Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 25.09.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Dzoro]  
Автор WARGREYMON (steel and fire)
Публикувано26.06.09 20:31



Членовете на СИК получават по 30 лв от държавата. Евентуално партиите могат да дадат и бонуси на своите представители. Партията, чиито представител ще бъда (няма да уточнявам коя е - не ми се прави агитация тук), дава по 20 лв на всички ангажирани от нея в изборния процес - членове на СИК, застъпници и наблюдатели.
Аз като член на СИК, ще получа 30 лв от държавата и 20 от партията - общо 50 лв. Ангажиментът е от 6:00 до след полунощ... Разхвърляно по часове, заплащането изобщо не е голямо...
Не го правя заради парите, но след като дават - защо да не си ги прибера?



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано26.06.09 22:38



Айде стига сте се карали,че ми става гузно чак. Аз съм тоя дето обикновено прави белите в клуба. Я сега си стиснете ръцете и кажете: "Извинявай мило другарче повече няма да правя така"



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: WARGREYMON]  
Автор TimeTourist (Фен)
Публикувано26.06.09 23:40



Правилно си им го казал на тия дето само лаят по форумите, то не бяха доводи, то не бяха сметки ей заради таквиа пишлемета и измекяри цялата държава е на тоя хал. Кой, колко щял да вземе ми да ви *ба *айката тъпаци, хората ще вземат лев, а вие само ще си дремете у вас, а други тъпаци като вас ще ви управляват и после пак ще лаете и сега и срещу мен ще лаете щото сте една насрана нация дето няма една читава партия. Няма да се оправите и цял живот да виете като чакали, щото ви идва отвътре да мрявкате ама стане ли сериозно само си цапате гащите отвкъщи пред компютъра! Ще ме прощавате ама по-добре свършете нещо полезно вместо да си губите времето пред компютъра, че не ставате за никаквъ ХУЙ!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: TimeTourist]  
Автор Уди ()
Публикувано27.06.09 00:21



Ето, намери се един дето става за всякакъв хуй, тайм турист ли е, к'ъв е, приема ласки всякакви, кхи хи хи...



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: TimeTourist]  
Автор gergi_81 (многоизмерен)
Публикувано27.06.09 00:27



Георги Инджов харесва исказването.



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: TimeTourist]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.06.09 04:33



А ти от коя нация си точно, че не разбрах френския ти?

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: KpucaHa]  
Автор TimeTourist (Фен)
Публикувано27.06.09 08:48



В 4.33 едвам ли ти е било ясно за какво съм говорил?



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: Уди]  
Автор TimeTourist (Фен)
Публикувано27.06.09 08:51



Не се издавай бро, от километри се вижда и по писанията ти, че си от другата партия. Само не се излагай толкова просто, че ще те налазат тъпкачите!



Тема Re: Ако смятате да не гласувате...нови [re: TimeTourist]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.06.09 13:34



Не смятам, че сега в 13:33 успявам да разбера по-ясно от коя нация си, така че въпросът е в сила и се отнася към това : "щото сте една насрана нация дето няма една читава партия"

Мен не ме мисли за 4:33, аз съм от тия, дето вечер стават, сутрин лягат ;)))

Antes muerta que sencilla



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.