Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 30.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: mizzo]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано15.01.08 23:40



Това е то рекламата...



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: mizzo]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.01.08 23:42



Хич николко ;) Ма ме кефи рекламата, която си направиха



Antes muerta que sencilla

Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: mizzo]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано15.01.08 23:42







Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: KpucaHa]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано15.01.08 23:54



Ще коментираме след няколко дни, но мисля че не беше най-добрия пиар. Не уцелиха момента. Между другото да издам малко от статията дето говорих за нея. Порових се и видях че трейлъра е качен във vbox7 през Април 2007. Кога чухме за него? Миналата седмица. Какви тагове са му сложени за търсене? Който му е любопитно нека го отвори и да види. Аз видях и за мен това не е опит за реклама на филм, а чиста провокация.



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: KpucaHa]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано15.01.08 23:54



Още преди да пусна своя постинг,вече знаех как ще ми отговориш.Изчела съм те внимателно барабар с всичките проценти и прочее словоизлияния.Всичко дето си го написала,че се върши по желание си е така и аз не го отричам само,че не поясняваш аджеба-ЗАЩО?Ми нали трябва да оцеляват тия деца някак.Нима са виновни за съдбата си.Познавам една жена,която не дава повече деца в интерната защото е вече малко над 60-те години и не може повече да ражда,а е дала осем



А не от вкъщи да цъкаш с език и да казваш "Това не съществува, глей как използват дечицата". Съществува, и още как...

Много добре знам,че съществува.Ако преди години майка ми работеше там,то сега аз работя на има-няма 5 мин. път от там.

Такива ми ти работи мила.........



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: morska valna]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано16.01.08 12:02



Охо, четеш ме внимателно... ще трябва да те почерпя, дори аз не се чета внимателно



Аз нямам никакво намерение да пояснявам ЗАЩО. Казвам, че го има. Защо го има е един много отделен въпрос, заради който пак ще задълбаем за държавата, прехода, безхаберието и прочие.
Ма да те питам, ти познаваш жена, която е дала 8 деца в интерната. Сега, те тия деца сираци ли са или не са?

Antes muerta que sencilla

Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: mizzo]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано16.01.08 12:05



Не знам, ще можем да преценим след като се калкулират приходите от филма.
И на мен това ми направи впечатление, че клипчетата са качени отдавна. Чудно ми е кой имаше нужда от този скандал сега... Ок, може и да е реклама от страна на продуцентите- скоро ще пускат филма и искат да привлекат внимание (прави са си хората, с ревю в един вестник и плакати БАКЛАВА кой ще иде да го гледа). Ако беше така, защо им е да разводняват нещата като пуснат трейлъра толкова рано....Или идеята им е дошла по-късно и е част от моментно хрумване, а не стратегия...
Ама се чудя и дали някой друг не е имал нужда от панаири в началото на годината?
Ако го намеря, ще споделя ;)

Antes muerta que sencilla

Редактирано от KpucaHa на 16.01.08 12:08.



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: KpucaHa]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано16.01.08 12:52



Ами да,чета.За осемте деца на онази жена мога да кажа,че по нищо не се различваха от сираците в смисъл,че майката хем не се отказваше от тях,хем ги беше оставила на произвола на съдбата.Всяко беше от различен баща

.С едно от тях(момче) се засичаме често.След интерната отиде да учи във Военно-Морския във Варна и завърши с отличие.Сега е на 35 години.Има си семейство и собствен бизнес.Ето ти един пример как държавните институции се грижеха и за сираци и за изоставени на произвола деца.Пример,който днес не може да се сравни със сегашното положение в което се намират децата не само в този дом............



Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано16.01.08 16:21



Заедно на кино?



Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: "Браво" на "Баклава"!!!нови [re: Фиш]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано16.01.08 22:45



За теб на каквото кажеш, не съм те виждала от около 200 години.

Х., ако четеш, сестра ти само се покрива!

Antes muerta que sencilla



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.