Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 22.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема МОЛ в Бургаснови  
Автор elzbieta (непознат )
Публикувано27.12.07 16:30



Имате ли МОЛ във вашият град и къде? Ще идвам тези дни в Бургас и за да убия малко време да го посетя ако има такъв, Мерси! :)



Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: elzbieta]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано27.12.07 16:44



Хм... според мен ние сме клубът с най-много теми за молове на глава от форумците, така че порови малко по-надолу по темите... И казах ТЕМИ за молове, а не молове....



Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: elzbieta]  
Автор Kpиcтиaнceн ™ (пристрастен)
Публикувано27.12.07 16:48



Полу-МОЛ...Иначе бъдещи проекти колкото щеш





Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: elzbieta]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано27.12.07 23:28



Елжбиетка,
К'ви Mall оф Бургас, ве, моме?!Тука само за изкуство и култура се приказва, ние да не сме някакви меркантили


Добре дошла!

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: Фиш]  
Автор ra4O (минаващ)
Публикувано28.12.07 11:53



Колеги,по-внимателно! девойката ще идва на посещение в нашия красив град да се поразмотае ,но вие с тия постове направо ще и го превърнете в полу-посещение и в полу-размотаване! все пак пазете гостите на града,те са си направо инвеститори,щом искат да харчат! жалко че не можем да и покажем полу-лола Гошо/на Капчето/ но поне проекти имаааа за гледа!!
Wellcom to mall of Burgas!!!



Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: ra4O]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано28.12.07 21:32



Ама наистина ли се спрехме на Полумол Гошо, еее...личи си кои сме хората с класа

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: ra4O]  
Автор mojeme-go (непознат )
Публикувано29.12.07 09:24



Ама вие наистина , ли си мислите , че Бургас е красив град. Може ли някой да ми каже една забележителност в това село ? Първо- Всички бургазлии отдавна са в София ! Второ- всички селяни от Исикията , отдавна са завладели града !





Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: mojeme-go]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано29.12.07 14:41



Да имаш много здраве

Красотата и забележителностите не винаги се припокриват.Аз бих се изразила така:Бургас е приятен градза живеене
Ти колко истински(каквото и да влагаш в това понятие) бургазлии познаваш, изселили се в София? Аз се сещам само за професор.Гугучкова на прима виста.
И ако искаш да знаеш, в Бургас, естествено през 50-те, 60-те и 70-те години са се заселили хора от Карнобатско, Грудовско, Поморийско и Айстоско, а не само от "Пода надолу". Хасекия идва от думата хас.Има фолклор, който ако трябва ще разнищим.Аз мисля, че на години сме доста близко и един от най-големите грехове на Партията беше да създаде работническа класа, която да нахлуе в града и да зареже земята си, обединена в АПК-атаНо това е вече политическа тема, а аз съм твърде млада за да съм истински антикомунист

Може по произход да не си бургазлия, но по душа да си.За мен типичен пример е Екатерина Велика

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: Фиш]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано01.01.08 23:43



катето е видна бургазлийка.
апропо, има забележителностия, но младежът не уточни дали био, архитектурни, исторически, културни или созиологически го кефът.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: МОЛ в Бургаснови [re: marta_s]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано01.01.08 23:58



Катето е таковала мамата на тоз онзи, ама е останала в хисториту



Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Редактирано от Фиш на 02.01.08 00:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.