Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 29.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Скъпи бъдещи майки от Бургас !нови [re: gergi_81]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано21.11.08 00:07



Искам да ми кажеш кое точно от написаното от мен беше негативно. Не, че допускам, че ще го направиш успешно, просто ще ми е кеф да видя колко жалък ще е резултатът от опитите ти.

пп. който сее вятър, ще пожъне буря.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Скъпи бъдещи майки от Бургас !нови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.11.08 00:37



Няма как да знаеш дали е некадърница или не. На всеки се случва да направи НЕфатална грешка, колкото и безочливо да звучи това спрямо темата.
Кодий е прав, защото, ако аз съм ти недобронамерен конкурент, мога да те съсипя с писания по форумите. Върви доказвай кое е вярно и кое не (дет се вика, ще ме хванеш за IPто...).

Когато се научиш да пишеш простотии като Кодий, ще ти стисна ръката. За момента ще бъде успех за теб да се научиш поне да пишеш граматически правилно!

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Скъпи бъдещи майки от Бургас !нови [re: gergi_81]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано21.11.08 00:40



На нея и да и гръмне компа може да си купи частите.
На теб, ако някой ти стрОши капачките, кво правим?

И мислиш ли, че темата е подходяща за разискване кой е по-зъл?

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Скъпи бъдещи майки от Бургас !нови [re: KpucaHa]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано21.11.08 00:43



То и фатална да е грешката, понякога е оправдана. Не е като да продаваш телевизори. Медицината не е точна наука, действията на лекарите се уповават на т.нар. добра практика, т.е. достатъчен брой добри резултати при определен брой решения в определен брой хипотези. Тъпото е, че повечето хора не го осъзнават това и не разграничават намесата на Големия Шеф от сручаи на забравена хирургическа ножица в коремната кухина.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Скъпи бъдещи майки от Бургас !нови [re: KpucaHa]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано21.11.08 00:48



То ако ми гръмне компа той даже няма да разбере, че да се зарадва като хората. Тъй де, да се зарадва, понеже не е негативен.

пп. аз понеже съм негативна, няма да го информирам кога точно ми е гръмнал. да му е гадно.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Скъпи бъдещи майки от Бургас !нови [re: KpucaHa]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано21.11.08 01:08



causa perdutta /да ми прощаваш лошия латински/ е тва да провокираш герги към правопис.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: понеже се оказах защитника на докторите по неволянови [re: KpucaHa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.11.08 01:08



... вярно но факт! Те точно това правят...



тинтири-минтири

Тема Re: Скъпи бъдещи майки от Бургас !нови [re: marta_s]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано21.11.08 01:15



Ще го информирам само за течове в банята, мухъл в банята, паяци в тоалетната и скорпиони в спалнята. Опс, за последното няма да е подробно.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: понеже се оказах защитника на докторите по невнови [re: mizzo]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.11.08 01:19



... еми като минаваме на всеслушание и аз да ти кажа....

Явно не си разбрал точно кои са кадърни доктори и защо стават такива... Имам "щастието" да наблюдавам соц. положение на кадърни доктори и съм много наясно какво се случва с човек след 12 г. учене, изкарал още 10 г. на аванс и заплата..... НЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ЗНАЕШ ЗА КАКВО ГОВОЯ!!! Също не ти и пожелавам този човек да те лекува

...

Не ми се вижда да е ценично да обсъждаме тия проблеми в тая тема. Тази тема е предупреждение към бъдещи мами и в нея не е споделена само драмата на сем... така че... обсъждам всичко засегнато по темата...

Хайде не се ядосвай, виждаш, че дискусията има повече от една страна и това е нормално все пак сме форум!



тинтири-минтири

Тема Re: понеже се оказах защитника на докторите по невнови [re: 3aиpa]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано21.11.08 01:28



Спокич. Ние тук оплюваме една единствена лекарка, нема да се притесняваш. Останалите са в безопасност, поне докато не допуснат грешка. А както е известно на всички хора, кадърните хора не допускат грешки. Това, последното, е толкова логично съждение, че направо не се трае.

Език кости няма - кости троши!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.