Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 25.05.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема тъцнови  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано14.08.09 23:11



И никой нищо не написа за концерта на Слави ... Щоли ?Какво му е по - хубаво на " спирит " ? Но,
иначе , новоизлюпени модератори ще ти спомогнат да се ориентараш...Радвам се че толково много млади хора отишли на концерта на " Куку Бенд" !

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die

Редактирано от brukk на 14.08.09 23:39.



Тема Re: тъцнови [re: brukk]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано16.08.09 00:29



Aз пък ги гледах и двата концерта по теУевизура. Имам си PIP(картина в картината)



Тема Re: тъцнови [re: brukk]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано16.08.09 14:56



А защо трябва да се пише за Слави?
Видяхме го само в един голям джип приличащ на камион и после да пишем...


Какво не ти харесва в Спирит-а? Btw вчера "кръпката" каза, че трябва да има и тениски със "Спирт оф Бургас"...не само спирит...

Редактирано от MoPcKu на 16.08.09 15:20.



Тема Re: тъцнови [re: MoPcKu]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано17.08.09 12:50



Така де!! Когато Слави направи тениски-"Слави оф Бургас" ,тогава и ще пишем за него! Ама ха де!!!



Тема Re: тъцнови [re: brukk]  
Автор P. - koвaчa (ентусиаст)
Публикувано17.08.09 13:45



Бил съм на концерт на Слави.Не бе именно лошо, но музиката на която "наркоманите" са любители ме привлича несравнимо по силно. Може би остарявам и така избивам комплекси знам ли.
Дне присъствах на любопитна характериостика на "Spirit of Bourgas":
"....Заради тези наркоманчета не можеме да спим нощем ..."
А аз какво да кажа като заради музка от жанра с който прекалява Слави не мога и денем да намеря покой и то не три дни а по цяла година.
Компа който ти подари на гимназията по електроника в Грудово е здрав и си е там под номер 4, и работи без проблем вече две години.Аз не съм там.
"На вкус и цвет товариш нет"



Тема Re: тъцнови [re: P. - koвaчa]  
Автор Уди ()
Публикувано17.08.09 14:26



Във всеки случай изборът на мястото за провеждане на фестивала беше и е крайно неудачен. Да не кажа престъпно погрешен. Такива неща се правят извън градовете, в тяхна близост. Ей горе към солниците мястото е бол, пак е до морето, пак е много близо до града и нямаше наистина да пречи на никого. Гостите идват от цяла България, изобщо нямаше да се затруднят да стигнат до фестивала. Бургазлии също нямаше да им е кой знае колко далече. Освен всичко щеше и да има място не само за къмпинга, а и за паркиране. И нямаше да се осере града, а неговата периферия.
Извинявайте, но е смешно и жалко до степен на абсурдност предложението на организаторите към живеещите в близост граждани, да им бъдат предоставени гратиси за фестивала в компенсация на това, че не ги оставят да спят... Да бе, и ще хукнат бабите от най-хубавата махала на Бургас да се гмурнат в погото на Клоуфингърс или Хиподил, и ще са компенсирани... Баси скудоумието!
Отделно от това искам да споделя, че името на фестивала Духът (душата) на Бургас е, според мен, грешно, претенциозно, маниакално и провинциалистично, най-малкото защото не е вярно...



Тема Re: тъцнови [re: Уди]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 15:10



E, недей така!Че е дух, дух е

Все пак представи си да има 3 дена преглед на старата градска песен.
За мястото съм склонна да се съглася.Макар представи си колко е трудно да се огради полето, но пък могат да компенсират с доброволци-охранители.
Е, сега е времето да се дадат предложения и да се намират решения, а не да си мрънкаме без да има кой да ни чуе - все пак общинската администрация има голям напредък!



Тема Re: тъцнови [re: Фиш]  
Автор Уди ()
Публикувано17.08.09 15:25



Напротив, никакъв проблем няма и там да бъде ограден, просто се заварва пътя от двете страни, наоколо са солниците, само откъм плажа една ограда и туй то... А и проблемът е за организаторите, не наш. Все пак те имат наистина огромни печалби и всъщност цялата дандания не е от любов към Бургас, нито пък от любов към музиката, а от любов към набъбването на собствените им банкови сметки... Това трябва да се разбере добре - разходите са за сметка на данъкоплатеца, а печалбите са в джоба на организаторите. Затова поне аз изобщо не мога да мисля за точно техните проблеми...



Тема Re: тъцнови [re: Уди]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 15:43



Уди,
понеже ме осени мисълта да взема да запиша една магистърска степен по счетоводство, а ти си на ясно с мениджмънта, да направим нещо като Соул оф Бургас, да се напечелим и ние.Даже имам предвид млади и работливи хора, дето ще ни свършат работата


Мисля, че сме зрели хора и не бива да подценяваме една такава организация- личен опит имам в организирането на далеч по-малки мероприятия



Тема Re: тъцнови [re: Фиш]  
Автор Уди ()
Публикувано17.08.09 15:52



Не ми се прави такова нещо! Благодаря за предложението!

Колкото до организаторите, аз не подценявам трудът им, а по-скоро той изобщо не ме интересува. Интересува ме резултата от всичко, а той не е в полза на града. И, моля, да не ме убеждавате, че цялата тази дандания е нещо безкористно и продиктувано от любов към човечеството...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.