Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 30.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: codeine]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано07.01.08 16:06



ама в кой бяхте, горе или долу?




Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: codeine]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано07.01.08 16:07



ти на тия баници хич не им вярвай, че все други неща се получават...






Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: MoPcKu]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано07.01.08 17:04



Горе... е ние само похапнахме и пообиколихме региона, но ни се стори доста подходящо за прекарване на някой уйкенд...



Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: codeine]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано07.01.08 18:08



че през лятото даже има и басейн!






Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: tia9]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано07.01.08 19:49



ура ! подготвям упойка .

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: mizzo]  
Автор (не позна)
Публикувано07.01.08 20:54



Аз пък като една егоистка,мислеща само за децата си,не съм доволна!
Ела да видиш пред у-ще(сигурно пред всички)-ледена пързалка!Поне стълбите да почистят...и кой им държи сметка ?Никой май,защото всяка зима е едно и също,било в София,било в Бургас,или Тутракан...обажадам се уж тук там,нищо-докато не се стопи от само себе си,никой не грабва лопатата-за 5 мин.работа е!
И другото -подлеза на бул.Янко Андонов!Кой ги сложи тез лъзгави плочки!Трябва ли да слагаме вериги и на децата?!(оттам всеки ден минават стотици деца,на път за 2 у-ща)Ми ледените висулки,и те са опасни...ама айде да не издребнявам(обаче преди години една жена в Сф загина от ледена висулка)...
Иначе обичам зимата...и снега,и според мен си е нормално в страна с 4 сезона да има зима, да има сняг...и никой да не се шашка при 20 см. сняг за 5-6 дни...
Тук,за дни,загинаха десетки хора заради непочистени пътища,срутиха се козирки,черните хроники са пълни-и все снега виновен...а тоз път само дет не се знаеше точния час на снеговалежа,ам айде...



Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: Kи]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано08.01.08 09:46



Нали знаеш, че се славим като недобросъвестни граждани, всеки гледа себе си.
Та кога е било почиствано, че да правим сравнение...винаги оставят да се оправи времето за да е всичко нормално...а да не им платят един път на тези дето се грижат да видиш следващите как ще чистят денонощно!




Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: MoPcKu]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано08.01.08 09:59



Кучето скача според тоягата... а за добросъвестността си прав - познайте колко души съм видял да почистват снега и леда пред входа или магазина си...А това не е задължение на общината... училищният двор също - там си има директор, дето си носи отговорността...



Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: codeine]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано08.01.08 10:15



Ако трябва да има закони и всеки да си носи отговорност не да се правят на замаяни! Докато не му бръкнеш в джоба всеки ще се прави на ударен...




Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: MoPcKu]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано08.01.08 10:22



То има... ама няма кой да контролира... А и още не съм чул някой да е осъдил собствениците в блока или на магазина, пред който се е пребил....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.