Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 30.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Идеи за помощ?нови  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано31.07.08 11:12



Искам да напиша едно писмо до КАТ или Община Бургас, с което да докажа необходимостта светофарът на кръстовището бул.Демокрация и ул.Сан Стефано (продължена от ул.К.Величков) да работи в режим поне до 22 ч..
Живеещите(че даже и пишещи тук) са ставали свидетели на много леки и не толкоз леки произшествия.
Та, молбата ми е да ми каже някой кой е отговорен за такова решение, как да намеря статистика за ПТП, случили си се там и някакъв законов акт, който може да защити такова предложение.Мислите ли, че ако се направи подписка ще има по-голяма обществена тежест?
изобщо, дайте мнение как би могло това да се осъществи.

Благодаря предварително за всички сериозни мнения!



Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: Фиш]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано31.07.08 12:39



Точно преди два дена колегатами го блъснаха с колата на това кръстовище.Шофьор с бяло митсубиши колт минал на червено в посока болницата и му отнесе предницата на токущо боядисана хонда сивик.И копеленцето избягало ама той записал номера.Колата е регистрирана на някой си (не му понмя името) живее в "Славейков" 4 бл.(както и да е.)
Мене лично там на три пъти са щели да ме блъснат,но просто си го знам кръстовището и внимавам.Проблема там е не само като не работи сфетофара ,но и даже да работи пак се тряскат,щото на завиващите наляво им свети зелено ама нали са тъпи български шофьори и не знаят,че трябва да изчакат насреща движещите се ,щото и на тях им свети зелено.
Не знам как мога да ти помогна с писмото,но ако ти трябва някаква подписка или нещо подобно ще се отзоват много хора,не само колеги от форума.



Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: Фиш]  
Автор lapland.fairy (very elfish)
Публикувано31.07.08 14:03



То и положението на "Гурко" и "Демокрация" не е по-добро. Тряскат се като мухи, със или без светофар. А пък светофарите в неделя май си почиват (освен ако не са забравили да ги пуснат две поредни недели).

Не знам към кого можеш да се обърнеш, ама като го направиш, питай ги също защо "Републиканска" няма да я правят еднопосочна.

И защо на "Сан Стефано" няма зелена улица.

Такива ми ти работи.





Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: gergi_81]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано31.07.08 14:05



Благодаря з аподкрепата.Точно от завой на ляво възникна идеята!напипал си пулса!



Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: lapland.fairy]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано31.07.08 14:15



Само за колелото на Метро смея да твърдя че го направиха супер.Всеки ден минавам от там и сега става многопо-бързо придижването



Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: gergi_81]  
Автор lapland.fairy (very elfish)
Публикувано31.07.08 14:23



Може. А пък точно преди 4 дни там двама щяха да се блъснат, щото единият очевидно не знаеше за смяната в предимството (очевидно и знаци не е гледал...). Без малко да стана очевидец на катастрофа... пак...



Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: lapland.fairy]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано31.07.08 14:28



проблема е че всеки иска да пр..бе другия и не обичат да спазват правилата, мнозина се мислят за Господ като седнат в колата(особено ако е нова и лъскава) и от там идват 90 % от причините за катастрофите
затова трябва да се разстрелват на място нарушителите

, така ще се допринесе за подобряване на качеството на живите българи



Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: Пeтъp_]  
Автор lapland.fairy (very elfish)
Публикувано31.07.08 14:47



Аз съм ЗА





Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: lapland.fairy]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано31.07.08 14:47



Че те сложиха огромни знаци там.Трябва да си абсолютен идиот да не ги видиш.ДРуг е въпросът обаче,че 70% от шофьорите не гледат знаците като карат



Тема Re: Идеи за помощ?нови [re: lapland.fairy]  
Автор gergi_81 (пич)
Публикувано31.07.08 14:48



Ама ако го бях казал аз всички щяхте да скочите срещу мене






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.