Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 30.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хубавите Бургаски женинови  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 03:45



Ot Bourgas sum i se vuzxistavam na Xybavite i Ymni xora ,koito zna4itelno namaliavat.Zenite ni (pone moiata i niakoi moi poznati) sa tolkova 4arovni,ymni i rabotlivi.Mnogo xora ne otseniat tova kogato go imat,za suzalenie.



Тема Re: Хубавите Бургаски жени [re: Cъни]  
Автор gergi_81 (известен)
Публикувано02.06.09 23:35



ми прати малко снимки да преценим де.(ако си жив още,че гледам темата е старичка малко)

Забелязвате ли колко ми скучно



Тема Re: Хубавите Бургаски женинови [re: gergi_81]  
Автор ellyst (рижа)
Публикувано08.06.09 15:41



Старичка? Темата за красивите бургаски жени е вечнамоляви, почти колкото тази за това кои са по-хубави- бургаските или варненските ученички от френската(бургаските, естествено, вербалните коминукации винаги са били силната страна на южночерноморските девойки). Като лична хубавица и видна представителка на същите, считам за нужно, държа дори, темата да се закове! на първа страница и в нея да се надпреварват да ни венцехвалят, осаннват, алелуйват, пожелават, приветстват, възторгват и прочие внимателности. Само конкурс за Клъбна Мис няма да организираме, защото ако се окажа втора няма да го преживея и ще се изруся от мъка.
За първото място нямам шанс, понеже съм с малък клубен стаж и нисък все още рейтинг. Но за набиране на популярност ще приложа най-стария и работещ маркетингов подход за печелене на поддръжници- всеки ден да си показвам ц`ците, снимани под различен ъгъл. Всеки ден, но от вдругиден.
(поддръжници и ц`ци в едно изречение звучи смешно, но симпатизанти звучи твърде бесепейско).


Моля някоя от другите красавици във Клуба, със връзки сред модераторите, да приложи Всеизвестния Чар на Бургаските Хубавици, за да ковнат темата. Реплика от рода "модератор, би ли ми заковал една тема, моля" ми звучи добре.

Двама леваци не могат да се сравнят с една дясна ръка


Тема Re: Хубавите Бургаски женинови [re: ellyst]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано08.06.09 16:14



И аз се сещам за много хубави жени от Бургас - Тоника СВ, Тони Димитрова и Фанданго....само да не пропусна някоя.
Бургазлийки са много по-шик от останалите български жени, защото постоянно им се налага да влизат в люта конкуренция с рускините и полякините.
Не знам защо ги сравнявате точно с варненките, варненки и софиянки са едни и същи, приличат си с пловдивчанките, старозагорките, латиноамериканките, иралндките и шведките - по - нежна кожа от тази на мъжете, по-фини тела, по-нисък ръст, силно изразени гърди!



Тема Re: Хубавите Бургаски женинови [re: пeтъk]  
Автор ellyst (рижа)
Публикувано08.06.09 16:40



Ето пак, тоз засукан изказ. Аз например рабрах само ,че бургазлийки са хубави защото кожата им е като на докер, яки и едри булки са и нямат ц`ци

Баси. Люти хубавици.

п.п. Споменаването на Фанданго леко ме притесни, но е по-добре от споменаване на Пламен Ставрев, примерно.


Двама леваци не могат да се сравнят с една дясна ръка

Редактирано от ellyst на 08.06.09 16:46.



Тема Re: Хубавите Бургаски женинови [re: ellyst]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано08.06.09 17:01



Много исках да видя Пламен Ставрев и да преценя хубава ли е, но в гугъл излиза един учител по физическо с такова име и един с регистрация в атол.бг. Не знам, за кой от двамата намекваш.
За желащите да се видим - днес в 20 часа ще съм пред сградата МИР,НЕ СЕ ЧЕТЕ, POKOJ.



Тема Re: Хубавите Бургаски женинови [re: пeтъk]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.06.09 17:31



От коя страна на колелото?





Тема Re: Хубавите Бургаски женинови [re: пeтъk]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано08.06.09 17:49



Още ли ползват там (в сградата) асансьора за контейнер за смет ?


Честно, по-големи мизерници от обитаващите я нямаше ... по мое време

Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а

Тема Re: Хубавите Бургаски женинови [re: After_Dark]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано08.06.09 19:34



Аз никога не съм стъпвала там, тъкмо щях да питам интересно ли е, щом девойката точно там определя срещи... Обаче това с асансьора ме разби, така че явно е интересно ;))

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Хубавите Бургаски женинови [re: пeтъk]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано08.06.09 21:59



Не си права - сравняваш южночерноморския суббубтропичен климат с континентален и после континентален с континентален. Може пък слънцето донякъде за захабява тена, ни, но поне ни докарва добра фигура докъм 60 г. възраст. А иначе вече измислиха добра козметика и за нашето слънце.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.