Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 25.09.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ако смятате да не гласувате...  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано25.06.09 14:02



... гледайте

и пак си помислете.
Аз още се задъхвам от възмущение...

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано25.06.09 14:24



Дишай дълбоко!Дишай! И ми кажи знаеш ли къде е това село?!И колко пъти някой политик от друга партия е стъпил там?!!!

Иначе става нещо-двама мои много близки(ще ти кажа лично кои) са решили да гласуват на 5-ти.



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: KpucaHa]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано25.06.09 14:38



Ами те като се втрвърдяват,то и ние трябва!! само дето българите сме едни уфси,дето няма други като нас! Иначе с тия 122 секцзии в Турция ,май май ,няма да минем още 4 години без ДоганБей!! Голям тарикат ,мамка му!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: KpucaHa]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано25.06.09 14:43



Абе няма да гласувам ама ще седя цял ден в едно даскало срещу 50 кинта.Пък може по някое време да пусна и аз моя глас за партията.



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: gergi_81]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано25.06.09 14:47



Ако си в секция,не само че е задължително да си пуснеш гласа за тези които са тке пратили там,или за който си искаш! Ами си отваряй очите като се броят билютини!!!!!!!!!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: gergi_81]  
Автор Уди ()
Публикувано25.06.09 14:49



Кои ти дават педесетте кинта?



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано25.06.09 14:52



от Бирената партия,май!!!





Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.06.09 01:17



Избирателната комисия? Държавата?Де да знам бе човек от ГЕРБ ме уреждат по принцип. Явно за тях трябва да гласувам.Поне на местно ниво се доказаха.Що не сопраскат и цялата държавата?

Редактирано от gergi_81 на 26.06.09 01:18.



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: gergi_81]  
Автор Dzoro (tipster)
Публикувано26.06.09 13:55



Съзнаваш ли колко процента от бг са цървули, дето за 50 кинта продават и майките си???

Became she, what she became!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Dzoro]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.06.09 13:58



Редактирано от gergi_81 на 26.06.09 14:10.



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: gergi_81]  
Автор Уди ()
Публикувано26.06.09 14:12



Ohooo, ето че си дойдохме на думата! Ето вече една наистина интересна дискусия, наистина. Значи някакъв екземпляр се е "уредил" да вземе 50 лева от ГЕРБ, за да им "свършел някаква работа", а някой гербаджия е уредил своя близък да вземе педесетака и евентуално от благодарност да гласува за тях. Пита се кой е малоумника - този, който се продава за 50 лева или този, който ги дава, като си въобразява, че оня ще свърши работата. Да, ама не. Той няма да я свърши, а само ще запълни бройката без да знае дори каква е задачата му, важното е да се усвоят парите. Ето това, драги ми съфорумци, е един умален модел на работата в ПП ГЕРБ, в тяхното управление по места и евентуалното им бъдещо управление на страната!
Отделно от това се вижда отчетливо колко забележително надеждни са кадрите им. Честито на печелившите!

Апропо, Герги, да знаеш че за същата тази работа, за тази твоя величествена жертва да "висиш" в някакво си училище, освен педесетака от ГЕРБ ще получиш още 30лв. от държавата.... Честито и на теб!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано26.06.09 14:20



Ще ,получи ,ама дръжки!! Той е наблюдател от страна на партия,не е член на СИК!!! А това да се плаща на такива като него е практика и е нормално! във всичски патрии! Все пак те ще "работят" в деня на изборите и е нормално да получат възнаграждение за труда си! А това ,че той е неориентиран е лошо,защото от него се очаква да следи за закоността на избора и преброяването на бюлетините!!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.06.09 14:24



Не виждам защо след като така или иначе ще гласувам за тази партия.Да не взема 50 кинта.Имам личен интерес те да спечелят и така ще стане. Какво пак се пънете не мога да разбера.



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: ra4O]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.06.09 14:25



А мислиш ли че някой в цик е безпристрастен Тия хора к'во нямат си мнение ли?



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: gergi_81]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано26.06.09 14:30



Жореееее,ЦИК се сформира от парламентарно представените партии на квотен принцип!! Как да са безпристрастни бе!!???



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: gergi_81]  
Автор Уди ()
Публикувано26.06.09 14:32



О-о, ами браво, браво! Тогава какво ревеш, че ще висиш като няма да висиш, висят само членовете на комисии. Ами браво и на ГЕРБ, явно имат добро финансиране, което вероятно изпълват от членския си внос. 11 500 секции - 11 500 члена на комисии плюс 11 500 наблюдателя по 50 кинта прави 1 150 000 лв. разход само за тях. Като купят и няколко села и цигански махали, няма и 10 милиона, за да спечелят 25%. Та какво са 10 000 000 пред очертаващото се, макар и съвсем несигурно лапане на милиарди след това. А Герги ще чака следващия си петдесетак след 4 години...

Редактирано от Уди на 26.06.09 14:34.



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано26.06.09 14:38



Уди,ти малоумен ли си??? Серизно те питам??? Членовете на СИК получавт заплащане от държавата!!!!! Освен това всяка партия си плаща сама на наблюдателите! Доколкото разбирам цените са близки,така че,преброй колко партии има и тогава умножи твоите цифри по тая бройка?? И какво става?? Дали всички ще спечелят изборите ,че да си "върнат" инвестицията,а????



