Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 30.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Снощи е намушкан адв.Мосинов....нови  
Автор ra4O (ентусиаст)
Публикувано10.09.08 10:33



Току що прочетох,че снощи към 19.00ч е намушкан небезизвестният адв.Мосинов,точно когато е заключвал кантората си.Не знам какво да мисля направо?? Доста съм объркан?? А вие какво мисрлите за инцидента???





Тема Re: Снощи е намушкан адв.Мосинов....нови [re: ra4O]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано10.09.08 10:51



Какво има да си объркан? Не знаеш ли къде живееш? Welcome to Bulgaria and have a nice day...
ПОТРЕСЕНА СЪМ! За първи път наистина нямам думи.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Снощи е намушкан адв.Мосинов....нови [re: KpucaHa]  
Автор ra4O (ентусиаст)
Публикувано10.09.08 12:02



Да обясня за тези които не разбират -защо съм объркан!!?? За да се стигне до такива крайни действия,нетипични за европейската ни ориентация,предполагам,че има причина!?? А, за да се приемат такива крайни действия,също предполагам,че всички други методи са изчерпани! за това съм объркан!? Интересно ми беше мнението на клуба. Не очаквах да ми даваш насоки как да възприемам реалността в БГ!!! по-скоро доста можеш да научиш от мен, ако държиш!!



Тема Re: Снощи е намушкан адв.Мосинов....нови [re: ra4O]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано10.09.08 12:13



"европейската ни ориентация"???


Ще го имам предвид, веднага почвам да се уча как да възприемам европейски слободията, в която живеем.
Няма как всички други методи да са изчерпани, при положение, че ръгането не се брои за метод в нормалното общество.


"Хич не ми е европейско като гледам вечер новините, батенце" (перифразиран лаф на Ъпсурт)

Antes muerta que sencilla

Тема С този коментар:нови [re: KpucaHa]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано10.09.08 12:44



Посредствеността е проблем на всяко общество. Учиш години наред в училище, после учиш в университет, четеш книги, гледаш филми, чуваш новини и пак си оставаш Мунчо с огромни изисквания към останалите и с нула изисквания към самия себе си. Коя от двете причини - природна ограниченост или опустошението, предизвикано от грубата действителност водят до такава отчайваща неспозобност да анализираш събитията ?
Само с този коментар мога да посрещна съждения от сорта на тези "стигнало се е до крайни мерки, след като всички други са били изчерпани"
Представи си:
Лицето Х има проблем с лицето У. Лицето Х провежда възпитан разговор с лицето У с цел да разрешат проблема. Уви не успяват. След това лицето Х пуска сигнал до прокуратурата. Прокуратурата образува дело, но се оказва, че обвинението се отхвърля. Тогава лицето Х, понеже е изчерпало своите средства /европейските/ праща две маймуни да убият лицето У.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: С този коментар:нови [re: marta_s]  
Автор ra4O (ентусиаст)
Публикувано10.09.08 13:19



Мдаааам! Предполагам,че е така! В такъв случай,помогни ми,моля те да "анализирам"събитието!но,преди това можеш ли да ми кажеш,в каква насока е"опустошението"от грубата действителност-от пълната липса на мопал поради деградация на ценостите,или лепсата на такава породена от постепенното и безкомпромисно материално унищожение вследствие на което се достига постепенно и безвъзвратно до тази морална разруха? Защото,предпорагам,че на всички е известно,че материалната база е пправо пропорционално обвързана с моралното нодсройка! поне така е по икономическите закони,макар и те в България да са твърдеееее изкривени!
В този случай си представи: Лицето Х изчерпва всички възможни начини,дори и законови за да се опита да възстанови правдата в дадения казус.Не среща никакво разбиране и от страна на държавата с всички нейни институции. Това го води до пълна материална разруха и с това и цялото му семейство. На всичко отгоре и установява ,че лицето У ,използвайки всички възможни не законови и съответни неморални методи е спомотнал до това му състояние. дори,нещо повече-лицето У направо го обрича на мизерно съществуване и отказва всякакъв конткт с него с цел разрешаване на проблема,защото е пряко заинтерисуван от неговото настоящо решение. лицето Х няма възможностите-всякакви ,авторитета,връзките ит.н. фактори, на лицето У.
Следва,че единствения възможен вариант за някакво възмездие,морално само, е да накаже физически лицето У при това по-скоро,от колкото да чака Всевишния да свърши това.
Е? Не ли възможно??



Тема Re: С този коментар:нови [re: ra4O]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано10.09.08 13:59



Смени си дилъра, бате, шитка ти некачествен материал...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: С този коментар:нови [re: ra4O]  
Автор Koдий (оптимист)
Публикувано10.09.08 14:03



Какво има да му се анализира на събитието? Ситуацията в Бг (а и не само) си е такава. Винаги ще има конфликт на интереси... правдата е доста субективно понятие и една е институцията, която отсъжда кой е прав и кой е крив. Освен Всевишния, ама до Второ пришествие сигурно доста време ще мине... чак тогава според Библията, ще се раздаде на всекиму дължимото...а до тогава Господ най-много да си води записки на лаптопа...

Ами ако аз реша да ти отрежа ушите, щото си ми паркирал на мястото? Ситуацията е такава, заради чувството за безнаказаност, за която да не говорим къде са причините... ама надали са в адвокатите





Тема Re: С този коментар:нови [re: Koдий]  
Автор ra4O (ентусиаст)
Публикувано10.09.08 14:16



Щом е възможно да е навсякъде,защо и да не при тях също? Особенно някои??А ти ушите,можеш да ми ги отрежеш и поради по-дребна причина! Особено ако имаш силова възможност за това! Примери много! А, адвокати на Дявола има много в наше време,така че нека не бързаме да ги оневиняваме,както и да ги обвиняваме! Просто потърсих вашето мнение,но както изглеждаза някои-гузен,негонен бяга!!???



Тема Re: С този коментар:нови [re: ra4O]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано10.09.08 14:19



А аз си мислех, че коментираме акта, а не личностите, участвали в акта...
Боже, трябва да се боядисам руса.

Antes muerta que sencilla



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.