Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 04.07.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: Инжeнep_Гapин]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано11.05.09 16:51



Аз смятам, че щом имаш решение на проблемите, то това решение трябва да стигне до общината. Опитал ли си се да се свържеш с някой? На сайта burgas.bg има контактите на всички. Ще ти обърнат внимание.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано11.05.09 17:02



Надявам се за днес дебатите да са приключили, та да почерпя за един рожденик и един именик





Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: mimosh]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано11.05.09 18:00



Защото трябва да се положат всички възможни кабели, тръби, тръбички, газопроводчета, гъзопроводи, та като се запечата накрая да не се дупчи поне 5 години!!!! Сега малко по-ясно ли ти е??? Да не би да си завършила строителния в специалност пътна инфраструктура, че ти е толкова ясно как се правят нещата. Извинявам се за тона ама съм на ръба на нервите си как е възможно най-накрая нещо тука да се прави и пак да има критици


Отказвам се вече... не мога



Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: codeine]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано11.05.09 18:01



И ти не си прав, но лично на теб предпочитам да ти го обясня лично кат почерпиш.



Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: Инжeнep_Гapин]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано11.05.09 18:03



За да не ти е счупена колата, Общината се старае да ти оправи пътищата. Но ти не и позволяваш, щото мрънкаш кат бебе за цица! Как да стане!!!



Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: mizzo]  
Автор Инжeнep_Гapин (непознат )
Публикувано11.05.09 18:21



Аз като мрънкам чуват ли ме??? Значи за да не стават до момента тези ремонти проблема не е в това, че мрънкам, а в това, че общинта са недъгави келемета със самочувствие на знаещи и компетентни специалисти!
И специално за теб ще потретя - как общината оправя пътя - като го разкопае и после седи 2 или 3 месеца докато се сетят да го асфалтират ли????
Знаеш ли колко КАТАСТРОФИ станаха на тази трапезица именно заради онази прословута дупка метър на метър, която стои точно пред завиващите наляво по пътя идващ от окръжна болница????????????
ПРЕЗ ДЕН са катастрофите там именно заради безхаберието и некадърщината на самовлюбените наглеци в общината!

Поста ти беше абсолютно неадекватен, целящ заяждане и провокиране на конфликт!



Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: mizzo]  
Автор Инжeнep_Гapин (непознат )
Публикувано11.05.09 18:25



До колкото виждам дори и в момента - всичко по трапезица е зарито и покрито няма строителна дейност, няма слагане на кабелчета, проводничета, газопроводчета, водопроводчета и каквото още ти измисли главата. нещо повече - такава дейност няма вече от месец - ти да не си бил на екскурзия в чужбина през това време и затова да се изказваш леееко неподготвен? Вероятно е така, затова няма да повишавам и аз тон и се надявам да запазим добрия такъв. Бъди поне малко обективен преди да посочиш някого с пръст и да креснеш - хванате и го разпнете.



Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: Фиш]  
Автор Инжeнep_Гapин (непознат )
Публикувано11.05.09 18:26



А къде е почерпката, къде ще се събираме?



Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: mizzo]  
Автор codeine (оптимист)
Публикувано11.05.09 21:22



Абе... точно това колкото и да го говорим, надали ще си променя мнението. В една тъпа Гърция видях как се правят ремонти, как се обезопасява и как се сигнализират обходни маршрути...

Отделно в София не съм видял вече някой да копае за да полага ВиК... Софийска Вода подмениха километри в центъра на София без никой да усети.... не че в техните задръствания можеш да забележиш каквото и да било де ;) . Дори в Хасково подменят тръбопроводите безизкопно.... Но при нас не... Защо? Или като сме кандидатствали по ИСПА е нямало къртици? Да, вярно е, че е по-скъпо. Ама както казах бензина, авточастите, нервите, здравето... те без пари ли са? Пак нашите пари са си... А! Ако ги бяха взели по ИСПА, дори нямаше и да са наши...

И не само ВиК... всички подземни комуникации се правят вече безизкопно. Дори си имаме Българска асоциация по безизкопни технологии.

Въпросът е за начин на мислене.... Ние (тука говоря и за общината и за редовите граждани) не сме научени нито да изискваме, нито да внедряваме качество.... Ние гражданите сме научени да мърморим и плюем. Но не и да изискваме и да си браним интересите... това ни е наследството от онези 45 години...А онези, дето сме ги избрали, сме ги научили да не ни зачитат. И след като ние не сме ходили по големия свят и не знаем как се прави, те си го правят както си искат...



Тема Re: Вечните ремонти в Бургаснови [re: mizzo]  
Автор codeine (оптимист)
Публикувано11.05.09 21:24



Аз викам да го почерпим. Добре, че е това момче, че да живне малко форума.... вече бях загубил надежда... А коя е Надежда и къде аджеба съм я загубил е друг въпрос ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.