Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 18.10.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема днес пътувах за варна..нови  
Автор brukk (непознат )
Публикувано17.09.07 22:33



днес пътувах за Варна ,не съм ходил от години...много тъп град...и що решиха ,че това е "морската "столица на България....



Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: brukk]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано17.09.07 23:04



Хехехе..що тъп?ти остър ли искаш да е?!
Какво не ти хареса във Варна?Аз пък за съжаление 2 пъти миналата седмица ходих в командировка и не можах да се разходя



Повече сълзи да пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти-Тр.Капоти

Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: Фиш]  
Автор brukk (непознат )
Публикувано17.09.07 23:12



а какво ти харесва и що решиха ,че това е "столицата" ?



Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: brukk]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано17.09.07 23:24



Защото Одесос е мн. стар град, с много история, преди 20 години беше с повече инвестиции от Бургас, а и сега по малко икономически показатели го бием.
Само за едно сме безспорни първенци-бургазлии сме по-артистични



Повече сълзи да пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти-Тр.Капоти

Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: brukk]  
Автор 998 (president)
Публикувано18.09.07 00:07



и аз се питам по какви критерий го определят като по добър,по красив , по развит и още 1000 по от бургас ?

...White Tee...


Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: brukk]  
Автор devilllard (минаващ)
Публикувано18.09.07 00:23



Като е много тъп град що не си остана в Бургас или ти по работа ходи защото във Варна се намира мястото където трябваше да отишеш, защото в Бургас подобно липсва!? Просто сравни по какво е тъп града по архитектура хора и прочие, кажи си критерията за да видим какво не ти е харесало от разходката. Операта ли не ти хареса , Бургаската със сигурност е по -хубава нали. Ейди наистина спрете с глупави теми, породени от завистта, вече е банално.



Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: devilllard]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано18.09.07 09:35



Само няма да се ядосваш!Нека си пишат разни неща..да си чешат пръстчената по клавиатурките



Повече сълзи да пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти-Тр.Капоти

Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: Фиш]  
Автор barowec (брадър)
Публикувано18.09.07 10:54



вечния спор между Бургас и Варна -кой е по-добър .Но я ги сравнете и двата града - те толкова много си приличат с еднаква архитектура,еднакви ж.п. гари - е вярно хората са по-различни,но това се отдава на това,че Варна е по на североизток и е простимо варненци да са по-студени хора.А тези приказки за икономика,инвестиции са ала-бала зарежи ги,не се прави на отворко за тези неща





Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: barowec]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано18.09.07 13:04



Ти пък изби рибата с обяснението кой по-студен или топъл според географското си разположение.Не всички хора, живеещи във Варна и Бургас са родени там.Все пак съм съгласна, че това е безсмислен спор



Повече сълзи да пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти-Тр.Капоти

Тема Re: днес пътувах за варна..нови [re: brukk]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано18.09.07 13:59



Ходил или неходил до Варна, няма никакъв смисъл да пускаш тази смешна тема. Варна си е хубав град, Бургас е очарователен, всеки град си е хубав..аз пък ходих във Велико Търново. Да пусна ли сега тема колко е такъв и такъв града. Има си клуб Варна, ако искаш се заяждай там, но ме съмнява модератора да ти позволи. Лапешки търкания кой е по-хубав. Нали си чувал че анализатори твърдят, че след време двата града ще се слеят в един мегаполис с две ситита? Кво тогава, ще се карате кой квартал е по готин??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.