Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 25.09.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Тема КАТ-БУРГАСнови  
Автор kutnika (непознат )
Публикувано05.10.09 23:55



Скоро ми писаха акт двама сладури или по-точно въпросният младши-контролйор Георги Илчев Ангелов след старателно заплашване с закона доиде традиционият въпрос КВО ПРАИМ и като оспорих нарушението ми се каза много говориш и ще ти пиша и че си бил и без колан нищо че го беше сложил пък върви доказваи в съда че си имал беше толкова самодоволен и убеден че колегата веднага ще го подкрепи чесно ви казвам направо се изумих даи власт на................ и така нататък.ПОТРЕСЕН СЪМ .



Тема Re: КАТ-БУРГАСнови [re: kutnika]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано06.10.09 20:10



Винаги като ме спрат КАТ си пускам рекордер ана GSM-ма. ВИНАГИ. Това трябва да ви е навик



Тема Re: КАТ-БУРГАСнови [re: kutnika]  
Автор TimeTourist (Фен)
Публикувано17.10.09 11:13



Бургас става град на измекярите щом из големите магазини хората се оплакват, че всички вече си искат отстъпка скоро очаквай да заприличаме на битак.
Та в това число и полицайчетата, които по стар манталитет и изпитана формула си ни скубят по всякакъв начин. Затъваме хора, затъваме.



Тема Re: КАТ-БУРГАСнови [re: TimeTourist]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано17.10.09 11:59



Как така си искат отстъпка??? Извън изрично обявените в конкретните периоди ли???

Antes muerta que sencilla


Тема Re: КАТ-БУРГАСнови [re: KpucaHa]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано18.10.09 00:01



Абе наистина за отстъпката ми беше много чудно отбачало. Аз както знаете съм продавач-консултант на едра-бяла техника. Няма да казвам в кой магазин да не правя реклама. Та мисълта ми е,че не можете да си представите колко много хора идват и направо си питат(въпреки обявената цена) тази пералня с каква отсъпка мога да я купя? Ама просто така се работи в момента. Всичко се продава с отстъпка. Почти нямам продажба без да мине с отстъпка. Добре че нашата фирма е доста "подвижна" в цнеите. Много лесно се продава така.



Тема Re: КАТ-БУРГАСнови [re: kutnika]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано18.10.09 13:16



Един полицай решил да пише завещание: "- Завещавам на жена си 100 000$, завещавам на малкия си син 50 000$, завещавам на дъщеря си 50 000$ … леле това са толкова много пари … от къде ще ги взема… - взел палката
Е са ви…. мамата!
Отбий в дясно!



Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а

Тема БНБ сменя дизайна на банкнотата от 20 лв.нови [re: kutnika]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано18.10.09 21:01



Тъй като напоследък двайсетачката стана най-популярното средство за разплащане с КАТ, БНБ ще смени дизайна..









Тема Re: КАТ-БУРГАС [re: KpucaHa]  
Автор TimeTourist (Фен)
Публикувано19.10.09 09:30



Точно извън всякакви промоции и т.н. по най-измекарския начин тормозеха продавачите да ги свързват с някой, които можел да им направи отстъпка и накрая нареждаха продавачите, че не били компетентни. Не знам как ги изтърпяха. Нямам думи заприличва всичко на битак!
И най-лошото наглоста минава граници, културата отдавна е смачкаха сега следва и всичко останало.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.