Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Джипове и пикапи от Индия вече и в Бургаснови  
Автор Mahindra (непознат )
Публикувано16.05.09 08:43



Mahindra - джипове и пикапи (единична и двойна кабина ) от Индия, нови с гаранция 2 год. без ограничение на пробега, Евро4, лизинг, данъчен кредит
E-mail : bsavtotr@abv.bg , Тел : 056/ 85 46 19



Тема Re: Джипове и пикапи от Индия вече и в Бургаснови [re: Mahindra]  
Автор ra4O (ентусиаст)
Публикувано03.04.09 15:18



Ураааа, ама къде може да се видят! как да купувам нещо,без да съм го разгледал поне?? да не съм тъп англичанин който купува от манчестър, апартамент на първа линия в Сл.бряг!!!! Макар,че аз ще чакам ТАТА та да дойдат! то вече стана трудно за паркиране с тия джипове и пикапи!!!



Тема Re: Джипове и пикапи от Индия вече и в Бургаснови [re: ra4O]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано03.04.09 16:04



Викаш поне картинки да имаше да разглеждаме, а?




Ето какво излезе и за този телефон:

Автотранспорт АД– Бургас

Директор: инж. Дянко Григоров

Адрес: България, 8000, Бургас, Южна промишлена зона

Тел: + 359 / 56 / 85 46 19

Факс: + 359 / 56 / 85 43 31

Е-mail: bsavtotr@abv.bg

Дейност: автомобилни и комбинирани превози (железопътни, морски, въздушни). Представителство в Бургаската свободна безмитна зона.

Продукти: Всестранно съдействие на инвесторите. Опит в съвместно сътрудничество с КАМАЗ.

Редактирано от MoPcKu на 03.04.09 16:08.



Тема Re: Джипове и пикапи от Индия вече и в Бургаснови [re: MoPcKu]  
Автор P. - koвaчa (член)
Публикувано03.04.09 22:10



А бе Дянко А бе чадо та ти ако можеш да докараш Тата в България, братя Диневи ще ти лижат краката и ще подсмърчат.Барем Ходил ли си в Индия? На колко метра от новия хотел на Тата е стария - оня дето изпотрепаха суматилък народ Изобщо имаш ли си някаква представа че ние още преди 30 години и духахме супата на Индия а сега сме вече ненормално изостанали дори и от оная Индия за която да речем аз знам. Не се сърди пожелавам ти много продажби и давай по същество докарай малката Тата на цена 3900. добре на 6900 я докарай добре на 8900 я докарай.Според мен съмнителна работа но знай че ако успееш ще си първия богаташ в България и то без да переш пари и продаваш политика и дрога.Все пак благодарим за инфото



Тема Re: Джипове и пикапи от Индия вече и в Бургаснови [re: P. - koвaчa]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано03.04.09 23:40



Всичко ново е добре забравено старо.





Тема Re: Джипове и пикапи от Индия вече и в Бургас [re: ra4O]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.04.09 23:58



Ще вземе да ми се сбъдне новогодишният късмет- лека, кола, ама много лека





Тема Re: Джипове и пикапи от Индия вече и в Бургаснови [re: Mahindra]  
Автор Mahindra (непознат )
Публикувано06.04.09 13:13



Написъл сам телефон за вразка , нойто желае може да се обади за да му обесня каде се намераме. Нека поясня че марката е Mahindra, а не ТАТА, това са две различни марки на два различни производителя. Освен това ТАТА ще се продава в Европа най рано 2011 год за 5000Е , а докато дойде това време цената може и да стане по висока. Сега се връщам на марката която ние продаваме Mahindra, до края на тази седмица ще имаме пикап при нас който може да се види, а също така очакваме е джип за тест драйв, който иска може да покара .
тел: 056 / 85 46 19 - Марков



Тема Re: Джипове и пикапи от Индия вече и в Бургаснови [re: Mahindra]  
Автор Mahindra (непознат )
Публикувано15.05.09 09:19



Заповядайте на Тест Драйв на Mahindra SUV 4x4 от 18.05.09 до 23.05.09 г.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.