Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови  
Автор geopehlivanov (непознат)
Публикувано07.08.08 18:07



Това ми се случва вече за втори път ... и тоя път е наистина сериозно.
Значи, бях блокирал един човек в Скайп, но реших да му махна блока. До тук добре... махнах му го и вече виждах статуса му, но той моя не - вижда ме като "?"
Накарах го да ме изтрие, аз също го изтрих и му казах да ме добави наново и да иска пълномощно ... тъй, като съм със новата версия на Скайп, която е бета, тук се получи един бъг ... това ми се беше случило преди няколко седмици отново, но тогава проблема се реши като се изтрихме и се добавихме...
Проблема е следния - когато някой ми иска пълномощно, в тая бета версия не ми излиза бутонче да го приема. Сега се случи същото, но този път изтриването и добавянето наново не помогна... другия абонат все още продължава да не ме вижда...
Опитах да сложа старата версия на Скайп ... там се случиха още по-интересни неща ... преди това абоната поне виждаше какво му пиша ... сега вече не получава нищо от това, което му пиша, нито аз това, което той ми пише... когато му позвъня дава постонно свободно, но при него нищо не се случва.
Опитах да си направя друга регистрация и да поискам пълномощно - не получава нищо ... той иска да вземе от мен - и аз не получавам заявление.
На другия Уиндоус също имам скайп - пробвах и от там - без ефект ...
Как може да е такова дърво тоя Скайп ... поне можеха да сложат едно скапано бутонче от което да може да се дава пълномощно на някого, без той да го е поискал ... ама нали трябва всичко да се усложнява






Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: geopehlivanov]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.08.08 18:46



Ко мърмориш кът свекърва?!!!За без пари всичко ли искаш



Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: Фиш]  
Автор geopehlivanov (непознат)
Публикувано07.08.08 18:56



Ееее за без пари, ама представи си, че си плащах и Скайп Аут за разговори с мобилни и наземни мрежи и там се случи подобна издънка ....
програмата има и платени опции, така, че това, че чата е безплатен не е повод всяка нова версия да става все по-бъгава ...
я си дай скайпа бай дъ уей






Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: geopehlivanov]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (Надалист)
Публикувано07.08.08 19:42



Абе ей,зарибител,тука да не е флирт4е.ком или аха.бг че да си дава момичето скайпа

Между другото и аз има някав проблем със скайпито.Не ще да се добавя видео в профила.Пише че иска да инстална Флаш Плейр а аз си имам инсталнат и пак не става да го...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Kpucтuaнceн ™ на 07.08.08 19:45.</EM></FONT></P>

Редактирано от Kpucтuaнceн ™ на 07.08.08 19:45.



Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: Kpucтuaнceн ™]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано07.08.08 21:11



като не харесвате скайпа , има лесно - icq.

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: Kpucтuaнceн ™]  
Автор geopehlivanov (непознат)
Публикувано07.08.08 21:44



Аааа не така ... аз исках да ми прати инсталационния файл


Базикам са ... точно пък тука най-малко съм очаквал някой да ми каже скайпа си
По въпроса за видеото ... а с коя версия на Скайп ти го прай тоя проблем?

аааа брук ... на ICQ аз му викам Ай Сиктир ... сещай се защо


Редактирано от geopehlivanov на 07.08.08 21:46.



Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: Kpucтuaнceн ™]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.08.08 22:11



Хаххаха!На леля сладкия той!За да си дава момичето се ангажирам да те черпя, но нека не е на "Съни" до Сара-та



Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: geopehlivanov]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.08.08 22:16



Помислих, че ми искаш скалпа..и много се разтроих!

Остави твоя на бележка

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: Фиш]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано07.08.08 22:39



А ХА !

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Как може Спайп да е толкова зле?!!!нови [re: geopehlivanov]  
Автор вoдo.pacлa (в морето)
Публикувано07.08.08 23:00



Бе няма по-добро от старото добро кю:)
На мен лично ми беше труден прехода, хем че обичам новите неща. Ама пусто като са казали всички скайп, та скайп. Кой ти чувал за това чудо ICQ.. ама там бутончета - бол! Кеф ти ауторизация, кеф ти (ин)визибъл лист... Да не говорим, че има толкова различни клиенти, които ползват този протокол - напр. Миранда - малко, компактно, със стотици плагини, правиш си го да изглежда и работи точно по твоите изисквания






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.