Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 23.05.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Почивайте в мирнови  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано17.08.09 01:35



Нищо не може да се направи срещу такива изруди по пътищата. Красьо ми беше комшия дълги години и сме израстнали заедно. Беше много добро и мъжко момче. И някакъв изруд отнема живота му заедно с този на приятелката му и и нейната майка. Е явно това са чакали да направи този "шофьор" за да вземат мерки нашите гениални служители от КАТ БУРГАС. Има поне още 200 такива "шофьори" само в Бургас. Нужно ли е да убиват за да ги накажат? Скоро четах една брошура за войната по пътищата в която пишеше че тази година по пътищата на България ще загинат повече от 900 души. Ами като се знае защо никой не взима някакви адекватни мерки? Какво чакат? И защо си отиват все добри и съвестни граждани? Млади хора с бъдеще и амбиции. Нямам думи просто. Най искрени съболезнования на близките на Красьо. На неговите майка,баща,брат и всички роднини и приятели които го обичаха и уважаваха,както и на близките на неговата приятелка. Мир на праха им.



Тема Re: Почивайте в мирнови [re: gergi_81]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 09:51



Присъединявам се към скръбта ти!
Моята колежка е била там след минутки.Няма да предавам ужасения й разказ, който завърши с:Всеки от нас можеше да е на мястото на убитите.

Мир на душите им!



Тема Re: Почивайте в мирнови [re: gergi_81]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано17.08.09 12:38



Моите съболезнования към близките ! Жестоко е! Аз пък минах от там само час и половина преди това!! Ужас!!!



Тема Re: Почивайте в мирнови [re: ra4O]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано17.08.09 14:19



Аз също, бързахме да работим, а вечерта като се прибирах намалих малко да огледам, какво се е случило...Не знаех, какво е станало, чак следващия ден колегата ми каза...





Тема Re: Почивайте в мирнови [re: MoPcKu]  
Автор Уди ()
Публикувано17.08.09 14:29



Баси, там на това място, имам чувството, че годишно загиват поне по десетина души. То не бяха абитуриенти, то новогодишни компании... Абсолютно откачен народ, предимно откачени копеленца на по 20-25 години... И това се случва лятото. А зимата там е още по-опасно. Заледява се влагата от блатото и морето, температурите са по-ниски и асфалта е много хлъзгав, но не му личи и по самонадеяните си карат като идиоти и се трепят. Мен за тях не ми е жал, но толкова невинни жертви също се дават, че побеснявам направо.....

Аз редовно си минавам през Комлука, те там сега преди изборите асфалтираха добре и само трябва да се внимава за пияни пешеходни мангали...

Редактирано от Уди на 17.08.09 14:56.



Тема Re: Почивайте в мирнови [re: Уди]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 14:54



За загиналите-изневиделица- от насрещното с прелитане и забиване.Поне на мен така ми казаха.



Тема Re: Почивайте в мирнови [re: Фиш]  
Автор Уди ()
Публикувано17.08.09 15:00



Да бе, и аз намерих...

http://www.burgasnews.com/content/view/21096/347/

Нек'в ужасТ !!!!!!!!!!!



Тема Re: Почивайте в мирнови [re: Уди]  
Автор geoorgi (непознат)
Публикувано17.08.09 19:43



Какво е виновна полицията?Този малоумник е карал без книжка.
Законите трябвада се променят така ,че такива като него да влизат в затвора.
Жалко за загиналите.



Тема Re: Почивайте в мирнови [re: gergi_81]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 19:50



Отговор, който не помага на никого!



За сега!



Тема Re: Почивайте в мирнови [re: geoorgi]  
Автор Уди ()
Публикувано17.08.09 20:50



Мисля, че не съм споменавал ченгетата. Те не са виновни, разбира се, както и в случая не са виновни и пътните служби, нито архитектите на трасето. Просто там си е един прав участък от около 1,5 км, при това в добро състояние. Хората се увличат, а изродите направо се на..таковат.

Законите може би не са това, което е необходимо, но и тези които съществуват лесно се заобикалят процедурно в съда и то най-вече заради непрофесионалната работа или продажността именно на ченгетата и следствието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.