Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 01.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови  
Автор Jt2 (член)
Публикувано07.07.09 20:03



Бургаски рап ще оглася парламента



ВЪХ ВЪХ ВЪХ
в превод за чужденците: АЙ АЙ АЙ


В отговор на:

Рапър бе избран официално за български депутат. В рап средите той е познат като Маниака и е лидер на младежкия ГЕРБ в Бургас.

Тодор Йосифов е името на бъдещия рапър депутат.

Той бе поставен на шесто място в листата на ГЕРБ в морския град и след победата на Божидар Димитров в мажоритарния вот успя да намери място сред народните избраници.

Маниака е 26-годишен, завършил маркетинг в Свищов.

Йосифов е координатор на Младежката организация на ПП ГЕРБ в Бургас.

Бил е кандидат за общински съветник на местните избори през 2007 от листата на партията на Бойко Борисов.




Веднага предлагам лекия за зам. министър на културата на мястото на Надежда Захариева.

А не не не
това не го бях видял




Настоявам да бъдем информирани кой го лансира това кретенче

Редактирано от Jt2 на 08.07.09 00:22.



Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: Jt2]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано07.07.09 21:22



Е тук вече убихме рибата...





Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: MoPcKu]  
Автор Уди ()
Публикувано07.07.09 21:55



Ми то аслъ с листата на ГЕРБ хората можеха да вкарат и местната Чичолина за законотворец, измъкващ страната от рецесията... Вярва ли някой, че тези милион и половина изобщо са хвърлили поглед към имената в листите, камо ли да правят наистина избор на отделни хора, на които да делегират определени задачи. Ето, оказва се, че гербаджиите в Бургас едва днес откриват за кого са гласували. Голям смях!



Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: Jt2]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.07.09 22:13



Е, не така песимистично,де





Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: Уди]  
Автор Jt2 (член)
Публикувано07.07.09 22:43



е хайде да не се наричаме гербаджии!
Откъде трябваше да знам кой е тоя келеш? Ясно е, че много хора сега разбират. Ако се знаеше по-рано, една телевизия щеше да удари джакпота и щеше да го използва през цялата си кампания.
Естествено бях наясно, че бургаската листа на Герб е пълна трагедия, но имаше ли по-добра алтернатива. Поне сега имаме някакво лоби. Кога е било така?
Дали ще тоя нещастник или някой друг noname, нищо не променя. Просто се излагат по много елементарен начин за да угодят и да вкарат нечие синче.



Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: Фиш]  
Автор Jt2 (член)
Публикувано07.07.09 22:47



Ако исках да звучи песимистично щях да си направя шега с втората в листата, която е съдебен лекар и вероятно е там за да лобира за превръщането ОРБ в най-голямата морга на балканите (което не далеч от истината)
Сега не е песимистично, само е трагикомично





Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: Jt2]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано07.07.09 22:55



съгласен съм ! всички сме заплеснахме по водача ...кой гледа какво е под килима ... нито съм чул за тоз , нито го искам във парламента . но , за съжеление, друг избор нямаше.

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: Jt2]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.07.09 23:16



Джей Ти,
Избирането на д-р Милева за депутат би значело, че Бургас ще остане с 2-ма съдебни лекари.Не виждам нищо смешно в специалността патолог.Освен да правят аутопсии и да заключават за грешките на колегите си, патоанатомите изследват и тъкани, взети при биопсии и операции и помагат за правилно лечение.
Та, за да не си в трагикокомично настроение след 4 години, стягай се, прави една партия и с Бога напред





Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: brukk]  
Автор Jt2 (член)
Публикувано08.07.09 00:11



ае сега всички, аз пък не съм, даже ме отблъсква.
Просто ми харесва как се управлява града за първи път досега, виждам положителната промяна и мен така ме спечелиха.
т.е. не съм се впечатлил от харизматичния Борисов а от конкретни действия. Затова се искат някакви умения все пак, дори всичко да е било предизборно. На всички избори досеа сме разчитали да ни впечатляват само с думи.



Тема Re: кФо глАсуВамЕ МанЯци...нови [re: Фиш]  
Автор Jt2 (член)
Публикувано08.07.09 00:18



Изобщо не и е смешна професията, не я познавам лично и се надявам да не ми се налага да я опознавам.
Създал съм си изцяло негативно мнение за лекарското съсловие в Бургас и лекарите в политиката.
А и съм чувал, че отделението по патология в Бургас е също в трагично положение. Чувал съм и лични неща конкретно за нея но хайде....
Другите няма да ги коментираме нали ... Бойчев, Гюзелев



А за предложението ти накрая....недей да предлагаш такива неща. Случи ли се, на Бургас и България ще му трябват патолози от съседни държави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.