Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема "Браво" на "Баклава"!!!нови  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано14.01.08 20:25



"Удари" едно рамо сиропиталището да бъде преместено,а апетитния терен най-после да бъде "законно" лапнат

.Вместо да се помогне на тези деца в неравностойно положение,сега ще ги натирят кой знае къде.Всеки се оплаква от тях,а никой не пита защо са стигнали до там.Преди време бях пуснала тук тема за една псевдоорганизация с "благородни" цели.Намериха се хора да се заинтересуват от дейността и,но някои бяха съдени,други понесоха материални щети,а същата организация продължава още по-нагло да си "върши" работата


П.П.Морски,ако смяташ,че темата е нелицеприятна няма да се сърдя,ако я изтриеш!



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: morska valna]  
Автор (не позна)
Публикувано14.01.08 20:28



Абе и аз съм чувала разни педофилски истории...ама след като всички знаят какво се случва с децата,защо няма адекватни мерки?!




Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: morska valna]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано14.01.08 22:29



Вълничке, я дай един линк към тази ти тема, моля те!
А за апетитите...ще е грехота този дом,който преживя социализма, точно сега да го унищожат((

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...


Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: morska valna]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано14.01.08 22:44



Никой нищо няма да лапа. Стига вече сте се параноясвали. Как си мислиш че ще го лапнат. Минаха вече тия времена. Аз съм на мнение, че не му е там мястото на този дом. Може да се премести някъде в покрайнините. Дайте ми една причина която да е уважителна, домът да остане там. Първо никой не може да ги спре малките далета да си скитат из града и да правят поразии, ставал съм свидетел. Второ домът въобще не е приятен на изглед с тия решетки и в тази занемарена сграда. Имаме нужда от едно ново училище. С пари от Европа и наши там може да цъфне една прекрасна гимназия. Но със сигурност никой няма да го "лапа" мястото. Това за управниците ще е равносилно на подпечатване на края на мандата им. Вече има сериозна отпора на злоупотребите. А децата от дома съм убеден че ще се чувстват по-добре, ако са далеч от изкушенията на големия град. Айде убеди ме че не съм прав да те видя.

Щях да забравя, ако има някаква полза от Баклава, тя е че поне ще им засилят охраната и реда в дома.

Редактирано от mizzo на 14.01.08 22:46.



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: mizzo]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано14.01.08 22:58



Лично Валери Симеонов е предложил на следващото заседание на общинския съвет,ако не се лъжа на 31.01 да се разгледа въпроса и да се вземе решение за преместването на дома.



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: morska valna]  
Автор Suliko (непозната)
Публикувано15.01.08 10:15



Да, масовата истерия около скандалната реклама на филма, свърши нещо, което трябваше да се направи отдавна. А именно, да се премахне този дом от центъра на града, защото не му е там мястото. Що се отнася до апетитите към терена, естествено е да ги има. Все пак става въпрос за централна градска част.



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: morska valna]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано15.01.08 10:24



Аз само ще допълня, че в централната част докато не оправят оная дупка не трябва да се занимават с други неща, но изглежда имат интерес наистина да го лапне някой...




Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: MoPcKu]  
Автор Suliko (непозната)
Публикувано15.01.08 10:32



Аха, то тоя ров вече могат да го включат в герба на града, така си свикнахме с него!



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: Suliko]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано15.01.08 10:53



ами след дъждовете сигурно се събира много вода ако направят един аквапарк мисля, че ще има добри приходи, а може и зимата да е закрит...купона ще е пълен!






Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: MoPcKu]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано15.01.08 12:15



Да ги видим сега общинарите как ще си извадят очите за тоя терен.Щото навремето Коджакафалията е дал на ползу Бургас много терени,голяма част от които вече са в частни ръце.До колкото знам и терена върху който се намира Трета поликлика е на път също да премине в частни ръце.В тоя ред на мисли много ми е интересно как тъй не се намери изпълнител да разчисти незаконните постройки в кв.М.Рудник-циганското гето.Нима там също не е общински терен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.