Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 29.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Учител по математиканови  
Автор lce floWer (sad)
Публикувано31.08.08 01:12



Здравейте!


Уча в ГПНЕ "Гьоте" и тази година ще бъда в 10 клас, но смятам, че подготовката в училище по математика не е достатъчна и бих искала да се запиша на уроци при някой много добър учител, за да се подготвям за кандидат-студентските изпити. Познавате ли някой такъв /даже може да е от ПМГ/?
Благодаря предварително!



Тема Re: Учител по математиканови [re: lce floWer]  
Автор Koдий (оптимист)
Публикувано01.09.08 16:35



Браво, Ледено Цветенце... не чакаш последния момент

. Лошото е, че тука надали някой ще ти помогне с препоръка за учител... Но виж можем дълго да поспорим за и против частните учители... дори наскоро го бяхме направили. Примерно аз съм на мнението, че самостоятелната подготовка си е най-добра... има си сборници.. има и такива с решенията... останалото е личен труд.... и как се казваше - четене с разбиране. Естествено ако си решила, че без водач не можеш мина през планината - търси смело учител... ама тука май нямаме такъв под ръка... виж за шофьорски - свиркай и има кой да ти препоръча...

Редактирано от Koдий на 01.09.08 17:59.



Тема Re: Учител по математиканови [re: Koдий]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано02.09.08 11:47



Фиш няма как да не знае някой учител, що обезкуражаваш девойката!

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Учител по математиканови [re: marta_s]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.09.08 12:20



Ииии, дръпна ме за опашката.

Девойчето може да ми пусне една бележчица.Познавам една страхотна математичка.Защо да не й намерим една амбициозна ученичка.Няма само екземпляри като сина ми да я тормозят

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Учител по математиканови [re: Фиш]  
Автор Koдий (оптимист)
Публикувано02.09.08 13:49



Е ти си като една банка с учители от всякакъв род... а случайно да имаш учител под ръка пооооо.....ъъъъ.... астрофизика да речем?!?!



Тема Re: Учител по математиканови [re: Koдий]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.09.08 13:53



Е!Все едно не сме яли и пили заедно, та не се познаваме.

Знаеш, че вълнения съм имала само по кандидат-гимназиалната кампания...за сега
В 12.клас се учи астрономия, а не астрология, пардон, астрофизика

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Учител по математиканови [re: Фиш]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано03.09.08 10:16



Тамън щях да му пиша на Кодия, че съм ми намерила страшна даскалица по астрология и най-накрая ще разбере защо Юпитер се обръща срещу Венера, когато влезе в дома на Марс.

обаче глей как познавам, а? а? а? почвай да ми търсиш кристално кълбо за 09. 11. !!!!

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Учител по математиканови [re: marta_s]  
Автор Koдий (оптимист)
Публикувано03.09.08 10:39



Е да, ама аз неща астрология, астроФИЗИКА! Наука за космическите обекпти...Демек онова там дето го дават по дискавъри и прочее и се говори за галактики, планети, черни дупки и тъмна материя... Много ми е интересно как аджеба се огъват времена, пространства и материя и едното преминава в другото и тъй-нататък... къде аджеба е липсващата маса в галактиката и значи ли, че я няма като не се вижда...

Въобще това с липсващата маса в космоса ми се види голям проблем и много ми се иска някой да ми каже къде е, има ли я изобщо и дали около нея могат да се наредят столове и да се пие бира?



Тема Re: Учител по математиканови [re: marta_s]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано03.09.08 11:26



Остави го тоз научен гений Кодий!Сега ще е изклюително важно да се разбере какво дремят по разни Дом, 1, 2 и т.н., че с тез проверки от НАП за жилищата по 100 000 Е,малко съм озадачена.Бас държа,че няма нито един имот в България, продаден официално за повече от държавната оценка



Започвам да търся..ако не намеря от материала планински кристал, може ли едно да открадна от боулинга-няма да е най-малкото..ох..как ще пъшкам и охкам, носейки го

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Учител по математика [re: Koдий]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано03.09.08 11:31



Маса търсеше май Рачо....ние нали сме обзаведени вече



Моят град:
Автор:Mr.Anderson


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.