едно са спечелили Грами. И дума не обелват, че в Италия тези конкурси са толкова девалвирали, поради простата причина, че няма град, селце и паланка, които да не организират оперни състезания...

Според мен децата трябва да си играят и да учат, с други думи да си изживеят детството, защото после няма кога.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.