Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 22.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нещо RN-TV ми се губи...нови  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано09.10.09 15:55



днес, а също така и телефоните или са заети или никой не вдига. То се знае, че по закона на Мърфи когато почиваш и ти се догледа телевизия тя няма да бачка, но някой дали е чувал защо имат проблем?



Тема и да се губи...нови [re: MoPcKu]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано09.10.09 18:20



... и да не се - по-загубена няма как да стане, СаКАТ също ...


От както спрях да гледам телевизия съм по-щастлив някак

Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а

Тема Re: и да се губи...нови [re: After_Dark]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано09.10.09 20:23



ти какво си мислиш, че гледам и аз много ли?
Обаче днес нямаше начин да се занимавам с други неща и освен това на тази кабеларка следя само 2-3 канала и като няма нито един става тягостно някакси...Затуй се зачудих дали не е паднала в небитието...





Тема Ako имаш що-годе хубав нет...нови [re: MoPcKu]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано10.10.09 10:00







Има и други сайтове предполагам

Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а

Тема Re: Ako имаш що-годе хубав нет...нови [re: After_Dark]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано10.10.09 18:49



Нямаше и нет затуй смятах да гледам телевизия, хубаво, че съм драснал някое друго двд, че поне тях гледах. Пробвах днес пак да се свържа с дежурните за да питам за предния ден, а и да ги подразня как така ако аз закъснея 1 ден имам глоба, а те като спират телевизията и то цял ден няма нещо бонус...





Тема Re: Ako имаш що-годе хубав нет...нови [re: MoPcKu]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано12.10.09 13:14



Eeee,какво стана с дежурните??? Абе аз съм на СКАТ! Не ги гледам,просто съм абонат! Но възможшно ли е БТВ да е с нормално качество за аналогова ,както и доста други ,а БНТ и Нова например да са адски скапани?? Това дали е от ТВто или връзката или е скрита агитация да минавам на цифрова???



Тема Re: Ako имаш що-годе хубав нет...нови [re: ra4O]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано12.10.09 16:33



Не знам човек звънях, а даже мислих да отида да проверя хем да ги накарам да ми прегледат сигнала, защото каналите са с доста скапано качество, но и това ще свърша утре. Все пак 20 кинта кабелна и накрая прът...



Тема Морски, бива ли така ?нови [re: MoPcKu]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано12.10.09 18:51



Какви 20 лв бре ?
Аз съм на сакат - цифрова, по-точно "цифрова"

и ми е 12 лв/мес ...
Не се набутвайте така. Пък и май има и разни ефирни 5-6 колкото да не е без хич

Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а

Тема Re: Морски, бива ли така ?нови [re: After_Dark]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано12.10.09 20:06



Имам още един приемник и не знам защо е вдигнаха телевизията не им стигат парите сигурно, но качеството нещо напоследък хич не ме кефи и ако не могат да ми го докарат до добър вариант смятам, че ще мога да разтрогна договора си със тях. Все пак за да давам 20 кинта трябва да получавам и качество не само сигнал уж се водят цифрова телевизия, майка ми е на Булсат и картината е желязна...



Тема Споко... по-зле ще става.нови [re: MoPcKu]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано12.10.09 22:18



Просто такава е технологията - основния капацитет на преносната среда(кабела) е зает с аналоговите канали, отделно са отделили част за телефония, прави и обратни канали за интернет и в оставащите няколко канала се мъчат да вкарат цифрова тв (с всичките 100 и няколко канала) - е няма как да стане освен с орязване на качеството и компресия. Пусни си клипче 320х240 на цял екран на монитора за образност ;) АДСЛ е същата работа.
Булсат-а и той не е панацея - като се скапе времето и си с малка (под 1,60м) антена е мъка ...



Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.