Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 11.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Free WiFi :: Бургас  
Автор *mi* (Shake it!)
Публикувано04.08.08 20:17



Предлагам тема за местата с безплатен интернет в Бургас. Списък мисля, че ще е полезен както за тези от вас, които живеят там, така и за тези, които са там за кеф, но от време на време трябва да свършат някоя работа.

Допринасям с две хот-спот места, изпробвани лично и след много обикаляне и питане на сервитьорки "имате ли уайърлесс, извинете?"

:

- Натали'с (под хотел България) - плюс: има открита площ, минус: сигнала не винаги е достатъчен, ако си много в градината пред кафето

- Кафенето на партера на търговски център ТРИА на Алексанровска: плюс: коктейла с киви, минус за лятото: на закрито е

Кои са другите горещи точки?

=========================
Trouble is my middle name...

Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: *mi*]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано04.08.08 20:20



Новият бар на плажа до моста- Куба дел мар.
Едно кафенце в Лазур, зад Краставицата, като вървиш към морето. Те са си сложили лепенка да се знае.
Северен плаж (мисля, че го пуснаха нета вече)
Тва знам аз.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: KpucaHa]  
Автор Koдий (оптимист)
Публикувано04.08.08 21:39



Ти п ък! Пропусна Груви бар

... Мецанина в България, Пицария Джани...



Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: Koдий]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано05.08.08 10:14



Въййййй!!! Ще си направя сепуко! Верно пропуснах Груви.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: KpucaHa]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано05.08.08 10:50



Верно я! И то там връзката винаги е супер бърза. И клима има и кожен салон. Само дето не е кабрио ама стереото е супер.



Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: KpucaHa]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано05.08.08 10:53



Освен това мога сериозно да поспоря по въпроса къде е най-хубавото мохито в града, ама няма да го правя тука. Когато в Грууви правиха убийствено мохито навсякъде другаде се пиеше фанта лимон с малко изушен джоджен за мирис.





Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: mizzo]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано05.08.08 11:05



Хахаха, за мирис на боб :))) С мохитото с джоджен винаги съм мислела, че трябва да върви безплатно от заведението една наденица за мезе. Или бахур. Заради джоджена.

Съгласна съм, че коктейлите в Груви са супер. Ама щото е затворено заведение и по се сещам да хваля Блъди Мери-то :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: KpucaHa]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано05.08.08 11:13



Коктейлите при Мишо са си идеални, ама Криса може да поспори за всяко нещо така, че по-добре да пием по едно питие при Мишо и да решим проблема...






Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: KpucaHa]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано05.08.08 11:22



Аз веднъж му бях казал на един барман дето ми беше сложил стрък сушен джоджен в мохитото - "Ми пусни му и една щипка девисил и го пусни като "бобхито"



Тема Re: Free WiFi :: Бургаснови [re: mizzo]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано05.08.08 11:37



Сега ще ме карате на обяд да ям бобец, прияде ми се ей...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.