Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Лоша работа... няма спиране просто :((((нови  
Автор niro (Европеец)
Публикувано19.05.09 10:58



миналото лято правихме една импровизирана фотосесийка - точно вляво от строящия се хотел до скалата в морето... Ами май ми е било за последно... Както се казва - RIP, Каваци, Веселие, Смокини... това беше... Преди 5-6 г. спрях да ходя в Сл. бряг и Несебър на плаж, сега май и по южното няма за какво да ходя, че то в Бургас ще е 'най-диво', колкото и куриозно да звучи /стига да не изпозастроят морската, разбира се/

Редактирано от niro на 12.02.08 14:42.



Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: niro]  
Автор Jt2 (член)
Публикувано12.02.08 15:04



неееееееееееееееееееее


всичките ми хубави спомени с морето са свързани точно с този плаж



Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: Jt2]  
Автор ra4O (минаващ)
Публикувано12.02.08 15:10



Даааа, нееее!! Това е положението! за тия места ще си спомняме само от снимките си в албумите и дисковете!! Бог да го прости крайбрежието!!! дано поне в Иракли се справят екохората! Че май и там ги погнали да ги бият разни собственици на ....ниви!!! Ама ние не отидохме с тях!??? Нали???



Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: niro]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано12.02.08 15:11



Аз казах Ники, нямам думи...






Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: niro]  
Автор Albaneca (свръхинтелект)
Публикувано12.02.08 15:32



КАПИТАЛИЗЪМ В ДЕЙСТВИЕ.

Това е положението.

Само да уточня ,че капитализма за мен е точно това което правят и ще направят с капиталите си капиталистите......
Били те смахнати,ненормални,ексцентрични,егоистични и т.н. ..............
Затова се вижда че капитализма някак си не става......
Според вас нормално ли е една жена във Велико Търново даваха по Господарите на ефира спала 4 нощи на адски студ на улицата !!!!


След това жената умряла......
И това са хората които не са успели да се впишат в капитализма....
Това е показателно ,че в капитализма има нещо нередно щом хора нямат дом и умират на улицата и има ли някой който смята че това е нормално дори тези хора да са некадърни,мързеливи,срамежливи и не са успяли да се впишат в икономическите условия на СВОБОДНАТА ИНИЦИАТИВА за мен НИКОЙ не заслужава да умре от студ на улицата!!!!
Ето още един факт потвърждаващ тезата ми че България е лайняна държава.
Жалко.
Но сами виждате че капитализма не става.
А аз даже имам опасения че капитализма ще доведе до един момент ,в който десетки от най-силните държави ще фалират и държавите ще се принудят да извършат една реорганизация на икономиката си и така капитализма ще падне от самосебе си
И една от любимите ми мисли на Ленин
Капиталистите са толкова алчни ,че са готови да ни продадат въжето, с което ние СОБСТВЕНОРЪЧНО ЩЕ ГИ ОБЕСИМ
Мисля че много добре го е предсказал но това си е лично моя хипотеза.....
А НОВИЯ СВЯТ си е една лично моя утопия така че моля да не ми я пипате.
Е то май уточнението стана пак много голямо
ама какво да се прави



Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: niro]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано12.02.08 15:41



Мои приятели от чужбина,които всяко лято идваха в Бг на почивка казаха,че вече няма за какво да идват.Бетон си имали и при тях в изобилие.Ама иди му обясни на българина,че това е тъй.Е,сега като ги гледам в Иракли.Като застроите,кой ще ви дойде в тая бетония бе джанъм?Станахме известни по цял свят,че си продаваме най-хубавите места за жълти стотинки,за да си подменим обзавежадето и да си сменим Ладите със "западни" трошки.Ама нали сме в ЕС,пък как е без значение





Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: Albaneca]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано12.02.08 16:11



Няма, обещавам! Само ще кажа, че нов бардак със стари курви не става. Хората сме си същите, със същото съзнание.



Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: codeine]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано12.02.08 16:19



Като гледам как за 6-7 години се развихриха строителните предприемачи(да не използвам други квалификации), можем да станем и свидетели на това, как се събаря....не звучи съзидателно, но...
Имаше една чудесна книга в годините,когато четях фантастика:
Джон Уиндъм- Денят на Трифидите

Началото на края
Когато в сряда сутринта цари характерната за неделя тишина, трябва да знаеш, че някъде нещо не е в ред.

Почувствувах това още щом се събудих. И все пак, като се поразмислих, започнах да се съмнявам. В края на краищата имаше голяма вероятност сгрешилият да съм аз, а не останалата част от човечеството, въпреки че това ми се струваше невъзможно. Продължих да чакам, измъчван от съмнения. И скоро получих първото обективно доказателство — далечен часовник удари, както ми се стори, осем. Слушах напрегнато и недоверчиво. Скоро силно и решително заби друг часовник и без съмнение отброи осем. Сега вече бях сигурен, че нещо се е случило.

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...


Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: Фиш]  
Автор (не позна)
Публикувано12.02.08 17:04



Да....но накрая все пак героите оцеляват,макар че започват всичко от нулата...






Тема Re: Лоша работа... няма спиране просто :((((нови [re: Фиш]  
Автор ra4O (минаващ)
Публикувано12.02.08 17:14



Ей Фишка,не знаех че си падаш по фантастика!??? Малко отмиращ жанр,в последно време,ама и аз си падам! поне беше възможно да си мечтаем,като учиници!! Ама това тук сега е реалност!! А строителите и др.капиталисти се развиват толкова колкото им позволява системата,разбирай държавата!! А тя я няма!! май часовниците си бият,ама няма никой! не съм чак толкова краен като албанеца,но за алчността е прав! И като си направят печалбите,къде ще отидат да живеят?? На Марс ли?? Ама то и в алчността трябва култура,нали? Ама за 17 години ограбване как да я придобият?? та те нямат модел на поведение! А държавата дори ги подстрекава ! Ама нали държавата бяхме ние,а????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.