Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 19.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Мадона, Добре дошла в България:)))))нови  
Автор P. - koвaчa (ентусиаст)
Публикувано29.08.09 19:38



Искаме силен концерт и пак да дойдеш за да можем тези които днес сме пред телевизора и като че ли пълното за сега медиийно затъмнение в очакване да те видим някак си.

Редактирано от P. - koвaчa на 30.08.09 00:25.



Тема Re: Мадона, Добре дошла на борданови [re: P. - koвaчa]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано29.08.09 23:23



Тези които днес сте пред телевизора,имахте 6 месеца да се наканите да отидете на концерта. Защо да идва пак след като пак ще сте пред телевизора. Толкова като те кефи да беше отишъл на концерта.



Тема Писмо в бутилканови [re: gergi_81]  
Автор P. - koвaчa (ентусиаст)
Публикувано29.08.09 23:41



Извинявай не мога да разбера въпроса ти понеже слушам музика от Мадона ето и за теб нещо вълнуващо:


Има въпроси които не разбирам. Има неща които не знам. Има певци които обичам въпреки неразбраните въпроси и неочакваните пречки.
***************************************************************
Мадона, ти дойде в съня ми! Покани ме ! Изумително! Самата ти и разговаряхме. Никога не съм предполагал че това е възможно.Един от талантите в света ме осени с присъствието си па дори и на сън. Има Бог Твърдя го дори и само заради това.Благодаря Му!
Мадона Знам че ще уважиш причината поради която не можах да дойда да те видя! Аз заслужавам да те чуя на живо и ти обещавам че ще продължа да се боря за това.Бог ще ми помогне пак. Знам.

****************************************************************

Редактирано от P. - koвaчa на 30.08.09 00:34.



Тема Re: Писмо в бутилканови [re: P. - koвaчa]  
Автор kri-si (ъкула)
Публикувано30.08.09 09:53



Добро утро

Снощи говорих с един приятел, който беше на концерта и каза, че на края на концерта един от танцьорите на Мадона опънал турското знаме Май се е объркал, а

Красиво е това, което обичаме

Тема Re: Писмо в бутилканови [re: kri-si]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано30.08.09 11:17



Що такава "радост" по -край Мадона ? Да не би "Зи - зи топ" по - "малки "? Или Ян Андерсен ? Тъц - Мадона , "голямата " певица ! Ха!

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Мадона, Добре дошла в България:)))))нови [re: P. - koвaчa]  
Автор Уди ()
Публикувано30.08.09 11:38



Цитирам член Първи от Правилника на клуба:

" " ...правила за спазване...
1. Темите които не са свързани с тематиката за Бургас ще се трият без предупреждение."




Тема Re: Писмо в бутилканови [re: P. - koвaчa]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано30.08.09 12:02



Не знаех,че ти е толкова тежко положението.Извинявай.Дано се оправиш.



Тема Re: Мадона, Добре дошла в България:)))))нови [re: Уди]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано30.08.09 12:55



според мен , добре да не се вманиячаваме във "настилката" по "републиканска"...Хубаво че , горе -долу , се познаваме . Дори и задочно. Лично аз искам да видя мнения и на други бургазлии , и не само за Бургас. Подготвям снимки от Рила . За пръв път бях там . ВЕЛИКО Е!!! Ще ми забраниш ли да ги споделя със клуба ?

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Мадона, Добре дошла в България:)))))нови [re: brukk]  
Автор Уди ()
Публикувано30.08.09 14:05



Не, няма да ти забраня, първо защото не искам и второ, защото не е правилно и трето, защото това тук прави администратора. Който, позовавайки се на Правилника, ми трие на поразия постове, свързани изцяло с Бургас, на 100% с Бургас и най-вече тези, които са свързани с критики към настоящата му управа, което много силно ми напомня за партийна цензура в, Божем, свободна медия, каквато е този форум... Друг пък вече ме заплаши със саморазправа (заплахите си стоят, вероятно се и толерират), но нейсе, не смея носа си да покажа навън вече, или пък ще се показвам, обграден с по няколко бабаджанки...



Иначе с наистина голямо удоволствие ще разгледам снимките ти от Рила, най-красивото място в България, дет се казва и аз може да кача някоя от Мусала... А когато стане въпрос пак за настилката по Републиканска може би пак ще споделя своето впечатление.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Уди на 30.08.09 14:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от Уди на 30.08.09 14:11.



Тема Re: Мадона, Добре дошла в България:)))))нови [re: Уди]  
Автор мaдoнa ()
Публикувано30.08.09 15:11



Ха добре заварили, начи... Реших след концерта да отскоча до Бургас, за да видя новата Републиканска като осмото чудо на света...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.