Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема за какво ни е кино в което няма премиери  
Автор Doc Braun (force)
Публикувано28.05.09 20:47



Почвам да не ги разбирам тея шамандури от Тракия -месец след премиера на Стар Трек тука все още го няма-дават супер малоумния Ченгето на мола и някаква българска повърня-естесвено въпреки че са монополисти нямат и няма да имат приходи.После ще реват пиратството им убивало бизнеса-поне 10 човека знам дето щяха да го гледат-значи изпуснаха 100 лева .лично аз се чуствам обиден че селяните от стара загора вече са го гледали а в киномански град като нашия чакаме някакви чалгари да се наканят-дал съм доста за билети в тракия последните години но повече -НЕ!!!!!



Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: Doc Braun]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано28.05.09 20:49



И аз съм се отказала от тях. Даже ме е срам когато в компания с не-бургазлии се изтърва "Искам да гледам...", а те супер учудено да ме питат "Ми що не го гледаш?". Последно познати ходиха до Варна да гледат "Бързи и яростни 4". Твърдо заявявам, че ние в Бургас кино нямаме!

Antes muerta que sencilla


Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: KpucaHa]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано29.05.09 10:41



Връщаме се към стар разговор, но и тук ще спомена - не си права. Бургас е Меката на Киното. И Киното знаем, кое е...




Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: marta_s]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано29.05.09 12:09



Знаем, ама вече го няма, бе, Мартееееееее... Ред сълзи, ред сополи е ситуацията при мене, като се сетя за Киното :(

Antes muerta que sencilla


Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: KpucaHa]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано29.05.09 12:20



Аз ще полудея от радост, ако се премахне И кино "Тракия". Така Фиш ще спре да пита "кое е тва нещо дето го има в Бургас и никъде другаде", понеже то ще е Единдядосподвижнотокинонаоткрито.




Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: Doc Braun]  
Автор mizzoМодератор (Kind of blue)
Публикувано29.05.09 14:47



Нека да погледнем от другата страна въпорса - редно е. От къде изхождате че Бургас е киномански град? Може би от миналото, сериозно питам. Според теб на какво се дължи факта, че по предварителен проект в Бургас плаза трябваше да има европейски киносалони, а се оказа че като го откриха такива липсват. Аз отговора не го знам, но се помъчих малко да помисля. Аз примерно ако съм един инвеститор, първото нещо което ще направя е да ида да проуча в единствения киносалон в града как вървят прожекциите и посещаемостта. Верно е че не се купуват много примиерни филми, но е имало и такива. Доколко съм информиран, посещаемостта е адски ниска. Причините за това не ги знам, но първото нещо което ще си помисля е това че явно хората не искат да гледат кино. Това е логично. Бил съм в тракия, не помня кой беше филма който се излъчваше, но беше култово заглавие, аз трябваше да огледам залата и влезнах за 5 мин. Вътре имаше не повече от 20 човека...
А тези 10 човека които познаваш ако останат сами в залата, не само че няма да изпуснат 100 лв, ами ще спестят много повече като не вземат филма...

Редактирано от mizzo на 29.05.09 14:48.



Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: mizzo]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано29.05.09 14:59



аз мисля, че посещаемоста е ниска заради състоянието на залата. Повечето хора очакват освен хубавия филм и страхотно изживяване със звук и ефекти...е в Тракия мисля, че те липсват...





Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: mizzo]  
Автор ra4O (ентусиаст)
Публикувано29.05.09 15:03



Така е,защото в БЛургас вече ,има-няма 15 години откакто имаме само"Киното" !!! Всичко друго е Бингото!! хората се отучиха да ходят в големите салони! това е! А и като допълнем ,че наемателите на Киното ,наистина ни заливат с тъпотии вместо да се напънат и да предложат нещо ново и ,все пак не толкова недостижима при положение ,че в цялата страна са го гле9дали! така постепенно биха върнали интереса ,а с това и икономическата си изгода! Преди година и малко очаквах с нетърпение Ледена епоха 2 / може и друг № да е била/,щях да водя 10 годишната си племенница! Чаках всяка седмица с нетърпение! Накрай аз бях най-разочарования от двамат-тя май беше забравила ,че съм обещал да я водя на Киното!! Жалко! Сега съм морално пунизен,ранен и психически нестабилен!!!



Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: MoPcKu]  
Автор ra4O (ентусиаст)
Публикувано29.05.09 15:04



Еее,как бе ,озвучаване имааааа!! От "Код Риба меч" още съм глух с едното ухо!!



Тема Re: за какво ни е кино в което няма премиери [re: ra4O]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано29.05.09 16:44



Аз пък преди няколко месеца с един младеж реших да ходя на КИНО. И що да ходя на КИНО- ми щот освен на кръчми и дискотеки в Бургас няма къде да се ходи, а на кака и писнА на шушоните всяка вечер да подпира масите. 2 пъти в две поредни седмици дебнахме филмите, ходихме до киното, кво не правихме. Е, няма! Това, което пуснаха го бяхме гледали преди повече от 2-3 месеца, а другото не ставаше за нищо.
Как после да ида на кино?

Antes muerta que sencilla



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.