Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 28.09.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ало, бабо, блъснах дете, дай пари!нови  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано06.02.08 20:39



Приятели, скъпи, нищо ново не се е случило, но започва да придобива големи мащаби! Обадете се на майки, баби, дядовци да ги предупредите, огромна кампания срещу възрастните ни хора в цял Бургас. Вчера са вдигнали целия вход на баба ми (ул. Оборище) на главата си, стреснали са хора на по 80 години, изкарали съм им ангелите, разстроили са ги. Преди и след това са звъняли на близки хора из целия град. За голям късмет аз и се бях обадил точно предната вечер да я предупредя (след новините за няколко нови измами в Бургас) и се е сетила бързо.
В нейния случай: звъни разплакан и задъхан женски глас и казва "дъщеря ти съм"! Баба ми и казва, че няма дъщеря, а онази вика "майко, снаха ти съм, синът ти блъсна дете". Тук баба ми си спомня за разговора с мен от предната вечер и я пита за презимето на "мъжа и", Телефонът затваря. Баба ми притеснена звъни на баща ми, за да е сигурна. После излиза навън (трудно, защото едвам ходи) и вижда съседката на 80 години, която реве, че няма откъде да намери 4000лв. Това ако не е мерзост и изродщина не знам. Дал съм им инструкции следващия път да казват "добре, търся парите". И да ми се обадят. Ще му пратя на въпросният следовател

няколко по-снажни приятели (може и униформени, които, за съжаление, са по-трудни за убеждаване) да му предадат сумата...

П.П. Преди месец ми звъня дядото на приятелката ми от едно монтанско село да ме пита кога точно ще му доставят тези части за Нефтохим, че му е трудно да събере парите!



Тема Re: Ало, бабо, блъснах дете, дай пари!нови [re: Seaborn]  
Автор Kpиcтиaнceн ™ (пристрастен)
Публикувано06.02.08 20:59



На мойта баба пък миналото лято й се бяха обадили,че съм бил катастрофирал някъде до Сънито

Спешно трябвали 500 лева за да бъде докаран кран за да отместил колитеИ понеже баба ми е голяма панировка не се сеща да ми звънне по телефона да провери дали това е вярно,а вярва на някакъв,който се представял за менПо това време аз играя тенис с един приятел и не чувам телефона си след като се е обадила на баща ми...Като виждам след време че имам неприети повиквания звъня на бащата и отнасям адското конско за това че не съм си вдигнал телефона и съм изкарал ангелите на цялата си рода



Тема Уф!нови [re: Seaborn]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано06.02.08 22:28



Разбирам те мн добре.Скоро на наша колега й изкараха акъла, чрез родителите й.Така беше се паникьосала поради едно стечение на обстоятелствата.

Много доверчиви хора има

Защото са добри по душа..

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Ало, бабо, блъснах дете, дай пари!нови [re: Seaborn]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано06.02.08 23:04



Оф,мое съседче 16 годишен се пробва да изнуди собствената си баба и то чрез нейна приятелка,ама не съобразил,че приятелката на баба му има внучки,а не внуци..........



Тема Ееееееее....нови [re: morska valna]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано06.02.08 23:09



това заслужава един здрав пердах!



Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Ееееееее....нови [re: Фиш]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано06.02.08 23:12



Дааа,само дето не виждам как тая жена ще напердаши 100 килограмовия си внук





Тема Re: Ееееееее....нови [re: morska valna]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано07.02.08 00:02



Че....що тя....една окръжна шампионка по джудо ще го тръшне успешно)))

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...


Тема Re: Ееееееее....нови [re: Фиш]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано07.02.08 00:37



Оф,тя една баба!Не дава прашинка да падне върху скъпоценния внук,не че няма и други внуци,ама този е някакси по-специален.Миналото лято ми звъня на вратата да ми иска 20 лв. назаем,щото баба му не си била в къщи.Като вземела пенсията щяла да ми ги върне.Отрязах го с оправданието,че разполагам с малко пари до заплата и не мога да му услужа.А в същото това време ясно чувах гласа и от тях,защото живеем през една врата





Тема Re: Ало, бабо, блъснах дете, дай пари! [re: Seaborn]  
Автор roum (приятел)
Публикувано07.02.08 09:36



Миналия месец бяха въвъ Варна сега пък в Бургас
Тия май са бая нагли или имат гръм зад себе си.
Миналия месец направихме опит да им устроим клопка обаче не дойдоха
Трябва да се много бързо, а бяхме близо до целта.
Сега щом са при вас пробвайте и вие и дано имате късмет.
Щото при нас имаше няколко смъртни случая на възрастни хора дето са се стреснали и ...




Тема Re: Ало, бабо, блъснах дете, дай пари! [re: Seaborn]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано07.02.08 11:27



Аз искам да те помоля, ако се стигне дотам и някой пак се обади на твои близки и стигне до теб, звънни ми един телефон и на мен да ми кажеш. Имам някои идеи за бъдещето на тези "следователи". Аз нямам живи възрастни роднини, баща ми и майка ми знаят какво да правят ако им се обадят, но много искам да стигна до някой такъв. Малллейй, кво съм му приготвил...няма никога повече да си помисли да вземе телефон в ръката си, честно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.