Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 28.09.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Къде изкупуват стари акумулатори?нови  
Автор cmapmep ()
Публикувано20.12.07 14:01



Здравейте!
Имам два акумулатора за хвърляне,като единят е доста голям - 100Ah.Питах чичко Гугъл и ми излезе една обява в "Ало Бургас".Обадих се да питам за цената и ми казаха 60 стотинки за килограм.Докато търсех в Гугъла,видях че в Шопско изкупуват на 1,10-1,20 за килограм.Някой знае ли къде в Бургас ги изкупуват на приемлива цена?



Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори?нови [re: cmapmep]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано20.12.07 14:18



Разглоби го и продай само оловото. Ще му вземеш повече, но не мога да ти кажа колко...



Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори?нови [re: cmapmep]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано20.12.07 14:56



Сам казваш, че са за хвърляне. Ми действай.



Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори?нови [re: mizzo]  
Автор cmapmep ()
Публикувано20.12.07 16:27



Е що да хвърлям 20-40 лева?Ти би ли ги хвърлил?



Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори?нови [re: cmapmep]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано20.12.07 17:09



Ами да ти кажа честно, ама абсолютно честно, хвърлих два и имам още един да хвърлям, само че не е минал някой циганин да го вземе, че до казана не ми се носи даже. Пред переспективата да го размотавам из целия град, докато намеря някой дето да ми даде 60-70 ст за кг. и да изгоря една туба бензин и да загубя няколко часа време, предпочитам да го дам на някой мангал или ако се намери някой клошар да си го мъкне и да си вземе кинти да си купи ядене.



Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори?нови [re: mizzo]  
Автор cmapmep ()
Публикувано20.12.07 23:07



Добре,че не си си сложил въжето при някоя мигрена,че щеше сега да те е яд.Освен,че си баровец,явно си фен на лесните решения.Аз имах конкретен въпрос,а не тема за дискусии.

Редактирано от cmapmep на 20.12.07 23:19.



Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори?нови [re: cmapmep]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано21.12.07 01:05



Що бе, виж каква хубава тема за спам... или за хайку (е, полу

)...

Акумулаторът го няма.
Липсва ми.
Не мога да запаля.



Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори?нови [re: cmapmep]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано21.12.07 11:22



Ще ме извиняваш за глобалните изводи, но основен проблем в България е това, че се наричат баровци, тези които си позволяват да си изхвърлят акумулаторите, амбалажа, старите буркани, старите дрехи, старите мебели. Не мисля че това са баровци. Това са трезвомислещи практични хора. Хора които ценят важните неща. За мен времето е пари. Ако ти имаш свободно такова - губи си го както намериш за добре. Превърнали сме се в държава на клошари от такова мислене. След време ще се радвам да видя че и тук старите телевизори и перални ще се оставят пред вратите на къщите да може да ги вземе някой който има нужда от тях. Ама много се разводних. А колкото до темата ти - аз дадох кратък и ясен отговор на питането ти. Ти започна да дискутираш.



Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори? [re: mizzo]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано21.12.07 11:51



Хм, че как да не си баровец пък точно ти! Аз ли имам бар ?





Тема Re: Къде изкупуват стари акумулатори? [re: cmapmep]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано21.12.07 11:53



Приеми го като коледна благотворителност. Ще зарадваш някоя бедна душа...

Редактирано от codeine на 21.12.07 11:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.