Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 02.07.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Отминаха за мен времената за детска градина,  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.08.09 15:22



но как бихте коментирали тази бургаска новина?





Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина,нови [re: Фиш]  
Автор Уди ()
Публикувано19.08.09 18:22



Ами как как? Много ясно - правилно е! Градините са общински и срещу месечна такса от 20-25лв. ти гледат детето цял ден. Нещо повече - децата на приходящите семейства с малки деца, които тук така и не плащат местни данъци и такси, а си ги плащат (евентуално) в родните места, да им бъдат приемани децата на малко по-пазарни цени...



Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина,нови [re: Фиш]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано19.08.09 22:19



Виждам, че администрацията си върши работата и започва да работи, а не като предишните да си вършат само "тяхната" работа...
Лошото е, че с тия пари и орязани заплати доста млади семейства ще пропуснат детската градина.



Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина,нови [re: MoPcKu]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.08.09 22:28



То кога сме имали късмет, я!Все нещо ще куца





Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина,нови [re: Уди]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.08.09 22:29



Никакво излизане от анонимност- да не ни праснат по 1 камък ябанджиите





Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина,нови [re: Фиш]  
Автор esti ()
Публикувано20.08.09 17:39



Прав е.



Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина,нови [re: Фиш]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано20.08.09 23:25



Ами като идея е добре,ама няма нормално българско младо семейство което да няма неплатени сметки.Ние имаме някакви сметки за парно например.Нищо ,че не ползваме и нямаме радиатори. Данъците на апартамента ми висяха 3 години ама тази година ги платих. За парното обаче няма откъде да ми дойдат парички. След кризата ще видим ако искочи нещо ще си помисля дали да ги платя.



Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина,нови [re: gergi_81]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано21.08.09 12:02



Ееее,брато,тя кризата при нас ще е 2-3 години!! до тогава Топлофикация ще ффалира! А и Ковачки го спрягат нещо за затвора май! така че,няма къде и на кого да плащаш!!!



Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина,нови [re: Фиш]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано21.08.09 12:17



правилно!
аз първо си плащам сметките, а после каквото остане е за харчене и това е начина да няма висящи задължения



Тема Re: Отминаха за мен времената за детска градина, [re: Пeтъp_]  
Автор Koдий (енджинерин)
Публикувано21.08.09 15:14



Пешо, ти хубо правиш така, ама пробвай като трябва да храниш семейство и да плащаш ипотека... а банката да речем ти вдигне с 5 процента лихвата... работодателя ти ореже заплатата, щото клиентите не му плащат.... ДКЕВР ти вдигне цената на тока... топлофикация ти надписва редовно сметката и твърди, че ти загрява един кубик вода с пет пъти повече енергия, отколкото ти би си го загрял на ток... и да видим после дали ще избереш да нахраниш и облечеш детето, да си платиш ипотеката, тока... и къде в приоритетите ти ще е плащането на данъци и топлофикация (особено ако не ползваш парно, а те рекетират за общите части)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.