Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 21.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ето това са нашите туристи...нови  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано19.07.07 15:54





19 юли 2007 | 12:15 | Агенция "Фокус"
Бургас.

За съжаление напоследък казваме, че голяма част от туристите правят "алкохолна почивка" или "алкохолен туризъм", каза в интервю за Агенция “Фокус” комисар Павлин Димитров, директор на ОДП - Бургас. По думите му – “не малка част от чужденците кацат на аерогара Бургас пияни и в такова състояние напускат страната”. За пример той посочи, че преди около седмици са имали случай при който турист от скандинавските държави след по-сериозен запой, пита полицейските служители къде се намира. “Те му обясняват, че е в България, в Слънчев бряг, най-хубавия курорт..., а той се учудва и пита: "Какво правя тука? Аз трябваше да съм на Канарските острови...".
За съжаление, голяма част от нашите туристи, които идват тук, са точно такива. И това е истината и трябва да го кажем и хората в Европа трябва да го знаят, коментира още полицейският началник.
Катя НИКОЛОВА



Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: mizzo]  
Автор Judge (член)
Публикувано19.07.07 16:03



това показва само че не само у нас идват пияндета, понеже типовете се били запътили за канарите... а инак си е проблем това че всяква измет изпада по черноморието ни със статута на турист



Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: mizzo]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано19.07.07 16:18



Ако вдигнем цените на алкохола ще се спрат.
Ма след случая в ХЕЛП мисля, че трябва да се замислят, дали алкохолът е достатъчно безвреден за живота и здравето им ;)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: mizzo]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано19.07.07 16:33



Миззо,
това са стари истории- шведите се ошиват от незапомнени времена, идвайки насам. Аз, като един невероятен фен на пътуването със самолет, през 1988 г.имах назабравимо изживяване(граничещо с паниката).На летище София се налага да изчакаме полет от Стокхолм с туристи за Сънито.Голяма част от тези хора слязаха от самолета видимо пияни.Трима се блъснаха в огромните остъклени врати и стъклата се посипаха.За щаститие тези прасета въобще не пострадаха.Кулминацията настана в самолета - палиха цигари, пощипваха стюардесите(как не се намери някоя самбистка да ги изпотръшка, не знам))).Полетът ми се стори не 45 мин, а 45 часа.
От Стокхолм не съм летяла, но приятели са ми казвали,че обявявайки полет за Испания, всички навирват гребенчета, за България - увиснали клюнчета и като влязат в самолета, пак отръскват гребенчета



Туристически интереси.....

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: Judge]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано19.07.07 16:54



"това показва само че не само у нас идват пияндета, понеже типовете се били запътили за канарите"

ето това беше наистина смешно. отбелязвам го заради справедливостта и хармонията. Браво.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: Фиш]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано19.07.07 16:54



Фиш, аз с моите идеи....

Значи правим кръчма на летището! Естествено най-модерната, като от самолета ще се слиза в нея директно по пързалка, щото клиентите и без това не се държат на краката си. Ще бъде със специализирани сепарета за шведи. Нещо като масите на чадъра, ама посредата вместо барбекю ще има отделение за повръщане.

Отдело ще направим и бар за ирландци с цена за вход (ще продаваме билети на входа), като ще имаш избор да си купиш малка порция бой за 20 евро, средна за 40 и голяма за 60. Отделно в менюто ще има неща от сорта на:
- Замерване на барман с халба - 10 евро
- Удар със стол по сервитьора - 30 евро + цената на стола, ако е за еднократна употреба
- Шамар на управителя - 15 евро
- Меле с охраната - 150 евро, ако са повече от двама участника - отстъпка
- Возене в полицейска кола - безплатно, след първоначална такса за повикване от 100 евро
- Бой с полицаи - 100 евро за един полицай, за всеки следващ по 80
- Возене в линейка - безплатно при консумация на бой над 200 евро
.... и т.н.



Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: codeine]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано19.07.07 16:56



Остава да намерим барман, сервитьор, управител и охрана.
Ае, даже да нема пианист, останалите шти трябват.

Език кости няма - кости троши!

Редактирано от marta_s на 19.07.07 16:58.



Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: marta_s]  
Автор Judge (член)
Публикувано19.07.07 16:58



само посочи къде трябва да се смеем че никой не те разбра

ама аз почвам да ти се смея щом си рекла





Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: Judge]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано19.07.07 16:59



посочила съм. демек, имаш аргумент, че не само туристите за насам са келеши. и канарските острови таквоз...са застрашени. айде като не искаш да е смешно, няма. само не се обиждай.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Ето това са нашите туристи...нови [re: marta_s]  
Автор Judge (член)
Публикувано19.07.07 17:00



да вземем да наемем и един психиатър за душевно болни и избухливи хора, че част от лелките като се напият яко буйстват .. а като няма форум да изливат злъч и омраза ще налетят на ръкопашен бой






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.