Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 30.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: Kpиcтиaнceн ™]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано04.01.08 19:28



вече знам кой е вестителят на апокалипсиса !

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: brukk]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.01.08 22:24



Никак си нямам доверие)) та като делтата............утре (ме търси) и в други градове

Съвсем полудях, ама то е видно де.)))



Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: tia9]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано06.01.08 16:04



ааа, без такива ! бургас е номер едно! приемаме всички , ще те излекуваме.

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: brukk]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.01.08 20:08



върна ми надеждата. Мислех се за нелечима, ида)).......в Бургас ида, а не в другите градове.)))



Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: Kpиcтиaнceн ™]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано06.01.08 21:44



Снегът е бедствие отдавна, бе, пате, или на теб като ти е готина пързалката пред блока и не ти пука за другото? Слава Богу, че няма сняг като в цяла България, че ние от МР трябваше да излизаме в отпуск ;)

Между другото, миналата седмица като валя сняг и си викам - край, утре трябва да ми пратят БТР да стигна до офиса. Обаче се оказа, че улиците бяха попочистени и опесъчени

И си стигнах съвсем по план на работа... Новогодишно чудо??

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: KpucaHa]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано07.01.08 09:59



Това са глупостите на новата ни управа... нали уж нямаше пари за почистване???... човек едно свястно оправдание не може да си намери за да не иде на работа... Добре че днес имаше поледица и мога да симулирам падане пред блока....

Редактирано от codeine на 07.01.08 10:00.



Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: codeine]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано07.01.08 12:58



Аз пък бях малко на Средец...по канафките поне 4-5 коли имаше, а и 2-3 камиона...голяма пързалка и 1 час път направихме Б-с, Средец...






Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: codeine]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано07.01.08 13:31



Времето се смили над Бургас този път. И слава богу. Изрядно почистени улици (поне главните артерии) На фона на останалите общини този път сме супер. Даже по националните телевизии новините бяха "Снегът за поредн път ни изненада", а по СКАТ новината беше "Снегът този път не изненада Бургас"
А твоето оправдание да не идеш на работа за пред кого е? Щото ако е за пред тебе си, пробвай с "не ми се ходи днес на работа"





Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: mizzo]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано07.01.08 13:40



Не става... съвестта ме гризе...Пък и има некви изобретения, дето дрънчат по цял ден и някви хора ти говорят по тях и ти слагат задачи... абе ненормална работа... А на мен от баницата ми се падна здраве и мързел... демек здрав мързел ще ме е налегнал цялата година...



Тема Re: Честита ви 2008 година!нови [re: MoPcKu]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано07.01.08 13:49



В петък ходихме до Божура - много добре беше. Хотелчето - китно, снегът - бял и пухкав... трябва пак да се ходи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.