Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся работанови  
Автор belloslava (witch)
Публикувано11.05.09 10:13



Здравейте наскоро се преместих да живея в Бургас-в Славейков. Търся си работа като барманка или сервитьорка. Въпроса ми е към кои заведения да се насоча(в квартала , и изобщо) -че не всички са коректни.За информация имам опит, с английския и руския съм добре.



Тема Re: Търся работанови [re: belloslava]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано25.04.09 12:28



Към тези, които набират персонал, душичка :)
Jobs.bg и вестник "Ало, Бургас"

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Търся работанови [re: belloslava]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано25.04.09 23:53



Не я слушай Крисана.От личен опит ти казвам че тук все ще се появи нешо.Аз тука си намерих работа точно с такава тема като тебе.Не се отчайвай просто си следи темата и все ще изкочи нещо.Обещавам ти.Аз лично ще разпитам тък-там и дай-боже да очакваш включване от мене.Успех!



Тема Re: Търся работанови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано26.04.09 00:16



Че аз къде съм казала да не следи темата? Просто казвам къде най-често се търси работа.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Търся работанови [re: KpucaHa]  
Автор belloslava (witch)
Публикувано26.04.09 19:07



Зравейте може би аз не съм се изразила правилно-много добре знам как и къде да търся работа-просто попитах ако някой знае кои фирми са некоректни в Славейков да ми пище. Давам за пример Сънраиз кадето съм работила преди години и не ми дадохя заплата под предтекст че не съм работила и месец там.



Тема Re: Търся работанови [re: belloslava]  
Автор turbo_garga (шеф на водопада)
Публикувано26.04.09 20:41



Не съм много запозната как стоят нещата в твоята сфера, но мисля, че би могла да се ориентираш към МОЛ-а.Там са все известни марки заведения и не вярвам да правят "чакмаци " на служителите си:)Вярно, че е малко към Изгрев, но все пак е близо.Освен това където и да започнеш работа, искай си трудовия договор и осигуровки на цялата заплата.Така поне вероятността да те мамят е по-малка, а ако са мошеници и ти откажат договор и осигуровки-хич не се хващай с тях.
Желая ти успех и пиши как върви търсенето!



Тема Re: Търся работанови [re: turbo_garga]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано26.04.09 22:43



Абе аз сега като се зачетах и виждам ,че се ограничава в Славейков.Според мен е малко несериозно да си избираш къде точно да работиш,че и какво.Ако ти се бачка ще одиш и в комлука ако трябва(и ако си заслужава де)В биографията си никога не пиши че искаш в обрееделен комплекс да работиш.Това издава несериозно отношение и глезотия





Тема Re: Търся работанови [re: belloslava]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.04.09 04:06



Аз, тъй ка то не виждам смисъл от осигуроеки смятам, че н ай-добре е да гледаш заплатата... Сега за сезона може да имаа опции. ще ти пуснан бележка...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Търся работанови [re: gergi_81]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано27.04.09 08:24



що бе ако е студетка и е в общежитията или е на квартира в Славейков да си намери работа в Меден Рудник ли?


Няма ли да и е по-удобно да е по-наблизо???



Тема Re: Търся работанови [re: KpucaHa]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано27.04.09 12:25



Мдаааа...опитвам се в момента да си представя в какво състояние си пуснала този пост, но още като го прочетох, вдигнах глава да видя часа и всичко ми се изясни...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.