Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 20.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема МОЛ-овенови  
Автор Koдий (оптимист)
Публикувано21.11.08 16:45



Някъде казах, че трябва да си говорим глупости, затова дайте пак да обсъдим "100-те МОЛа на Бургас. Язък, не можаха да почнат нито един преди да удари кризата... сега освен карфура, ще лапаме ку....рабийки...



Тема Re: МОЛ-овенови [re: Koдий]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.11.08 18:36



Нема моооолове, нема. Добре, че и пАри нема, да не се ядосвам ;)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: МОЛ-овенови [re: Koдий]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано21.11.08 23:13



Абе че ще има молове е ясно,Пък и щом персонал се набира вече значи може и да се получи нещо.Нема се отчайвате.Ше иам молчета



Тема Re: МОЛ-овенови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано22.11.08 04:07



На вестнико пишеше, че са замразили проектите! Само един голям Карфур ни остана, ма пак е нещо де. Ето, след Горни Лозен и Ловеч и ние може пък да имаме мол! ;) Ха, дай Боже, че станахме смешни.

(Не знам дали видяхте, ама се оказа, че в Горни Лозен имат по-интересна архитектура от Бургас за "Сграда на годината" - http://www.sgradanagodinata.bg/showCategory.php?id=6&year=2008 )

Antes muerta que sencilla


Тема Re: МОЛ-овенови [re: KpucaHa]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано22.11.08 08:14



карефур,кауфланд,техномаркет,технополис и евентуално едно МОЛ-че.
Това ще се строи в Бургас и за половината магазини вече набират персонал.Аз поне така знам.Виж в джобс.бг колко обяви има.Само дето не се знае за кога де





Тема Re: МОЛ-овенови [re: gergi_81]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (A Real Gooner)
Публикувано22.11.08 10:29



Грешно ви е инфото.Казаха,че проектите за останалите молници са замразени докат отминела икономическата криза,което най-вероятно щяло да стане до пролетта на 2009-та.Така поне казаха по ТВ7 снощи.



Тема Re: МОЛ-овенови [re: Kpucтuaнceн ™]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано22.11.08 12:44



Тва некви мастити икономисти са го казали, как кризата ще приключи през пролетта на 2009.Е, на, 2-3 месеца още и всичко ще е ОК.Даже си представям- единия ден затегнати пазари, ниски котировки, съкратени (евентуално) хора. На другия ден цветя и рози :))) А това, че инвеститорите се върнаха в 2002 няма никакво значение ;) То кризата, че ще свърши, ще свърши, ама нали трябва да се преборят и последиците от нея... Или за нас ще е без последици?
Ма то нормално, все пак до вчера всички вярваха, че България е изолиран икономически рай и нея криза няма да я засегне :) Даже Станишев, дет толкова съветници сме му цанили, го вярваше, че и го казваше на всеослушание :)
Интересното е, че за мола на мястото на Винзавода ("Галерия Бургас" на "GTC") чувам, че площите са отдадени почти на 100%. Под "чувам" нямам предвид на пейката пред блока- имам приятел с верига кафенета, който е един от наемателите. Та ако са замразили проекта, как ще се разберат с наемателите? А пък наемателите им трябват заради кредитирането....???

Antes muerta que sencilla

Редактирано от KpucaHa на 22.11.08 12:51.



Тема Re: МОЛ-овенови [re: KpucaHa]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано24.11.08 12:11



Тва Горни Лозен много подвежда. Като видях сградата и се сетих, че я виждам всеки път като влизам в София. Така, че не знам що са решили да я водят в Горни Лозен, като сигурно е по-близо до центъра на София от Обеля...



Тема Re: МОЛ-овенови [re: mizzo]  
Автор Koдий (оптимист)
Публикувано25.11.08 00:56



Ми то си е на магистралата....Що не го водят като крайпътно?



Тема Re: МОЛ-овенови [re: Koдий]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано25.11.08 01:25



щот ако го водеха "София-крайпътно" никой нямаше да му обърне внимание, например ;) Сега с тоя Горни Лозен дори и вас ви занимавам :)

Antes muerta que sencilla



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.