Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 30.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Izgorqlo?нови  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано26.06.07 23:00



Тази вечер, минавайки по плажната алея, видяхме,че...може би Казабланка или някое от този ред е изгоряло и още едно заведение към северната част на плажа е почти разглобено?Някаква нова политика?

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Тема Re: Izgorqlo?нови [re: Фиш]  
Автор Judge (член)
Публикувано26.06.07 23:16



Каква красота ще бъде всичките заведения, които са разположени върху пясъка да бъдат съборени, разглобени или изгорени.. мдамм .. за назидание!



Тема Re: Izgorqlo?нови [re: Фиш]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано27.06.07 08:14



ми сигурно - чух нещо че не били отворили на време

ама не той наемателя на плажа не е такъв човек ... съкън че Крисана ей сега ще с гърди на амбразурите

Комунист ли е, главата му да дрънка по паважа!

Тема Re: Izgorqlo?нови [re: V.Grig]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.06.07 08:32



Тук съм! :)
Ебати, усещам, че имам вече някакъв изграден имидж ;)
Казабланка е изгоряла, да. Ама тази година изобщо е нямало намерение да отваря, нямала е договор. И се предполага, че е изгоряла с цел застрахователна измама. Изобщо, на господинът, дето я държи, му върви на огън- и "ДИАНА"-та беше негова :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Izgorqlo?нови [re: KpucaHa]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано27.06.07 09:31



Че си тук - хубу, ама гърдите на амбразурите? Ако трябва и бункер ше уредим...



Тема Re: Izgorqlo?нови [re: V.Grig]  
Автор Judge (член)
Публикувано27.06.07 10:43



:))) Правилно предположи за госпожицата :)



Тема Re: Izgorqlo?нови [re: Judge]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.06.07 11:41



Госпожицата е винаги на линия, във всякакъв смисъл


Да те поканя в петък на обща сбирка да видиш кви сме прекрасници? ;)

А пък идеята "наемателят гори заведения, щото не им се кефи на работното време" хич няма да я коментирам, тъй като по характер съм лекинко саркастична, а не желая да срутвам крехкия мир, който постигаме напоследък :) Но и сами се сещате, че е леко олигофренска, нали? ;)

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Izgorqlo?нови [re: KpucaHa]  
Автор Judge (член)
Публикувано27.06.07 11:58



:) Благодаря за поканата, а поста ми беше във връзка не с идеята "наемателят гори заведения, щото не им се кефи на работното време" , а защото засегне ли се тема пряко или косвено свързана с г-н Стойновски ти винаги и задължително го защитаваш. Без пропуск - на 100%.

А че сте прекрасници съм сигурен в това, симпатяги сте жалко, че сме на различни полюси





Тема Re: Izgorqlo?нови [re: Judge]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.06.07 12:11



Благородна душа съм, защитавам онеправданите! ;)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Izgorqlo?нови [re: Judge]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.06.07 12:13



Аааа, забравих да кажа, на маса заравяме всякакви томахавки и пушим лулата на мира. И след като пием не скачаме на бой- тъй че, решавай се и идвай ;)

Antes muerta que sencilla



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.