Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 26.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.01.09 10:44



А трябва, а трябва. С първи пост печелиш сърца. Ако продължиш да пишеш направо не знам кво ще се случи



И от мен уелкъм, изкефих се на поста ти АДСКИ! :)

Antes muerta que sencilla

Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: burgazlya]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.01.09 11:21



Сега чета "Черноморски фар" и ми направи впечатление изказването на 17 годишен протестиращ: "Тук съм, защото съм срещу правителството. Изобщо съм срещу всичко, за каквото се сетите." Та ми стана интересно да попитам бургазлията и Пешо какви трябва да бъдат според тях конкретните мерки, които биха се взели при евентуален успех на протеста и дали тепросто не са част от анархично настроените хора, които си нямат хал-хабер кое как, обаче пък са готови винаги да са анти.
Истината е, че въпреки че не толерирам подобен начин на мислене, ми е интересно да чуя позиция.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: KpucaHa]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано15.01.09 11:42



Интересно ти е, но няма да получиш отговор. И на ме ми е интересно, обаче винаги удрям на камък като се опитам да разбера подобно нещо. Бивш мой началник казваше нещо което ми се наби в главата: "Не ми казвай, че това не става, кажи ми кое става" Политиката на тези хора е, че те не са доволни, но какво трябва да се поправи в машината те не знаят и си нямат представа. Обаче с твоя чар и убедителност, ако изкараш от някой повече по въпроса ще съм ти благодарен.





Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано15.01.09 11:47



Ами...виновно ли е момчето, че се е родило във време, когато в тази страна избухнаха какви ли не революции-социални, сексуални, сексистки, мачистки.Започна да се ходи на църква, без да се познават каноните, без да се вярва.Жените отвърлиха състоянието на любящи майки и покорни съпруги и започнаха наравно с мъжете да печелят, пият, пушат и да демонстрират независимост.
Развитието явно води към самоуниожение.Най-яростните протестиращи са тези, които нямат какво да губят.Но след като изядат няколко палки, какво ще получат, освен рани и болки?!И още по-голямо озлобление?



Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: Фиш]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано15.01.09 11:54



Фишка, момчето каза че може да е баща на 18 год автор на поста. Което значи че не се е родил в чак толкова смутното време. Според мен причината е друга. Това което си писала важи за друго поколение. И то не за цялото. Аз имам обяснение за случая но ще го задържа за себе си поне засега.



Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: mizzo]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано15.01.09 12:11



Мише, мнението ми беше за момчето, за което спомена Криска.Да имаш деца е голяма отговорност.За съжаление го осъзнаваш с тяхното порастване и превръщане в все по-самостотелни хора.

Бургазлията, та и нашия Петьо, както виждаш, въобще не коментирам.



Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: Фиш]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.01.09 12:22



Абе те и твоите деца се родиха в това време, ама не съм чула да си играят на анархисти :)

А да няма какво да губиш в мирно време ми се струва невъзможно. Това означава НИЩО да не си постигнал. А чак толкова нищо никой не може :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: mizzo]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.01.09 12:32



Ние благодарности не пием, както смятам много добре знаеш ;)
Ръчкам аз, ръчкам, ама все ми се струва,че от тази дупка заек няма да изскочи.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: burgazlya]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано15.01.09 12:33



не съм го дочел цялото.Няма да го коментирам.много ми е дълго

ама сте правилна вълна като цяло

Редактирано от gergi_81 на 15.01.09 15:35.



Тема Re: 14.00 пред ОБЛАСТНА УПРАВАнови [re: mizzo]  
Автор burgazlya (glarus)
Публикувано15.01.09 12:53



"С този пост окончателно ме убеди че си губя иначе ценното време да ти помогна да осъзнаеш правия път. Ти просто мразиш всички и ги обвиняваш за товите несгоди. Почти съм убеден, че 1997 си гласувал за Костов, 2001 си гласувал за Симеон, 2005 си гласувал за БСП. После аз съм бил овчица. Не е нужно да спориш. И да се оправдаваш че не съм прав, няма кой да убедиш. Всички които са се надявали на някаква промяна вярвайки на следващия спасител, сега са за Великия Валери Симеонов или Волен Сидеров. И понякога си мечтая тайничко да не бях на тази възраст която съм ами да бях на 18. за до можех да си позволя да забегна и да наблюдавам отсрани какво ще се случи по-нататък.
Интересни са ми две неща - първо какво душевно удоволствие получаваш когато пишеш Костов с "Ф", Соломон Паси като великия джадайски евроатлантик Наричаш две жени една от които бивш външен министър - "недоклецани" ...айде да не продължавам. Обясни ми моля те защо изпозваш тези прийоми на 14-15 годишно дете, което по-друг начин не може да се изрази? За да покажеш омразата си ли? Интересно ми е.
И второ, много държа на това, може ли ако обичаш да ми обясниш какво точно те накара да сложиш в списъка на недолюбваните от теб Стефан Корадов. Наистина искам да знам. Или може би си го сложил в списъка само за да ми стане ясно, че мразиш абсолютно всички които по някакъв начин са били на ръководни места??? Това че ти не можеш да заемеш такова не означава да ги мразиш приятелю. Бачкане и себераздаване му е майката."








На всекиму е ценно времето. Щом даваш констатацията, че мразя всички, кажи тогава има ли някой за обичане от всичките, които се изредиха във властта за 20 г.??? Позна само през 97-ма за кого съм гласувал. През 2001 г. именно посочените две бургаски муцуни ме спряха да гласувам за мадридския мошенник. Ако не ги познавах, може би и аз щях да гласувам за ндсв, а като компромисен вариант гласувах за Гергьов ден. За бсп трябва ли да ти обяснявам, че никога не съм гласувал, а 2005 г. на бюлетината нарисувах едни големи тиранти с копчета. Независимо от различията в разсъжденията ни виждам все пак, че си разумен човек, с който може да се води смислен спор. Друг е въпроса, че у теб съществуват някои заблуди, които бих се радвал да осъзнаеш. Не мислиш ли, че партиите от почти целия политически спектър в България са творение на столетницата. Така, че не ми говори за бАтака или пък за герб, които всеки по реда си са призвани да изпускат насъбраното напрежение.
Трябва ли да се отнасям с уважение към изброените от теб "политици", които не донесоха нищо добро на България, а напротив направиха от Родината ни една тоалетна, както вече я изобразяват?
Относно Стефан Корадов: питай който искаш от счетоводителската гилдия за него. Не вярвам, че ще чуеш много положителни неща. Отделно от това преди години на цял Бургас станаха известни злоупотребите му в безмитна зона, за които беше заведено следствено дело в окръжна прокуратура, но прокурорските мишки изядоха папките. За политическите му превъплащения не ми се говори, защото подобно на Сидеров и той е обиколил повечето партии от крайно ляво /бивш партиен секретар/ до крайно дясно.
По отношение това дали съм бил на ръководно място, пророческите ти способности са твърде ограничени. Цели пет години бях управляващ на голяма фирма, а сега също, но на друга по-малка. За бачкането съм съгласен. Дано да бях изчерпателен.

Водата е мокра



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.