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: ra4O]  
Автор Уди ()
Публикувано26.06.09 15:06



Аз не знам дали съм малоумен, ама знам за тебе. Чакай да те просветя още малко, чуй добре това - абсолютно всички си връщат инвестицията, печелившите са с най-големи разходи, но имат и най-добра възвръщаемост, всъщност по-правилно е да се каже, че имат най-добра печалба!

И, моля те, не се заблуждавай, че членовете на СИК ще бъдат оставени на държавата, те щом на такива като теб дават педесетак, значи на онези дават НАЙ-МАЛКО толкова. Освен това, заплащането на "наблюдатели" и застъпници е противозаконно и се равнява на купуването на гласове. Така че по-добре си трай за това разплащане или поне запомни ведомостта, на която ще се разпишеш при получаването им и ела да ми натриеш носа тогава.

... Аа, и да не забравиш да ги включиш в данъчната си декларация!





Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор ra4O (пристрастен)
Публикувано26.06.09 16:30



Аз не знам кой какво си връща и какъв е %на възвръщаемост!! Явно си много "вътре" в нещата !! Обядсних ти,че СИКовете са платени по закон! А това дали се плаща на застъпници,е въпрос на доказване! така ес говори!! Ти като си толкова всеотдаен отиди тогава на "бригадирския4 принцип!! Явно много ти едопаднала на твоята партияь,не знам коя е и не ме интерисува,за да се себераздаваш така!
Обясних ти каква е разликата между член на СИК и застъпник! А дали е купуване или продаване е въпрос на доказване! Ако ти я натрия на носа,значи съвсем зъконно съм ги получил! Ако не ти се обяда да те черпя,може и нищо да не съм получавал! Знае ли човек??
п.п. Георги ще е застъпник,а аз " прост"гласоподавател!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор Dzoro (tipster)
Публикувано26.06.09 17:01



Уди, любимата партия такова облъчване ти е спретнала, че още те държи слънчасал... Да ме прощаваш за комплиментите... Мислиш, че си струва да похарчиш 1 150 000лв за некакви си пършиви 23хил. гласа?

Камуняките да не би да броят бюлетини безплатно?

Ако не ме лъже паметта, имаше някакво ограничение на членовете на секционните комисии и то е в зависимост от парламентарното представяне на партията. Изключено е парламентарно непредставени партии да имат членове във всички секционни комисии. Мисля, затова се и плаща на застъпници.

Became she, what she became!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Dzoro]  
Автор WARGREYMON (steel and fire)
Публикувано26.06.09 20:31



Членовете на СИК получават по 30 лв от държавата. Евентуално партиите могат да дадат и бонуси на своите представители. Партията, чиито представител ще бъда (няма да уточнявам коя е - не ми се прави агитация тук), дава по 20 лв на всички ангажирани от нея в изборния процес - членове на СИК, застъпници и наблюдатели.
Аз като член на СИК, ще получа 30 лв от държавата и 20 от партията - общо 50 лв. Ангажиментът е от 6:00 до след полунощ... Разхвърляно по часове, заплащането изобщо не е голямо...
Не го правя заради парите, но след като дават - защо да не си ги прибера?



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.06.09 22:38



Айде стига сте се карали,че ми става гузно чак. Аз съм тоя дето обикновено прави белите в клуба. Я сега си стиснете ръцете и кажете: "Извинявай мило другарче повече няма да правя така"



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: WARGREYMON]  
Автор TimeTourist (Фен)
Публикувано26.06.09 23:40



Правилно си им го казал на тия дето само лаят по форумите, то не бяха доводи, то не бяха сметки ей заради таквиа пишлемета и измекяри цялата държава е на тоя хал. Кой, колко щял да вземе ми да ви *ба *айката тъпаци, хората ще вземат лев, а вие само ще си дремете у вас, а други тъпаци като вас ще ви управляват и после пак ще лаете и сега и срещу мен ще лаете щото сте една насрана нация дето няма една читава партия. Няма да се оправите и цял живот да виете като чакали, щото ви идва отвътре да мрявкате ама стане ли сериозно само си цапате гащите отвкъщи пред компютъра! Ще ме прощавате ама по-добре свършете нещо полезно вместо да си губите времето пред компютъра, че не ставате за никаквъ ХУЙ!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: TimeTourist]  
Автор Уди ()
Публикувано27.06.09 00:21



Ето, намери се един дето става за всякакъв хуй, тайм турист ли е, к'ъв е, приема ласки всякакви, кхи хи хи...



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: TimeTourist]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано27.06.09 00:27



Георги Инджов харесва исказването.



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: TimeTourist]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.06.09 04:33



А ти от коя нация си точно, че не разбрах френския ти?

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: KpucaHa]  
Автор TimeTourist (Фен)
Публикувано27.06.09 08:48



В 4.33 едвам ли ти е било ясно за какво съм говорил?



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор TimeTourist (Фен)
Публикувано27.06.09 08:51



Не се издавай бро, от километри се вижда и по писанията ти, че си от другата партия. Само не се излагай толкова просто, че ще те налазат тъпкачите!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: TimeTourist]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.06.09 13:34



Не смятам, че сега в 13:33 успявам да разбера по-ясно от коя нация си, така че въпросът е в сила и се отнася към това : "щото сте една насрана нация дето няма една читава партия"

Мен не ме мисли за 4:33, аз съм от тия, дето вечер стават, сутрин лягат ;)))

Antes muerta que sencilla



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.